03.03 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, 03.03 saat anlamı ile beraber sevgilinizin sizinle uyumak istediğini bildiriyor. Bu masum isteğin yanında tarot falınıza da bakabilir, iş ve kariyer anlamında sizleri nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.

17.11.2021
03.03 Saat Anlamı

Gece kuşlarına iyi geceler. Son zamanlarda bu saate bu kadar çok denk geliyor oluşunuzu belki de temponuzdan dolayı tesadüf gibi düşünseniz de bir noktadan sonra artık bunun bir işaret olabileceğini düşünüp ayna saatinizin peşine düşmüşsünüz. 03.03 saat anlamı size denge ve huzur getirecek yorumları ile birlikte hayatınıza girmiş bulunmakta. Ayna saatiniz aracılığı ile son zamanlarda biraz sağlık problemleri yaşadığınızı gözlemliyoruz. Bu sağlık problemlerinin temelinde stres ve kaygının yattığını söylememize gerek dahi yok sanırım. Neyse ki kaygı ve stres üzerine dengenizi sağlamak adına yapmış olduğunuz çalışmalar olumlu bir sonuç göstermiş ve kendinizi toparlamayı başarmışsınız. Yaşamınızın geri kalan kısmında hayatınızdan kaygı ve stresi uzak tutmak üzerine kararlar almış ve yeni bir düzene geçiş yapmışsınız.

03.03 saat anlamına bakıyor ve yaşamınızda birçok değişikliğin ardı ardına sıralandığını görüyoruz. Bu değişiklikler sayesinde içinizde yaşama karşı neşe ve coşkuya dair bir uyanış başlamış durumda. Sizde içinizde ki bu neşe ve coşkunun farkındasınız ve yeni yaşamınıza bu şekilde devam etmek için efor sarf ediyorsunuz. Evren sizin bu konuda ki çabalarınızı görüyor ve bu yolda yalnız yürümediğinizi görmeniz için de saatler aracılığı ile size güzel işaretler gönderiyor.

Birazdan yazımızın geri kalan kısmında ilk başta aşk yaşantınız ile ayna saatiniz arasında ki anlamları size aktarmakla başlayacağız ve ardından da yaşamınız içerisinde merak ettiğiniz, niyetlerde bulunduğunuz alanların anlamlarını aktararak yazımıza devam edeceğiz. Evren ile aranızda ki bağın bir ömür boyu bu aydınlıkla devam edeceğini görüyoruz, aynı aydınlık ve devamlılık aşk yaşantınızda da yerini alacak. Yaşadığınız zaman acı çekmenize sebep olan fakat sonradan size güzel deneyimler kattığını gördüğünüz şeyleri hatırlayın. Şimdi öğrendiklerinizi cebinize koyun ve geri kalan her şeyi geçmişte bırakın. Artık yeni bir yolunuz ve yaşamınız var. Eğer siz de hazırsanız gelin birlikte ayna saatinizin anlamlarını öğrenmeye devam edelim.

03:03 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

“Terliklerimle gelsem sana” cümlelerinin geçtiği çok güzel bir şarkı var, ayna saatinizin aşk yaşantısı ile olan bağlantısını açıkladığımız bu bölümde dilerseniz arka planda da bu parçayı dinleyebilirsiniz. 03.03 saat anlamı uykusuz geçen gecelerin artık geride kalacağını söylüyor. Partneriniz / partneriniz olmasını dilediğiniz kişi ile bazı iletişim sorunları yaşadığınızı görüyoruz . Bu sebeple ne kadar yoğun ve yorgun bir gün geçirseniz dahi yine de uyuyamıyorsunuz. Bu konuda kendinizi yalnız hissetmeyin çünkü tek sabahlara kadar uyuyamayan kişi siz değilsiniz.

Sizinle uyumak istiyor!

03.03 saat anlamına baktığımızda aşık olduğunuz kişi, aranızın çok iyi olduğu çok tatlı heyecanlar yaşadığınız anlarda da, sizinle arası biraz küs olduğunda da uyuyamıyor… Çünküüüü….. Aşık olduğunuz kişi sizinle birlikte uyumak istiyor. Ahh ahh, insan aşık olunca belirli bir noktadan sonra hayaller yetmiyor.. Uyurken saçlarını okşamak, onu izlemek, üstünü örtmek, sarılmak ne güzel olurdu derken artık bir noktadan sonra insanın gözüne uyku girmez oluyor.. Birlikte uyuyabileceği anları bekliyor duruyor aşıklar..

Hele ki sizi kırdığını ya da sizin onu kırdığınızı düşündüğünde tüm bu tatlı hayaller bir an da acı vermeye başlıyor ve sonrasında uyku uyumak hayal oluyor çıkıyor insanın hayatından. Somut olarak yan yana uyumasanız dahi soyut olarak yan yana uyuduğunuz bir aşikar. Şimdi ayna saatinizin aşk yaşantınız ile ilgili size fısıldadığı bu sır ile birlikte bu konuda karşı tarafla ilgili bir konuşmayı gerçekleştirebilirsiniz belki? Saat 03.03 anlamına bakıldığında sevginizin saflığı ve masumiyetinin güzelliğinden ve aydınlığından gözlerimizi açamıyoruz umarım siz de uykudan gözlerinizi açtığınızda bu aydınlığın kaynağı olan partnerinizi görerek gözlerinizi açtığınız günlere kavuşursunuz.

03.03 Anlamı ve Tarot İle İlişkisi

03.03 tarot anlamı

Normalde iyi bir tarot falı bakan bir medyum ile denk gelmek oldukça zordur. Böyle bir şans yakalansa dahi burada bir güven inşa etmek kolay yakalanan bir durum değildir. Tarot falı çok uzun yıllardır birçok farklı kültürde kendi kudretini ve enerji alanını ispat etmiş bulunmaktadır. Fakat evren ve evrenin bizimle iletişim kurmasına yardımcı olan sayılar  sizin adınıza bir tarot kartı seçmiş. Saat 03:03 anlamını temsil eden bu kart İmparatoriçe ( L’İmperatrice ) kartıdır.

İmparatoriçe kartı kişinin zekasını, uyumunu, çekiciliğini ve pozitifliğini temsil eder. Yüzünü güneşe dönen bir kişisiniz ve güneş sizin yüreğinizi ısıtıyor. Siz başka kişilerin aksine güneşin sizi yakmasından korkmuyorsunuz, onun sizin içinizi ısıtmasını severek karşılıyorsunuz. Bu sevgi ve bütün olan uyumunuz ile birlikte hayat yolunuzda adımlarınızı rahatça atıyorsunuz.

Seviyenizi koruyun!

İletişim kurma konusunda becerileriniz hayli yüksek olsa da kısa bir süre boyunca sosyal çevreniz ile kuracağınız iletişimlerde bir tık daha temkinli olmanızda fayda var. Çünkü çevreniz de yakın iletişim kurduğunuz birkaç kişi zorlu dönemlerden geçiyor ve patlayacak yer arıyor desek yeridir. 03.03 saat anlamı sizin bu noktada bir hedef olmanızı istemediği için bu konu hakkında sizi uyarıyor.

03:03 Anlamı ve Nümeroloji İle İlişkisi

03.03 nümeroloji anlamı

Bilim insanları da dahil olmak üzere sayıların kendi içerisinde taşımış olduğu enerji alanları dünya genelinde bir çoğu inanış ve kültürde kabullenilmiş durumda. Rakamların hem kendi içerisinde hem de birleşip oluşturdukları sayılar içerisinde kendilerine has enerji alanları vardır. Evrensel olarak saatleri oluşturan birimler de sayıların kendisidir. 03.03 saat anlamına dair yapılan açıklamaları da bir saat falı olarak düşünebilirsiniz.

Fala inanmayabilirsiniz fakat falsızda kalmayın diyerek şimdi ayna saat falınızı oluşturan dizilimin kendine has sembolizmlerini açıklamaya geçiyoruz. Öncelikle 0 ve 3 rakamının sembolizmlerini ardından da 3 *3 = 9 rakamının sembolizmini açıklayarak saat 03:03 anlamının hayatınızda işaret ettiği noktaları açıklayacağız.

0 rakamının sembolizmi: Bu rakam ilahi olan ile bağı işaret eder. İlahi olan ile aranızda ki bağın kudretini ve bu bağın hayatınızda size katmış olduğu savunmayı, gücü ve sevgiyi işaret eder. Evren tarafından olumsuz olanlara karşı korunuyorsunuz. Yaşadığınız olumsuzlukların da aslında bir ceza ya da ihmal değil bir öğreti olduğunu görmeniz gerekli. Bu rakam bu noktayı işaret ediyor.

3 rakamının sembolizmi: Bu rakam iyiliği, gerçekliği, ve olumlu şansı işaret eder. Bu rakam hayatınız da yer edinmeyi seçtiğinde sizinle birlikte gerçekçi bir bağ kurarak hayatınız da size niyet ettiğiniz, olumlu şans kapılarını aralar.

9 rakamının sembolizmi: İçinizde ki sevgiyi ve sevgiyle olan bağları sembolize eder. Ruhunuzun ışığı evrende parlıyor ve evren de bu parıltıyla bir bütün oluyor. Enerji alanınız, özünüzde ki sevgi ile aydınlanmış durumda, artık olumlu olmayan düşüncelere saplanıp kalmaktan uzaklaşıp geleceğinizi pozitif enerji ile inşa etmelisiniz.

03.03 Anlamı ve Kariyer İle İlişkisi

İsteklerinizi net bir biçimde şekillendirmelisiniz ve bir düzene girmelisiniz. Sonuç olarak yaşamınızı şekillendirmek sizlerin elinde. Tabii ki bazı deneyimlere ve tecrübelere sahip olmak için bazen istemediğimiz sonuçlar ile karşılaşabiliyoruz. 03.03 saat anlamına baktığımızda sizin bir birey olduğunuzu kabullenmeniz gerektiğini görüyoruz. Sevdikleriniz, sosyal çevreniz ve aileniz sizin için elinden gelen desteği ve motivasyonu – kendi bildikleri biçimde – sunmak için çabalasa da önemli olan sizin istek ve seçimlerinizdir.

Siz de bu konuda netlik sağlamanın ne kadar önemli bir nokta olduğunu biraz kaçırıyor gibisiniz. Çünkü çevrenizden gelen destek ile birlikte ellerinizde tuttuğunuz ipi gevşettikçe gevşetiyorsunuz. Fakat bu konuda ki yaşadığınız dengesizlikler ve sebepler oldukça anlaşılır boyutta. Çünkü toplumumuz tarafından bizlere ” ömür boyu ” olarak bir tanım kondu. Seçtiğiniz mesleği asla sonradan değiştiremezsiniz ve bir ömür boyunca o meslekte kalmak zorundasınız. Bu oldukça eski bir öğreti olsa dahi yine de oldukça manipülatif bir söylemdir. Seçim aşamasında kararsız kalmakta farklı meslekleri tanımanız konusunda size imkan tanımak ile birlikte sizi bu ürkütücü yolda ilerlemekten de uzakta tutuyor.

Adım atmanın tam zamanı!

Fakat 03.03 saat anlamına baktığımızda üzerinizde ki tüm baskılardan uzaklaşarak kendinizi dinleyip yavaş yavaş daha uzun süreli bir meslek seçimine doğru ilerleyeceğinizi görüyoruz. Ayrıca kim demiş ki bir ömür boyunca tek bir meslekten geçimini sağlamak zorundasın diye? Toplum içerisinde bu tezi geçersiz kılan tonlarca örnek varken sizin de tedirgin olmanıza gerek olmadığını belirtiyor. Siz bir adın atın evren de tüm yardımlarını size sunacak ve yolunuzu sevgi ile şekillendireceksiniz.

03:03 Anlamı ve Para İle İlişkisi

Ne tuhaf öyle değil mi? Ufacık bir kağıt parçasına ne anlamlar yükledik yüz yıllardır. Fakat günümüze gelecek olursak ne biçimde ve ne durumda olursa olsun para önemli bir kaynak. Temel ihtiyaçlarını karşılayabilen yüzde kaçlık bir nokta var ki ülke ekonomi şartlarında diye kara kara düşünüp zihninizi de yüreğinizi de karartmayın. Çünkü 03.03 saat anlamı size bolluk ve bereketi ile birlikte geliyor Ev, iş, sosyal ihtiyaçlar, temel ihtiyaçlar aklınıza gelebilecek her alanda oldukça fazla hayalleriniz var. ” Amaannn hayal kurmaktan ne zarar gelir ki? Kur gitsin! ” dediğiniz hayalleri dönüp tekrar şekillendirmenizde fayda var. Çünkü tüm hayalleriniz şekillenmeye başlayacağınız bir dönemdesiniz. Yürekten kurduğunuz hayaller evrende sevgi ile harmanlanıyor ve somut dünyanızda şekillenmek üzere yola çıkıyorlar.

Hayatınızın en verimli dönemine giriyorsunuz!

03.03 saat anlamına bakıldığında yaşamınızın en bolluk ve bereketle dolu zamanlarını geçireceğiniz bir sürece giriyorsunuz! Hatta hazır size böyle güzel bir müjde verirken şunu da ekleyelim, arada ufak tefek sorunlar olsa da yaşamınızın geneli oldukça bereketli bir şekilde geçireceksiniz. Tabii ki hem sokak canlarına, hem doğaya hem de ihtiyaç sahiplerine yardım edebileceğiniz bir bolluk içerisindeyken onlara yardımcı olmaktan geride durmayacağınızı da görüyoruz. Kariyer yaşantınızda ki şekillenmelerde bütçenize güvenerek fazla risk almaktan uzak durmalı ve sağlam adımlar atmayı tercih etmelisiniz. Aksi takdirde canınızı sıkacak durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Evet evren aydınlığı ile birlikte sizin yanınızda ve artık bundan sonra ki seçimler ile birlikte bütçenizi şekillendirmek sizin elinizde.

Saatlerin Anlamı ile saatlerin yorumlarını açıklamaya devam ediyoruz. Yorum kısmından düşüncelerinizi bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Özden dedi ki:

  Çok güzel cidden beni anlatan oldukça açıklayıcı derinliğine inilmiş yorumlamalar çok başarılı yalnız 3+3=9 eder’i anlamlandıramadım…Başarılarınızın devamını dilerim.

  1. Sibel dedi ki:

   Harika bir paylaşim oldu bu okudukca kendimi buldum helede hayvanlara ve insanlara yardim etme konusunda üstüme yok diyebilirim hayat paylaştikça güzel bolluk ve bereketim her gün artiyor şükürler olsun sokak canlarinin duasini almak kadar güzel bir şey varmi cok dua aliyorum ve ben çok şansliyim teşekkür ediyorum sizede

 2. Demet dedi ki:

  Merhaba; sürekli sayfanızı ziyaret ediyorum.Pozitif yorumlarınız en azından moralimi düzeltiyor.Emeğinize sağlık.

 3. Damla dedi ki:

  Bayıldım yorumlarınıza benimle ilgili yaptığınız birçok yorum doğru şaşkınlık içindeyim…

 4. Öznur dedi ki:

  Öyle güzel anlatmışsınız ki kalbime yüreğime dokundunuz belki km’lerce uzaktan teşekkür ederim 🤗 sevgiyle kalın 🎈

 5. Tuğba dedi ki:

  bravo çok derin detaylı ve maddi konumda yükselme arzumdaki gerek sokaktaki canlılara kimsesizlere ihtiyaç sahipleriyle paylaşmak istediğim en büyük arzu ve sebebim çok doğru yorumlar enerjiniz muhteşem her şeyin en doğru ve hayatlarımızda en hayırlı şekillerde gerçekleşmesini dilerim yüce YARADANIMDAN

 6. Gulcan dedi ki:

  Gerçekten çok doğru bir anlatım teşekkür ederim