04.04 Saat Anlamı

Saatlerin Anlamı, 04.04 saat anlamı ile birlikte sevdiğiniz kişinin size bir itirafta bulunacağını açıklıyor. Ayrıca yeni bir kariyer planlaması yapmanız için size uyarılarda bulunuyor.

17.11.2021
04.04 Saat Anlamı

Evren, sizin ihtiyacınız olduğunu düşündüğümüz haberlerini, sevgili saat dostları ile göndermiş. Ayna saat terimini saat 04:04 vb. çift saatler için kullanırız. Bu saatler evren ile sizin aranızda ki iletişimi yansıttığı için ayna saat olarak adlandırılırlar. Peki 04.04 saat anlamını sizler için nasıl yorumlayacağız? Başta aşk yaşantınız olmak üzere hayatınızın içerisinde ki birçok alana tek tek değineceğiz.  Hatta öyle ki ayna saatiniz sizin için bir tarot kartı bile seçmiş, bizlerde bu tarot kartını sizlere yorumlamadan geçmeyeceğiz tabii ki. Kısacası ayna saatinizin hayatınıza dair değinmediği hiçbir nokta kalmamış durumda.

Şöyle bir dönün ve kendinize kocaman sarılın, ardından da kendinizi güzelce tebrik edin. Neden mi? Çünkü oldukça zorlu bir dönemi, çok sağlıklı bir şekilde geride bıraktığınız için bunu hak ediyorsunuz.  Ayna saat anlamınıza baktığımızda ilk gözümüze çarpan şey, son zamanlarda yaşamınız içerisinde her şeyin üst üste gelmiş olduğu durumlar oluyor. Sadece enerjisini hissediyor olmamıza rağmen biz bile oldukça yorulmuşken, siz bu dönemi elinizden geldiğince en sağlıklı biçimde geride bırakmayı başarmışsınız. Şimdi derin bir nefes almanın tam zamanı. Nefes alıp yaşamın tüm güzelliklerini iliklerinize kadar çekmeniz için önünüzde hiçbir engel yok. Herkes bazı şeyleri öğrenmek için farklı şeyler deneyimliyor olsa da önemli olan ilerlenen yolda bir şeyleri öğrenebilmektir.

04:04 Anlamı ve Aşk İle İlişkisi

Bir süredir aşk yaşantınızda sular durulmuyor diyebiliriz. Hayatınızda romantik ilişki alanınızı paylaşmayı tercih ettiği kişi ile adeta bir deniz gibi gel-git durumları yaşıyorsunuz. Bazen olan biten durumlara sizde şaşırsanız da tek bir şeyden eminsiniz o da partnerinizin size karşı söylemek istediği fakat bir türlü dilinden çıkaramadığı bir bakla var. Fakat henüz bunun ne olduğunu öğrenememişsiniz.

Size itirafta bulunacak!

04.04 saat anlamı size bu konuda güzel haberleri ile geliyor. Ayna saatinizin anlamına bakıldığında partneriniz size bir itirafta bulunacak. İtiraf kelimesi genellikle kişinin zihninde oldukça tedirgin edici sinyaller yayıyor olsa da sizin tedirgin olmanıza hiç gerek yok. Toplum olarak genellikle ” itiraf ” sözcüğünü ‘’ saklanan kötü bir olayın bir süre gizli tutulmasının sonucunda yapılan dürüst davranış olarak öğrenmiş olsak da aslında bu sözcük sadece bu anlam ile sınırlandırılmamalıdır.

04.04 saat anlamına bakıldığında partneriniz, size karşı söylemek istediği fakat söylemekten çekindiği bazı hislerini size açacak. Bu hisler oldukça romantik, duygusal ve derinden gelen bazı hislerdir. Bazı his ve isteklerini size karşı rahatça söylememiş olmanın vermiş olduğu huzursuzluk, partnerinizde bazı dengesizliklere yol açmış. Onun kendini ifade etme sürecini kolaylaştırmak için biraz daha sakin yaklaşmanızda fayda var. Fakat bu demek değil ki yanlışlarını göz ardı ederek kendinizi geri plana çekin, aksine ona karşı sınırlarınızı net çizin. Net olmak demek katı ve sert olmak demek değildir.

Problemlerinizi birbirinize yansıtmayın!

Evet son zamanlarınız oldukça yoğun ve gergin geçmiş, bu sebeple siz de tepkilerinizi çok fazla kontrol edemiyorsunuz. Tam da bu noktada 04.04 saat anlamı size ilaç gibi gelecek bir tavsiyede bulunuyor. Kendine zaman ayır, kendini sev, kendine güven.. O başka bir insan ve hayatının sadece bir bölümünü kapsıyor. Desteğine ihtiyacın varsa açık ol, önce sen kendini aç ve onu yumuşat, o da sana yüreğini açmak için cesaretini senden toplayacak. Kulağa küpe edilesi bu tavsiyelerin üzerine şimdi sıra ayna saatinizin sizin için seçmiş olduğu tarot kartlarını yorumlamakta. O halde buyurun yazımızın geri kalan kısmına alalım sizi.

04.04 Anlamı ve Tarot İle İlişkisi

04.04 tarot anlamı

04.04 saat anlamını oluşturan bu sayı dizilimi ve enerjisi sizin için köklü ve etkili bir fal türü olan tarot kartlarından bir kart seçiyor. Bu kart İmparator ( L’ Empereur ) kartıdır. Bu kart eğitim ve kariyer alanınızda edindiğiniz arkadaşlıklarınızı işaret eder. Bu konuda biraz daha objektif ve kendi alanınızı koruyan bir yapıda olmalısınız. Aynı zaman da önünüzde ki yolu evren tek başına şekillendirmiyor.

Kendinize güvenin!

Saat 04:04 anlamı ile birlikte görüyoruz ki evren sizinle bir işbirliği yapmak istiyor. Yani, hayat yolunuzu şekillendirirken evrene güvendiğiniz kadar kendinize de güvenmeniz bekleniyor. Siz olumlu ve pozitif bir gelecek şekillendirebilirsiniz. Bu konuda evrenden istediğiniz destekler cevapsız kalmayacaktır fakat sizin de somut olarak yapmanız ve gerçekleştirmeniz gereken bazı sorumluluklar var. Bu konuda kendinize inanın, istediğiniz huzurlu ve neşeli yaşamı inşa etmek sizin elinizde  Yeter ki siz isteyin, hayal edin, şekillendirin, planlayın ve harekete geçin. Arada bir de olsa gökyüzüne bakmayı ve gülümsemeyi ihmal etmeyin  

04:04 Anlamı ve Nümeroloji İle İlişkisi

04.04 nümeroloji anlamı

İncelemesi oldukça ilginç ve tuhaf bir çekiciliğe sahip olan sayı anlamları kısmına hoş geldiniz  Sayılar ve onların sembolize ettikleri noktalar kişilerin yaşantısında oldukça önemli yer taşırlar. Bu noktada bir örnek verecek olursak eğer, doğum tarihiniz ve saatiniz sizin burçlarınızı ve tüm doğum haritanızı şekillendirir. Doğum haritanız soyut alanda sizin birnevi sizin ehliyetiniz gibidir. Hayat yolunuzda yaşayabileceğiniz birçok durumu bu haritadan yola çıkarak keşfedebilirsiniz.

04.04 saat anlamını sizlere nümerolojik olarak aktarırken öncelikle 0 rakamına, 4 rakamına ve 4 + 4 = 8 rakamına bakacağız. Bakalım bu sayılar hayatınızda neleri sembolize ediyor.

0 rakamının sembolizmi: Bu rakam başlangıç noktasını, varoluş ve yok oluşu yani tam olarak ruhani olanı temsil eder. Ruhunuz ile olan birlikteliğiniz sevgi ile çevrelenirken siz de ilahi olan ile bağınızı daha yoğun bir şekilde hissetmeye başlayacaksınız. Biraz daha meditasyona ağırlık vermeniz iç huzurunuzu sürdürmek ve genişletmek için size yardımcı olabilir.

4 rakamının sembolizmi: Yaşadığınız bazı durumlardan dolayı sabretmek konusunda biraz zorlandığınızı görüyoruz. Güven, sadakat, bağlılık ve sabrı işaret eden bu sayı hayatınızda sabrınızı zorlayan noktalardan uzaklaşmanız gerektiğini ve kendinizi zorlamamanız gerektiğini belirtiyor. Aman dikkat!  

8 rakamının sembolizmi: Bu rakam sonsuzluğu ve dönüşümü, değişimi sembolize eder. 04.04 saat anlamının genel mesajını taşıyan bu rakam yaşamınızda olumlu bir değişim ve dönüşümün başlayacağına işaret eder. Umarız bu mutluluk ve sevgi, neşe hayatınızda bu rakamın da işaret ettiği gibi sonsuz olur

04.04 Anlamı ve Kariyer İle İlişkisi

3… 2… 1…Hazır mısınız?? Pekii, bir iş değişikliği kapınız da desek? Buna da hazırım cevabını verebilir misiniz? Açıkçası 04.04 anlamına baktığımız da artık bir iş değişikliğine ihtiyacınız olduğunu görüyoruz. Siz de bu değişiklik ihtiyacının farkındasınız. Farkında olmamanızda pek mümkün durmuyor zaten. Ne kadar çok uyursanız uyuyun yine de işe gitmek için uyanmaktan zorlanıyor ve işe gitmek için türlü türlü motivasyonlar bulmaya çalışıyorsunuz. Sil baştan kendi hobilerinize yönelik bir yaşantısı için biraz daha beklemeniz gerekse de yine de sizi tatmin edebilecek bir değişiklik kapınızı çalmak üzere. Bu sayede tüm sosyal çevreniz değişecek ve birden bire başka bir düze içerisinde bulacaksınız kendinizi.

Yeni işler yeni heyecanlar!

04.04 saat anlamı aynı zamanda bu iş değişikliğinin hem sizin hem de ailenizin yaşamış olduğu maddi sıkıntılarında son bulmasına sebep olacak. Artık uyanmakta zorluk çekmeyeceğiniz, sürekli yeni motivasyonlar aramanıza gerek kalmayan, gayet keyifli ve anlayışlı iş arkadaşları ile birlikte yepyeni bir yaşam içerisinde bulacaksınız kendinizi. Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz sabır ve sebatla birlikte bu gelişmeyi sonuna kadar hak ettiğinizi sizde biliyordunuz. Evrende bu konuda desteklerini sizden esirgemiyor ve diyor ki gidecek olduğun yolu sen seçtin, seçimlerin sonunda öğreneceğin şeyleri şekillendirdin. Az olana tamah ettin şimdi yetinmeyi biliyorsun ve ihtiyacın olan her varsa ona sahip olacaksın..

Evren sizi seviyor, sizde tüm korku ve tedirginliklerinizden uzaklaşarak tüm aidiyetiniz ile birlikte ona olan sevginizi göstermek çekinmeyin. Çok kıymetli bir bağa sahipsiniz, hem kendinizin hem de sahip olduğunuz her şeyin farkına varın ve bunlara şükür edin  Zaten bunu yapmaktan hiçbir zaman çekinmediğinizi ayna saatinizden görüyor olsak da evrenin ilettiklerini size aktarmakla sorumluyuz ve bu sorumluluğumuzu eksiksiz bir şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz  

04:04 Anlamı ve Para İle İlişkisi

Öncelikle şunları söyleyelim, uzun bir süredir sizin ve ailenizin borçları gündeminizi oldukça meşgul etmiş fakat artık yüzmüş yüzmüş kıyısına gelmişsiniz. Borç yiğidin kamçısıdır denir fakat fazla kamçı yiğidi yorar. Siz yiğitliğinizi dosta düşmana karşı gövde gösterisi ile birlikte sunmuş bulunmaktasınız. Artık yeter!  

Maddi olarak genellikle bir dengesizlik içerisinde bulunmuşsunuz. Biraz dengelendiğiniz anlarda dahil olmak üzere her ne yaşarsanız yaşayın şükretmekten hiçbir zaman vazgeçmemişsiniz. Şükürleriniz size aydınlık ile birlikte geri dönüyor. Mesleki olarak olduğunuz yeri değiştirecek olmanızın üzerine birden bire yeni bir sosyal çevre edineceğinizi sizlere yazımızın kariyer ile ilgili olan bölümünde bahsetmiştik. Ayna saatiniz yaşanacak bu değişimlerin yaşamınızda bir düzen değişikliği getireceğini gösteriyor bizlere.

Borçlar bitecek!

Öncelikle borç defterinizin tamamen kapanacağını sizlere belirtmek istiyoruz. Ardından da uzun zamandır yapmayı hayal etmiş olduğunuz birikimi sağlamak için hazır olacaksınız . 04.04 saat anlamı yapacak olduğunuz birikimler konusunda ufak bir hatırlatmada bulunmak istiyor. Geride bıraktığınız zorlukları hiçbir zaman unutmayın, onların size öğrettiği şeylere arkanızı dönmeyin. Bu kadar yıl boyunca yaşadığınız her ne varsa sizin bir şeyleri öğrenmeniz için yaşamanız gereken şeylerdi. Bu kadar zaman boyunca tecrübe edindiniz, artık hazırsınız.

Saatlerin Anlamı ile gecenin bir yarısında bir çok yorum okudunuz. Haydi şimdi yorumlarınızı aşağıda bizlere gönderin.

YORUMLAR

 1. Meral Karadağ dedi ki:

  Gözümü açtım telefona bakınca saat 04:04 yorumu okudum ve bire bir bu kadar mı tutar herşey noktası virgülüne çok şaşırdım ve eğer gerçekten partnerim anlatamadık larını da anlatırsa pes diyeceğim

 2. Sami dedi ki:

  Okuduklarım içimi oldukça rahatlattı pozitif bir enerji kattı herşey daha güzel olacak inanıyorum

 3. Gözde dedi ki:

  Şuan içinde bulunduğum zaman ve olaylar bukadar güzel anlatılamazdı.. umut ve cesaret duygusu doldu içime.. teşekkürler..

 4. Ebru dedi ki:

  Okudum bu saatte yorumu sonsuz şükür borç kurtuluyorum Kurtuldum

 5. Survivor21 dedi ki:

  Öncelikle bu harika çalışma ve emeğiniz için çok teşekkür ederim. Her cümlesi özenilerek yazılmış yazınızın tamamını aşk ile okudum. İçinde bulunduğum durumu tamamen anlatmışsınız hayret ve şaşkınlıkla okudum. Telefonuma baktığımda 04.03 ‘tü ah dedim birazdan ayna saatini yakalıycam derken 04.04 gözüme çarptı. Bu kasti olabilcek bi durum değil cünkü biliyorum. Aşk ve iş hayatında olan harika yorumları aldım ve kabul ettim. Bütünün ve hepimizin hayrına olması dileğiyle. Sevgiyle kalın. 😇💫

 6. Deniz Sibel dedi ki:

  Sevgili yazarlarimiz bu değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim, ben de sizlerle bugün yaşadığım bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum.

  Bugün saat 20.20 için bu sayfada yorumlara bakıyordum sonra birden içimden geçirdim acaba saat 04.04 nasıl olurdu, sonra dedim ki bunun için önce erken kalkmam gerekiyor, öğrenmem pek muhtemel değil diye düşündüm
  Şu anda yurtta yaşıyorum, az önce yangın alarmı çaldı ve hepimiz uyandık neyseki her şey yolunda ve tesadüfen telefona baktığımda gördüm şarjımi da yüzde 4 olarak hatırlıyorum. Bugün içimden böyle geçirdim ve bugün gerçekleşti gerçekten mucizevi!!

  Mucizeler bizimle güzel insanlar. Rabbimize şükürler olsun🙏

  Sevgilerimle Allah’a emanet olun

 7. Esra ÇELIK dedi ki:

  Bu kadar detaylı ve bu kadar zarafet ile yazılan güzel yazınız için sonsuz teşekkürler

 8. Aysun Bodurcan dedi ki:

  Ayna saatlere sürekli denk gelıyorum ve bu gece yine tlfnumu actıgımda 04.04 seni gördüğüme cok sevindim bu gece dolunay gecesi ve dilediğim me hepsıni yorumunuzda okudum şükürler olsun güzel pozitif olan tüm yorumunuzu aldım kabul ettim rabbim kalbi nıyetı güzel olan insanların ve benim sevdiklerimin tüm isteklerının arzularının gercegini yasamayı nasip etsin cok amin 🙏

 9. Hasret Genç dedi ki:

  Yüceliğinden asla şüphe etme.hep inan yalnız değilim Rabbım ve meleklerim var şükürler olsun

 10. Dilek dedi ki:

  Detaylı yorum için çok Tşkler aynen hayat yolumda yaşıyorum dediklerinizi ve ektim biçtim sıra hasatta şükürler olsun

 11. ES dedi ki:

  Aldım kabul ettim teşekkürler

 12. Turgay dedi ki:

  Gecenin bir yarısında allaha dua ediyorum bittikten sonra elime telefonu alıyorum karşıma telefonun saati çıkıyor gözüm ona ilißiyor ve saat 04:04 ü gösteriyor aklıma sizin sayfanız geliyor açıp okuyorum ve buzamana kadar yaşadıklarımı bir çırpıda benimle yaşamış gibi bana anlatıyorsunuz ardından yasayacaklarim için ön görude bulunuyorsunuz ben sizlerin mistik güçlerden yardım aldığınızı düşünüyorum çünki normal bir insanın göremediği bilemiyecegi tanrının size verdiği bir armağan olduğunu sanıyorum ben Allah’a inanan biriyim gaybın Allah’tan baskasınınbilemiyeceğine inanıyorum bu armağanı bizimle paylaştığımız için size minnettarım iyiki sizler varsınız sizlerin sayesinde umutlarımız yeşeriyor sizlere minnettar öldüğümü bilmeniz için bunları size yazmaktan kendimi aimadım teşekkürler

 13. Hatice dedi ki:

  Aldım kabul ettim gerçekten çok doğru hepsi

 14. Y... dedi ki:

  Tam bir nokta atışı oldu.. Hayatımın resmen özeti.. Çok ama çok teşekkür ederim 🙏🙏 çok mutlu oldum….

 15. Özlem dedi ki:

  Dikkate alındi