00.00 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, 00.00 saat anlamı ile sevdiğiniz kişinin sizi devamlı düşündüğünü ve rüyalarında misafir ettiğini açıklıyor. Size verdiği tavsiyeler, ilişkinizin devamlılığı için önemli olacaktır.

17.11.2021
00.00 Saat Anlamı

Günün bittiği ve yeni bir günün başladığı bu noktada bir şeyleri sonlandırmak ve başka güzellikleri saatlerin anlamı ile yaratmaya hazır mısınız? Evren tüm koşulsuz sevgisi ile birlikte sizlerin içinde ki yaratıcı gücü uyandırıyor ve sizi bu yolda yalnız bırakmadığını göstermek için de size güzel bir ayna saat hediyesinde bulunuyor ve geleceğinize ışık tutuyor. 00.00 saat anlamı sizin için denge, sevgi ve bereketi işaret ediyor.

Geride bıraktığınız süreçte yaşadığınız şeyleri unutmak sizin için kolay olmamış. Birçok defa ” bitti, unuttum, yeniden başlıyorum, hiçbir şey eskisi gibi değil, değiştim, öğrendim ” gibi ifadeler dilinizden düşmemiş ve ardından bu cümleleri kurmaya cesaretiniz kalmamış. Siz yine de olumlu düşünmeye çalışmışsınız, daha iyi, daha güzel, daha saf ve masum bir yaşam süreceğiniz konusu ise sizin için sadece bir hayalden ibaretmiş. Sonrasında yaşamınızda bir noktada kurduğunuz hayallerin tam ortasında soluk aldığınızı görmeye başladığınızda işler bütünüyle değişmiş ve aslında hiçbir şey bilmediğinizi, her şeyi yeniden tanımlamak zorunda olduğunuzu görmüşsünüz.

Bazen her şey çok sahte gibi hissetseniz de, kendinizi kandırdığınızı, yapamayacağınızı, başaramayacağınızı düşünseniz de aslında zaman içerisinde bir noktada görüyorsunuz ki hayatınızdaki tecrübeler tek tek aydınlanıp yerini yenilerine bırakıyor ve siz değişikliği daha kolay kabullenir birisi oluyorsunuz. Bu nokta da bazen evren ile olan bağınızı daha kuvvetli bir biçimde hissetmeye ihtiyacınız olabiliyor. 00.00 saat anlamı da tam da bu noktada devreye giriyor. Yeniden doğuşu yaşadığınız bu günlerde ilerleyen yolculuğunuzda sizleri neler bekliyormuş birazdan yazımızın gri kalan kısmında sizlere bahsedeceğiz  Hatta sizleri daha fazla bekletmeden aşk yaşantınıza dair olan kısım ile başlayacağız buyurun sizleri de alalım bakalım aşk yaşantınızda ki güzel havadisler nelermiş.

00:00 Anlamı ve Aşk İle İlişkisi

Heeeyyyy!! Keyifler yerinde görünüyor!  Nasıl olmasın ki? Birisine aşık oluyorsun, gözün ondan başka hiç bir şey görmez oluyor çıkıyor. Onunla birlikte yapabileceğiniz onca hayal ile uyuyor ve uyanıyorsunuz. Peki acaba aşık olduğunuz kişide duygularını sizin kadar yoğun yaşıyor mu? 00.00 saat anlamı içerisinde ki sembolizmlere baktığımızda evrenin size muhteşem bir müjdesi olduğunu görüyoruz. Aşık olduğunuz kişi size sırılsıklam aşıkkk!  Öyle ki gündüzleri seninle birlikte geçirdiği zamanlar, kurduğunuz hayaller yetmiyor seni rüyalarında da görüyor!

Detaylarda mutluluk var!

00.00 saat anlamı bizlere gösteriyor ki, partneriniz bu zamana kadar size karşı olan sevgisini ve bağlılığını göstermek için çok fazla şey yapmış. Henüz bunu fark etmediyseniz geç kalmış sayılmazsınız. Büyük ve herkes tarafından fark edilen şeyler görmeyi beklemekten uzaklaşın ve biraz daha küçük detaylara bakın. Aslında ” çok basit ve zaten olması gerek şey bu ” olarak düşündüğümüz ufacık detaylarda kocaman anlamlar mevcuttur.

00.00 saat anlamının siz ve partneriniz için ufak ve keyifli bir uyarısı da var. Birlikteliğiniz iş hayatınızı ve aileniz ile olan ilişkilerinizi olumsuz yönde etkilememeli. Evet aşık olmak gibisi yok fakat siz hem aşık olup hem de sorumluluklarınızı yerine getirebilecek bir çiftsiniz. Bir de küçük bir not; Aşık olmak korkulacak bir şey değil, korkmayın ve kendinizi serbest bırakın! Güvendesiniz, evren ve iç benliğiniz her zaman sizin yanınızda!  Ne yaşıyorsak hayrımıza diye boşuna demiyoruz bakın şimdi ne güzel bir noktadasınız  

00.00 Anlamı ve Tarot İle İlişkisi

asaların kraliçesi 00.00 tarot anlamı

Bu muazzam dizilim tabii ki sizin için oldukça özel bir tarot kartı seçmiş 00.00 saat anlamını temsil eden tarot kartı Asaların Kraliçesi kartıdır.Bu kart her zaman daha iyisine ve daha güzeline ulaşma arzunuzu sembolize eder. Liderliği, otoriteyi, gücü, kudreti ve başarıyı seviyorsunuz fakat sevdiğiniz bu durumların kendiniz göre aşırı olanının ne kadar tehlikeli olabileceğinizi de biliyorsunuz. Bu sayede kendinizi dengeli ve alçak gönüllü bir yapıya doğru yönlendiriyorsunuz.

Kabuğunuzun dışına çıkın

00.00 saat anlamını temsil eden Asaların Kraliçesi kartı aynı zamanda sizi hedefleriniz konusunda düşünmeye doğru yönlendirmek istiyor. Hedeflerinizi tekrar şekillendirmek istiyorsanız ve bunun için geç kaldığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz!  ” Ya hep ya hiç, ya tamam ya da devam, artık başka hedefler çizemem kendime, böyle yaşayacağım ” demek için henüz çok çok erken. Evren ve onun size getirdiği şeyler sizin istekleriniz ile sınırlanır. Dolayısıyla kendinize yaşamınız içerisinde ilerlemeyi tercih edeceğiniz şeyleri iyi belirlemelisiniz. Kendinizi olumsuz sınırlandırmak yerine olumlu bir biçimde sınırlar belirlemelisiniz.

00.00 saat anlamı sizin için hayatınıza bir güneş misali doğuyor desek yalan olmaz. Netleşmeyen, gizli olan hiçbir şey kalmayacak. Geleceğiniz için ise bu kartın söyleyebileceği tek bir şey var, yolunuz açık ve apaydınlık. Hayalperest bir çocuk yaşıyor içinizde ve siz o çocuğu hiç susturmayın bırakın o hayaller kursun, siz emek harcayın evrende size emeklerinizin karşılığını versin. Mutlu bir yaşam sürmek istiyorsanız mutluluğun özünüzde olduğunu görmelisiniz.  

00:00 Anlamı ve Nümeroloji İle İlişkisi

00.00 nümeroloji anlamı

00.00 saat anlamını incelediğimizde, bu saatin hayatınızda ilahi olan ile bağınızın yoğunluğunu işaret ettiğini görüyoruz.  Yeniden başlangıcı, bir ve birlikte olmayı, bütündeki değeri görebilmeyi işaret eden bu ayna saat sayesinde, manevi olarak arınacağınız bir döneme giriş yapacağınızı gözlemliyoruz.

Dengenizi koruyun!

Saat 00:00 anlamını oluşturan bu muhteşem dizilimde sadece 0 rakamını ele alacağız. “0” rakamının bir araya gelişi hayatınızda kendinizi keşfedeceğiniz aydınlık ve ferah bir dönemi sembolize eder. Tanrı ile olan bağınızın farkındalığı ile birlikte kendinizi yeniden yaratacaksınız. Bu dönemde ayna saatiniz sizin için ufak bir noktaya dikkat çekmek istiyor. Popüler kültür etkisi ile birlikte ” çılgınlık, deli-doluluk, manyaklık ” gibi etiketler oldukça dikkat çekici ve cezbedici gelse de sizin için altın kelime ” denge ” olmalı. Dengelenmek, kendinizi yenilemek için sizin hedef noktanızda olmalı. Bazen dur bazen de bırak demeyi öğrenmek için muhteşem bir fırsat sizi bekliyor.

00.00 Anlamı ve Kariyer İle İlişkisi

Şimdi evrenin size sunmuş olduğu en önemli soruya geldi sıra. Gerçekten bu mesleği ve bu mesleğin tüm getirilerini taşıyabilecek misiniz? 00.00 saat anlamı içerisinde yeniden bir doğuş bekliyor sizleri. Bu yeni yaşamınızda korkuya, tedirginliğe ve net olmayan herhangi bir şeye yer yok. Seçimlerinizden emin olun ve bekleyin. Bu, durun ve hiçbir şey yapmayın anlamına gelmez. Öğrendiğinizden emin olmanız için bazen sınavlar tekrar ederler. Siz artık deneyimli bir öğrencisiniz, bu nedenle bu sınavlar için kendinizi yıpratmanıza gerek yok.

Meslek seçimlerinizi sorgulayın!

00.00 saat anlamı kariyer yaşantınız konusunda netliği işaret ediyor. Meslek seçiminizi tekrar gözden geçirmekten korkmayın ve çekinmeyin. Çok arzuladığınız bu alan sizin için sağlıklı bir alan mı? Takıntı mı yoksa başka bir anlamı var mı? Eğer gerçekten severek ve arzulayarak yaptığınız bir meslek alanıysa zaten sevgiyle aydınlanacaktır yolunuz fakat zorundalıktan ya da başka herhangi bir sebepten dolayı yapıyorsanız bununla yüzleşecek ve bir değişikliğe gideceksiniz. Aslında yaşamı zorlaştıran bizleriz öyle değil mi, evren de hiçbir şey tek bir denklem ve tek bir sınır içermiyor. Sınırlarınızı kendi istediğiniz şekilde çizebilirsiniz, kendinize ve özünüze güvenin.

00:00 Anlamı ve Para İle İlişkisi

“Olmaz olsun cüzdanınızda milyonlar, yanınızda sevdiğiniz oldukça ” modunda tam bir ponçik aşık olarak dolaşıyorsunuz sokaklarda. Eee bir ilişki sorumluluğunu almak kolay değil, yeri geliyor partnerinize destek oluyorsunuz, ortak harcamalar, kişisel harcamalar, hediyeler derken sanırım ipin ucunu biraz kaçırmışsınız. 00.00 saat anlamı harcamalarınız konusunda biraz daha dikkatli olmanız gerektiğini işaret ediyor.

Her türlü ihtimale hazırlıklı olun!

Dolayısıyla ilişkinizi bir yük olarak görmeyin sadece harcamalarınız da çok fazla uçlarda dolaşmamaya özen gösterin.Çünkü saat 00:00 anlamı bir kariyer değişikliği olabileceğini gösteriyor, bu sebeple olası herhangi bir aksaklık durumunda daha güvende olmanız için harcamalarınız konusunda biraz temkinli olmalı ve eğer yapabiliyorsanız biraz birikim yapmanızda fayda var. Ha bu arada söylemeden geçemeyeceğiz, belki bir süre boyunca dikkatli harcama yapmanız gerekebilir fakat sonrasında çok güzel ve sizi tatmin edecek bir maddiyata sahip olacaksınız.  

YORUMLAR

  1. Bahar Avcı dedi ki:

    Allah’a Meleklere ve Evrene Teşekkür ederim..

  2. Hüseyn dedi ki:

    Son 10 gündür 00.00 görüyordum. Tanrıya ve meleklere teşekkür ederim. Niyet ettim, aldım, kabul oldu. 🙏🏻 Mekaleniz muhteşem.