01.01 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, 01.01 saat anlamı ile beraber sizin ve partnerinizin ilişki içerisinde yaşadığı duygusal karmaşıklığı açıklıyor. Ayrıca tarot falınızı yorumlayıp, iş ve kariyer hayatınızdaki gelişmelerden haberdar ediyor.

17.11.2021
01.01 Saat Anlamı

01.01 saat anlamını aktaran yazımızda sizleri gördüğümüz için oldukça heyecanlı ve mutluyuz. Bu ayna saate denk geliyor olmanın vermiş olduğu merak ile birlikte yolunuz buraya kadar uzanmış gelmiş, sizler de hoş gelmişsiniz, sefalar getirmişsiniz. !  Ayna saatler kişilerin yaşantılarına dair ufak ama etkili birçok sevgi dolu dokunuşlarda bulunurlar. Bu dokunuşlarında da evrenin imzasını taşırlar. Evren ve ayna saatler, siz anlamına bakana kadar ısrarcı olarak hayatınızda sıkça yer edinirler. Yazımızı bütün haliyle okumayı bitirdikten sonra dönün ve içinize sorun. Biraz kendinizi dinleyin, anlık gelişmeler için olan yorumlar ile birlikte genel ve uzun vadeli yorumların ayrımını yapın.

01:01 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

Vouvvv! Ne süreç ama! Şöyle bir süre boyunca durup, geride bıraktığınız sürece bakıyoruz ve sizin yerinize de derin bir nefes alıyoruz. Gerçekten her şey oldukça iç içe girmiş ve üst üste gelmiş gibi duruyor. Fakat tabii ki paniğe kapılmak yok. Siz tüm sakinliğiniz ve sabrınız ile birlikte her şeyin netleşmesi için beklerden 01.01 saat anlamı size güzel bir ilaç gibi gelecek. Aşk yaşantınızı paylaşmayı tercih ettiğiniz kişi ile sular bir türlü durmak bilmiyor. Sevginizi gölgeleyen o kadar çok etken var ki ipin neresinden tutup bu düğümü çözeceksiniz bilemiyorsunuz.

Duygu karışıklığı yaşıyorsunuz!

Ayna saatinizin bize yansıttığı anlamlara baktığımızda partnerinizin iletişiminize ve ilişkinize dair kafasının karıştığını görüyoruz. Üstelik sizin de içerisinde bulunduğunuz durumun bundan hiçbir farkı yok. Mental olarak o kadar yorgun hissediyorsunuz ki, bazen hiçbir şeyi düşünmek istemiyorsunuz. Tüm topu ona bırakıp kenara çekilesiniz yok desek yalan olmaz. Partneriniz de sizinle aynı noktada olduğu için ilişkiniz yetim bir çocuk gibi kalakalmış ortada. Şimdi her ikiniz içinde biraz sakinlik zamanı.

01.01 Saat anlamı ilişkiniz içerisinde sakinliği ve iletişimi işaret ediyor. Kendi sakinliğinizi sağladıktan sonra ondan sakinleşmesini sonrasında güzel bir ambiyans eşliğinde konuşmanız gerektiğini önerebilirsiniz. Birbirinize dair olan arzularınız, istekleriniz, özlemleriniz ve hayalleriniz ile birlikte başbaşa kalmışken tatlı bir şekilde egodan, kibirden ve öfkeden sıyrılarak sadece saf sevgi ile birlikte yapacak olduğunuz bir konuşmanın aşk yaşantınıza dair açamayacağı hiçbir kapı yok. Bu noktada dönüp geçmişinize bakın, geride bıraktığınız ve şu an geçmişte kaldığı için şükür ettiğiniz şeyleri görün. Canınızı yakan şey gerçekten partneriniz mi yoksa geçmişinizi ve kendinizi affedemiyor oluşunuz mu bunların ayırımını yapın. Kendinizi affedin geçmişinizi küçük bir tebessüm ve teşekkür ile uğurlayın.

Ne yaşadıysanız öğrenmek için yaşadınız, bir çocuk yürümeyi bilmediği için emekledi diye ona kızılır mı? Kızılmaz tabii!!  Yaşamınız içerisinde bu noktaya kadar gelirken görüp, deneyimlediğiniz şeylerden dolayı da hem kendinize hem de partnerinize kızmayın çünkü sizlerin de bu süreç içerisinde küçük bir bebekten hiçbir farkınız yok. Öğrendiniz ve öğrenmeye devam ediyorsunuz, 01.01 saat anlamı da partnerinizle birlikte bir hayat yaşamayı öğreneceğinizi söylüyor sizlere.

01.01 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

01.01 tarot anlamı

Normalde tarot falı baktırmak istediğinizde kendiniz kart seçimi yaparsınız fakat sanırım bu sefer durum biraz farklı olacak çünkü 01.01 saat anlamını oluşturan sayılar ve onların enerji atmosferi hayatınıza girmeden önce sizin için bir tarot kartı seçimi yapmışlar. Sayıların sizin için seçtiği bu güzel kart ise Sihirbaz ( Bateleur ) kartıdır. Bu kart sizin sürprizlerle dolu birisi olduğunuzu gösteriyor fakat kendinize yapacağınız sürprizler için hazır mısınız?

Kendi içinizde ki yetenekleri keşfedeceğiniz ve bunları dışarıya aktaracağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Bu süreç sizin için oldukça bolluk ve bereketle dolu bir süreç olacak. Saat 01:01 anlamı bu kartı seçerek sizin, hem maddi olarak hem de manevi olarak tamamen yaratıcı bir süreç içerisinde olacağınızı sizlere göstermek istiyor. 

01:01 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

01.01 nümeroloji anlamı

Geldiiiik evrenin bizimle bağ kurması için aracılık yapan, sevimli ve yardım sever dostlarımız olan sayıların anlamlarına. Her bir sayı kendi içerisinde özel bir enerji atmosferi taşır. Bu enerji atmosferleri birbirleri ile iletişime geçer ve hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştıracak ipuçlarını işaret ederler. Saat 01:01 anlamını numerolojik olarak incelerken öncelikle 0 rakamına, 1 rakamına ve 1 + 1 = 2 rakamına bakacağız. Bakalım bu rakamlar ve birleşimler hayatınızda nelere dikkat çekiyor.

0 rakamının anlamı: Bu rakam evren ile bağınızın pozitif ve keyifli bir yükselişte olduğunu gösteriyor. Doğa ve doğada ki canlar sayesinde kendinizi yalnız hissetmiyor ve onlarla birlikte oldukça eğleniyorsunuz  Keyfiniz daim olsun

1 rakamının anlamı: Pozitifliği, iyimserliği, iç güzelliği, azmi, başarıyı ve inatçılığı işaret eden bu rakam azminizi tetikleyen inatçılığınız konusunu işaret eder. İnatçılığınız tuttuğu zaman biraz durup bir nefes alın ve onu tutmak yerine bırakmayı tercih edin. Önünüzde ki yolda inatçılığınız size biraz zarar verebilir bu sebeple dikkatli olmakta fayda var

2 rakamının anlamı: 2 rakamı manevi yoğunluğu, iç sezgiyi ve meleklerin yardımını sembolize eder. 01.01 saat anlamının genel enerjisini aktaran bu rakam hayatınızda genel olarak ” Allah’ın sevgi kuluymuşum da böyle bir durumdan korunmuşum ” dediğiniz anların yoğunluğunu işaret ediyor ve diyor ki ” Evet, seviliyorsun, tanrı, evren ve melekler senin yanında, iç sesini dinlemeyi unutma, zihninden sıyrılıp tamamen ruhundan gelen sesin ayrımını yapmak sandığın kadar zor değil.” Artık iç sezinize güvenmek için tedirginliğinizin ortadan kaybolacağına inanıyoruz Kendinizle iyi tanışmalar diliyoruz.

01.01 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Ah şu popüler kültürün canı sağ olsun! Herkes aşırı mutlu ve herkesin maddi yaşantısı o kadar güzel ki, bir güzel olmayanın bizim yaşantımız olduğunu zannedip kendimizi harap ediyoruz. Halbuki herkesin yapabileceği bazı işler vardır ve herkesin yeteneği bambaşkadır. Siz de kendi yetenekleriniz içerisinde çevre koşullarının da etkisi ile birlikte yapabileceğiniz işlerden birisine evrilmişsiniz. 01.01 saat anlamına baktığımızda yakın bir zaman dilimi içerisinde iş yaşantınızın gidişatına dair oldukça karamsar zamanlar geçirmişsiniz ve her seferinde yukarıya bakarak ” bir işaret ” dilemişsiniz. Çünkü hemen her şey o kadar değişken iken siz yolunuzu görmeyi beklemişsiniz. O noktada evren de devreye girmiş ve saat 01.01 anlamını sizlere göndermiş.

Adım atmaktan çekinmeyin!

Ayna saatinizin size vermek istediği mesaj ise şu şekilde; Yolunuz sizden başlar, başlangıç noktası ruhunuzdur ve o yolu şekillendiren şey ise sizin seçimlerinizdir. Siz seçimlerinizi ne yönde yapmak istiyorsanız yol da o biçimde şekillenir. Sizin dikkat etmeniz gerek nokta, seçimleri ve planları yapıp duruyorsunuz fakat birden bire yolun sonuna zıplamaya çalışıyorsunuz. Siz zıplamaya çalıştıkça boşluğa düşüyorsunuz çünkü henüz yolunuzu şekillendirecek bir çoğu şey için gerekli olan zamanı vermiyorsunuz. Yani adım atmıyorsunuz. Ruhunuza dönün bakın ne iş ile meşgul olmak istiyorsunuz onu görün, ardından da gerekli zamanda gerekli adımları sağlıklı bir temelle atarak yolunuzu şekillendirin. Evren her zaman sizin yanınızda  

01:01 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Malum, dünya sürprizlerle dolu bir bakıyorsunuz tüm insanlık yok oluyor deniyor bir bakıyorsunuz tüm insanlık hiç haberi bile olmadan bambaşka seçimler yapıyor ve evren olarak bambaşka bir sürece geçiş yapıyoruz. 01.01 saat anlamı içerisine baktığımızda da tam da bu sebeplerden dolayı her şeyin kendi kontrolünüzde olmadığını görerek, biraz daha akış içerisinde kalmayı tercih ettiğinizi görüyoruz. Akışın size getirmiş olduğu güzel bir haberci var!  Bu habercinin de yani ayna saatinizde sizlere birçok müjdesi var!  

Evett, siz de herkes gibi dem dipsiz kuyunun dibini görmeyi başarmış hem de gökyüzünde bulutların üzerinde uçuşmuşsunuz. Şimdi sıra bundan sonrasını şekillendirmekte saat 01:01 anlamı içerisinde evren sizlere soruyor; Ne öğrendin? Gereksiz harcamalar yaparken kontrolünü sağlayabiliyor musun, önceliklerini belirleyebiliyor musun? Bunları öğrenmek ve öğrendiğini de uygulayabilmek için biraz zamana ihtiyacın var. Bu zamanı kendine veriyor musun?

Kendinizle yarışın!

Evren sizi çok seviyor, siz de kendinizi çok seviyorsunuz görmeniz gerek şey ise maddi olarak kimseyle bir yarış içerisinde olmamanız gerektiğidir. Siz çevrenizin ve popüler kültürün etkilerinden sıyrılarak kendinizi görmeli ve buna yönelik hareket etmelisiniz. Bu demek ki değil ki hiç şımarmayacaksınız. Tabii ki canınız sıkılacak, tabii ki şımarıp biraz daha fazla harcama yapmak isteyeceksiniz fakat bu durumları alışkanlık edinmek yerine hayatın tatlı küçük heyecanları olarak görmeli, tüm bütçenizi bir an da tüketmemelisiniz. 01.01 saat anlamı ayna zamanda bolluk ve bereketi işaret eder. Yakın zamanda elinize beklemediğiniz bir şekilde yüklü miktarda bir para geçebilir. Sizin için en hayırlısını diliyoruz.

Saatlerin Anlamı hakkında yorumlarınızı sitenin alt bölümünden yazabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Lerna Baytar dedi ki:

  İnanılmaz demeyeceğim tam da inanılır gibi
  Evrenin bir şekilde konuştuğunu biliyorum açığım ve kabul edip hepsini kucaklıyorum teşekkür ederim✨✨✨✨✨

 2. Ferhat ÖZDEMİR dedi ki:

  Emeği geçen tüm herkesden rabbim razı olur inşallah.
  biraz takip edip,emin olamamış
  Başka yorumlara bakmıştım lakın kalbimin sesi ni dinlemeyi öğreniyorum diye düşünüyorum
  Rabbim YOLUMUZU HAK EYLESİN
  İNŞAALLAH

 3. Emine PEKTAŞ dedi ki:

  Harikasınız

 4. Ayşe Azca dedi ki:

  O kadar da doğru mesajlarki🙏🏻 Benimle ilgili cok da güzel uyarılar okudum. Emeğiniz için de teşekkür ederim😊🙏🏻

 5. Zekeriye Öner dedi ki:

  Yardımınız için minnettarım
  Teşekkürler…