02.02 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, 02.02 saat anlamı ile beraber sevdiğiniz kişinin sizinle olan planını açıklıyor. Maddi olarak hayatınızda aniden bir değişim yaşayacağınızı da bildiriyor.

17.11.2021
02.02 Saat Anlamı

Merhabalaar! Hoşgeldiniz!  Görünüşe göre oldukça enerjik ve eğlenceli bir yapıya sahipsiniz. Bizde sizin bu neşenizi resmi bir karşılama ile söndürmek istemedik ve içimizde ki neşeyle sizleri karşılamak istedik.. 02.02 saat anlamını yorumlamak için buradayız. Belli ki son zamanlarda bu saat size kendini gösterme konusunda oldukça ısrarcı olmuş. Ayna saatinizin ısrarı ve sizin de iç sesinizin desteği ile birlikte evrenin size gönderdiği güzel mesajlar ile tanışmanızın vakti gelmiş bulunmakta. Bu işaretleri yorumlamak bizim için de oldukça keyifli oldu  Umarız ki sizlerde bu işaretler ile karşılaştığınızda bir o kadar keyif alabilirsiniz.

02.02 saat anlamını yorumlamaya öncelikle sizin en merak ettiğiniz bizim de yorumlamaktan en çok keyif aldığımız aşk alanınız ile başlayacağız, ardından ayna saatinizin sizin için seçmiş olduğu tarot kartı ile devam edip maddi alanda ki gelişmelerinize kadar uzanan kısa fakat etkili bir yolculuğa çıkacağız. E artık burada olduğunuza göre belki de uyku öncesi bu yazıyı okuma ihtimalinizi de göz önünde bulundurarak sizleri daha fazla bekletmek istemiyoruz ve sizleri yavaş yavaş aşk yaşantınız ile ilgili olan bölümden başlamak üzere yazımıza davet ediyoruz.  Yalnız şimdiden uyarıyoruz heyecandan ve adrenalinden dolayı diliniz damağınız kuruyabilir, her ihtimale karşı yanınıza bir bardak su almanızı tavsiye ediyoruz.

02:02 Anlamı ve Aşk İle İlişkisi

Ayna saat anlamınıza bakıyor bakıyor ve neşemizi arttırıyoruz  Neşenize yüreğinize sağlık diyerek yorumlamamıza başlamak istiyoruz. Tü tü tü maşallah!  Efendim bu ne neşe, bu ne güzle bir enerji gerçekten bizi kendinize hayran bıraktınız. Espri deseniz sizde, sosyal eğlence deseni sizde, sohbet muhabbet deseniz sizde, genel kültür deseniz sizde, romantizm deseniz dibine kadar, sadakat, bağlılık, düşünceli ve korumacı yaklaşım derken ohooooo yok yok resmen . E tüm bunlara bakınca daha sizi hiç görmemiş olmamıza rağmen size karşı bir hayranlık besliyoruz, peki ya aşık olduğunuzu kişi nasıl olsun da size karşı bir hayranlık beslemesin ki?

02.02 saat anlamına baktığımızda aşık olduğunuz partnerinizin hayatına renk katmakla kalmıyor yaşam pınarı oluyorsunuz adeta. Aşık olduğunuz kişi de bu durumun farkında. Dolu dolu yaşamayı sevdiğinizi bildiği gibi bir o kadar da yorulduğunuzu da gözlemliyor veeeee…… Aşık olduğunuz kişi hem keyifli, hem sakin hem de son derece zevk alacağınız bir aktivite ile sizi dinlendirmek istiyor, sizinle film izlemek istiyor!  

Şans okları üzerinizde!

Evren erosla birlikte sadece aşk oklarını değil şans oklarını da size fırlatmış bulunmakta. 02.02 anlamına baktığımızda aynı zamanda aşk yaşantınıza dair gözlemlediğimiz birkaç bir şey daha oldu ve bunları da size aktarmak istiyoruz. Partneriniz ile birlikte sağlıklı ve uyumlu bir birliktelik yakalamışsınız. Bazen içinizde ‘’ acaba mı? ‘’  diye düşüncelere dalsanız da zaman size gösterecek ki birlikte yürüyeceğiniz yolda zihninize takılan ufak tefek çakıl taşları dışında ikinizin de ayağına taş değmeyecek  Tabii ki yine zaman göstereceği de bir şey de bu ilişkinin devamına dair seçimleri siz yapacaksınız. Tavsiyemiz, ani kararlardan uzak durmanız yönünde! Seçimleriniz her ne olursa olsun evren, aşk ve melekler her zaman sizin yanınızda.Aşk yaşantınızda mutlu yolculukla dileriz  

02.02 Anlamı ve Tarot İle İlişkisi

02.02 tarot anlamı

Bildiğiniz üzere tarot falına bakılırken sizin seçtiğiniz kartlar ile falınız şekillenir fakat bu sefer durum biraz daha değişik. Ayna saatinizin sizin için seçmiş olduğu tarot kartı Popess ( La Papesse ) kartıdır. Bu kart tarot içerisinde ki en etkili ve gizemli kartlardan birisidir. Sayılar bu kartın gizemini sizler için aralıyor. 02.02 saat anlamını sembolize eden Popess kartı netliği işaret eder.

Soyut alanda hissettiğiniz ve gözlemlediğiniz şeylerde bir netlik kazanacağınızı bizlere söyleyen bu kart aynı zamanda bilgeliği temsil eder. Evren bu kart seçimi ile size meditasyon konusunda bir yönlendirme sunuyor. Gördüğümüz üzere zaman zaman bu konuda bazı denemelerde bulunmuş ve ardından bir istikrara sahip olamamışsınız. Ruhunuz ve evren arasında ki bağda bir bütün olmak için en doğru zaman dilimindesiniz. Gökyüzüne bakıp derin ve sakin nefesler alarak yapacağınız meditasyonlar evrenin sevgi dolu enerjisiyle ruhunuzu arındırmanız için muazzam bir destekçi olacaktır.

02:02 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

02.02 nümeroloji anlami

Yazımızın bu bölümünde sizler için 02.02 saat anlamını oluşturan ve ayna saatinizi yorumlarken bizlere de büyük yardımlarını sunan rakamların tek tek anlamlarını inceleyeceğiz. Yani öncelikle 0 rakamına ardından 2 rakamına ve sonrasında da 2 + 2 = 4 rakamına bakacağız. Sebebini bilmesek dahi bir şekilde bize kendilerini sevdiren sayılar, evrenin bizimle iletişim kurması için büyük ölçüde yardımcı olurlar.

Evrenle iletişiminiz artacak!

0 rakamının anlamı: Hayatımızın bir çoğu bölümünde evren ile iletişime geçeriz. Bazen dualar ederiz bazense hiç beklemediğimiz bir an da hiç olmaz dediğimiz şey olur ve o an dönüp gökyüzüne bakarız. 0 rakamı bizlere gösteriyor ki, hayatınızın geri kalan kısmında bu zamana kadar olandan çok daha fazla bir şekilde evren ile iletişimde olacaksınız. Bu sebeple ağzınızdan çıkanlara dikkat edin çünkü ağzınızdan çıkanların gerçekleşme ihtimali oldukça yüksek  

2 rakamının anlamı: 2 rakamı ile birlikte sihirli değnek misali hayatınızda dokunuşları olan güzel melekler sizlere kendisini göstermek istiyor  Şansınıza söylenmeyi bırakıp şanslı birisi olduğunuzu görerek kendinizle daha barışık bir yaşam sürmelisiniz. Evren sizi çok seviyor sizde kendinizi ve evreni bir o kadar sevebilirsiniz. Sonuç olarak sevgi de bir sınır yok.

4 rakamının anlamı: Saat 02:02 anlamını genel olarak içerisinde barındıran bu rakam, neşeyi, keyfi, heyecanı, bereketi, azmi, sevgiyi, aşkı, başarıyı ve dengeyi sembolize eder.  

02.02 Anlamı ve Kariyer İle İlişkisi

Ülkemizde kariyer seçimi oldukça zor bir konudur. Hangi meslek alanı kaç yıl boyunca maddi getiri sağlar, o alana dahil olmanız ne kadar sürenizi alır, doğru zamanda eleman açığı varken o meslek alanında yer edinebilir misiniz derken bu ve daha bir çok soru cevaplanacak, ondan sonra da siz o mesleğe karşı bir sevgi duyuyor musunuz, bu alana yeteneğiniz var mı, o meslekle yaşamınızı şekillendirmek istiyor musunuz gibi önemli soruları kendinize sorabileceksiniz…

Ohooooo bunca hengame içerisinde kendinize bir yol şekillendirmeye başlayabilmeniz dahi çok büyük bir şans  02.02 anlamına bakıldığında sizin, biraz önce bahsetmiş olduğumuz bu karışıklığın içerisinden çok rahat bir şekilde çıkıp, oldukça sağlıklı seçimler yapacak olduğunuzu görüyoruz. Daha önce bu seçimleri yaptıysanız eğer,  yapmış olduğunuzu seçimleri daha sakin ve deneyimli bir şekilde tekrar gözden geçireceğinizi ve ardından yeni bir yola adım atacağınızı görüyoruz.

Kendinizle kalıp, doğru kararlar verin!

02.02 saat anlamı içerisinde dikkatimizi çeken bir diğer nokta ise kariyer alanınızda iletişimde olduğunuz kişilere dair yaşadığınız kafa karışıklığı oluyor. Sanırım bu noktada biraz daha kendinizle kalmanıza ihtiyacınız var ve hayat temposu içerisinde bunu başaramıyorsunuz. ” Kendinizle baş başa kalmak ” konusu sizin için ‘’ yalnız kalmak ‘’ ile eş değer bir anlam taşıyor. Fakat yalnız kalmaya dair yaşadığınız korkuları geride bırakmalısınız.

Öncelikle kendinizle olan bağınızı görmelisiniz.İnsanlar hatta neredeyse tüm canlılar iletişim ve paylaşımdan destek alırız. Bu yüzden de başka insanlarla iletişimimiz azaldığında kendimizi  yalnız hissederiz. Sizi anlıyoruz fakat ufak bir hatırlatma da bulunmak istiyoruz. Kendinize zaman ayırmanız demek kendinizi yalnızlaştırmanız anlamına gelmez. Sadece mental olarak ve fiziksel olarak kendinizi dinlendirmeniz anlamına gelir. Bu sebeple kariyer yaşantınızda ki seçimlere dair manipülasyonlardan uzaklaşıp kendinizi koruyabilmeniz için bu tarz iletişimlerden biraz uzak durmanız gerekli.

02:02 Anlamı ve Para İle İlişkisi

Şimdiii, gel gelelim herkesin olmazsa olmaz gündemine.. Bu zamana kadar ” çok şükür azıcık aşım kaygısız başım ” demiş durmuşsunuz. Tabii ki siz de biraz da olsa daha rahat harcamalar yaparak daha iyi imkanlara sahip olmayı istiyorsunuz. Fakat bu konuda oldukça temkinli ve dengeli ilerliyorsunuz. Bir gün, daha fazla maddi imkana sahip olursanız da yaşadığınız hiçbir zorluğu unutmamayı da destur edinmişsiniz kendinize.

Sürpriz gelişmeler var!

02.02 saat anlamı tüm bu güzelliklerin bir ırmak gibi aktığı gönlünüze bolluğu ve bereketiyle geliyor. Kurduğunuz hayaller için istediğiniz birikimi yapabilmek adına önünüzde ki bereket kapıları yolunuzda birer birer açılıyor. Sizin dahi ” ne oluyor böyle birden bire? ” diyeceğiniz sürpriz gelişmeler ardı ardına sıralanıyor. Sadece biraz daha zamana ihtiyacınız var. Biraz daha sabır ve sebatla, biraz daha azim ve çalışma temposuyla birlikte geleceğinizi çok rahat bir şekilde şekillendireceksiniz. Saat 02:02 anlamı içerisinde tüm bunlar ile birlikte maddi konularınıza dair ufak bir uyarıda mevcut. Ayna saatiniz bizlere eli açık birisi olduğunuzu söylüyor. Çevrenize karşı yaptığınız harcamalarda bir tık frene basmanız olası aksaklıklarda sizi güvende tutacaktır. Bu sebeple harcamalarınızdan önce bir durup düşünmenizde fayda var.

Saatlerin anlamı yazılarımıza yorumlarınızı alt bölümden bekliyoruz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.