05.05 Saat Anlamı

Saatlerin Anlamı, 05.05 Saat Anlamı ile aşık olduğunuz kişinin sizin hakkınızda olan çocuksu hayallerini açıklıyor. Ayrıca maddi olarak hayatınıza çeki düzen vereceğinizi ve birikim yapmaya başlayacağınızı müjdeliyor.

17.11.2021
05.05 Saat Anlamı

Sabaha karşı saat 05:05 ayna saatine denk gelmek gerçekten çok ender bir durumdur. Üstelik bu saati sadece bir kere görmekle kalmadıysanız ve anlamına bakmak için harekete geçtiyseniz,  şans kapılarınızı aralamaya başlamışsınızdır demektir!

05.05 saat anlamına bakıldığında içinizde ki çocuğu hiç susturmadığınızı ve içten içe hala bu çocukla birlikte yaşadığınızı görüyoruz. Üstelik içinizde ki çocuğu öylesine seviyorsunuz ki onu dışarıya karşı korumak için daha sert kabukları olan biri davranıyorsunuz çevrenize. Halbuki içten içe güç, kudret terimlerinin ötesinde dengeyi ve uyumu, neşeyi, keyfi, coşkuyu ne kadar çok sevdiğinizi gösteriyor bize bu dizilim. Bazen şarkılar söylüyor, bazen oyunlar oynuyor bazense küçük bir çocuk gibi küsüyorsunuz.

Abur cubur yemekten vazgeçemiyor ve birden bire küçük bir gülümsemeyle birlikte hayata olan tüm küskünlüğünüz akıp gidiyor. Aynı zamanda ayna saatinize baktığımızda sizin öğrenmeyi, araştırmayı, keşfetmeyi ve yaşamayı seven birisi olduğunuzu görüyoruz. İçinizde ki bu çocuğa uyum sağlayan bir partner bulmak, eğlenceli ve masum bir  ilişki yaşamak sizin için çok uzak bir ihtimal hatta bir masal gibi gelse de dünya her gün dönüyor ve değişiyor. Tüm evren kapılarını sevgiye açıyor. Adeta peri masalı gibi yaşayacağınız yıllarınızın olduğunu görüyoruz. O halde gelin sizinle birlikte 05.05 saat anlamına ve bu anlamların size neler katacağına daha yakından göz atalım.

05:05 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

“Aşk bahçemi süsleyeeeen ateş böceğim misinnnn? ” diye şarkılar söyleyen o biraz çocuk biraz yetişkin, biraz deli, biraz dengeli kadını hatırlıyor musunuz?  Hababam Sınıfı’nda ziller çalıp çocukları uyandıran karakter desek belki daha da netleşir her şey? Evvet doğru bildiniz! Adile Naşit’ten bahsediyoruz. 05.05 saat anlamı ile birlikte evren adeta Adile Naşit gibi içinizde ki sevgi zillerini çalıyor ve içinizde ki çocuğu uyandırmaya devam ediyor.

Siz emin değilsiniz ama…

Git gide daha da hassaslaşmaya, şeffaflaşmaya ve berraklaşmaya başlayacaksınız. Peki nereye bıraktınız kalbinizi acaba? Hatırlıyor musunuz? Ah nerede vah nerede diye sızlanmak yok!  Kalbiniz ve orada ki masumiyet o saf sevgi hala sizde, içinizde duruyor. Fakat romantik ilişki yaşantınızda bazı şeyler pek istediğiniz gibi gitmiyor sanırım. Peri masalı gibi kurduğunuz çok güzel hayalleriniz var fakat o hayalleri bir bakışıyla gerçeğe çevirecek prens / prenses adayı tam olarak netleşmemiş gibi. Partnerinizin ya da partner adayınızın size karşı duyduğu hislerden pek emin değilsiniz. Hatta öyle ki sizinle ilgili hayaller kurduğuna ve planlar oluşturduğuna da pek inanmıyor gibisiniz. Fakat 05.05 saat anlamına bakıldığında işler pek de zannettiğiniz gibi değil!

Çocuksu hayalleri var!

İçinizdeki çocuğa dokunan ve size kendinizi, özünüzü hatırlatan, yüreğinizi 9.1 şiddetinde deprem misali yerinden oynatan o kişinin sizinle ilgili en sizin kadar çocuksu ve masum hayalleri var. Aşık olduğunuz kişi sizinle birlikte çizgi film izlemek istiyor  Ne tatlı değil mi ama? Önünüzde bolca abur-cubur, en sevdiğiniz çizgi filmlerin en güzel bölümlerinden oluşan bir kolaj ve sadece siz baş başa oturmuş çizgi film izliyorsunuz  Bu sizin yetişkin partnerler olmadığınız anlamına gelmez, aksine çocukluğunu ötelemeyen, bastırmayan ve onu küstürmeyen iyi ve özgür yetişkinler olduğunuz anlamına gelir.

Ayrıca popüler kültürün çığırından çıktığı şu son zamanlarda böylesine masum ve özel anları yakalamak oldukça zor. Bu sebeple yaşayacağınız bu ve benzeri anların tadını doya doya çıkarın  Gördüğünüz gibi evren size biraz sakinlik ve huzur getirerek yardımcı oluyor bu sayede kaygılarınızı kontrol edemediğiniz için yaşayacağınız huzursuzlukların da önüne geçmenizi sağlıyor  

05.05 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

05.05 tarot anlamı

05.05 saat anlamı sizin için bir tarot kartı çekiyor. Ayna saat diziliminizi oluşturan her şey bir arada toplanıp sizin için Papa ( La Pape ) kartını seçiyor. Bu kart yaşamınızda iç görü ve iç sesinize daha fazla odaklanmanız gerektiğini işaret ediyor.  Romantik ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizde olumlu gelişmeler olacak, aynı zamanda ilerlediğiniz yol bu zamana kadar hissettiğiniz ve ilerlemek istediğiniz yolun ta kendisi. 

Kendinize güvenin!

Yönünüzden emin olun ve kendinize güvenin. Saat 05:05 anlamını sembolize eden Papa kartı onuru, affetmeyi, olumlu gelişmeleri ve yararlı / değerli bilgileri sembolize eder. Tüm bakış açınız, lügatınızı  değiştirecek ve daha farklı pencerelerden hayata bakacaksınız. Ruhunuza ve ruhunuzun bilgilerine güvenin.

05:05 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

05.05 nümeroloji anlamı

Nümeroloji sayıların kendi içlerinde taşımakta olduğu enerjilerin sembolize ettiği anlamları aktarmaktır. Artık sayıların enerji tanımına şaşırmadığınızı düşünüyoruz. Çünkü toplum içerisinde birçok kişi sayılara göre yaşamını şekillendirmekte. Doğum tarihinin verdiği gizli mesajlara göre hayatına insan alanlar mı dersiniz, tüm özel ve önemli günlerini sayıların anlamlarına göre planlayarak yaşayanlar mı dersiniz, kısacası toplum içerisinde çoğunluk bu durumu kabullenmiş durumda.

Bizde sizler için 05.05 saat anlamını oluşturan dizilimlerin anlamlarına bakacağız  O halde öncelikle 0 ve 5 rakamlarının sembolizmlerine bakacağız ardından 5 + 5  = 10 sayısının anlamına bakacağız  Bakalım ayna saatinizi oluşturan bu dizimler hayatınızda neleri sembolize ediyorlar.

0 rakamının sembolizmi: Bu rakam hayatınıza giriyorsa tanrıyla olan bağınızı hissetmeye ihtiyacınız olduğunu işaret etmek istiyor demektir. Tanrıya olan güveninizi ve sevginizi her zaman hissediyor olabilirsiniz tabii ki fakat son zamanlarda belki de biraz meditasyon yapıp bu sevgiyi ve sevgi enerjisini hissetmeye ihtiyacınız olan şeyler yaşamış olabilirsiniz. Siz hep bir ve birliktesiniz, yaşadığınız durumlar sizi yormuş ve yıpratmış, açın kalbinizi ve ellerinizi onun şefkatine sığının. O sevgi sizi dinlendirecektir  

5 rakamının sembolizmi: Ne kadar da güzel bir sayı ve ne kadar şanslısınız ki bu sayı hayatınıza girmiş  Bu sayı sizi büyük değişimlerin ve dönüşümlerin beklediğini, bu değişim ve dönüşüm anında kendinize ve evrene güvenmeniz ve cesaretinizi toplamanız gerektiğini aktarmak için hayatınızda yer edinmiş . Hazırlanın, hayallerinizin yolu ışıl ışıl aydınlanıyor, zamanla o yolda ilerlerken bulacaksınız kendinizi, ışık ve sevgi hayatınızda daim olsun.  

10 sayısının sembolizmi: Bu sayı 05.05 saat anlamının genel enerjisini sembolize eder. Hayatınızda olumlu ve pozitif bir bakış açısı getirmelisiniz. Yaşamınız içerisinde yaşayacağınız değişiklikler için daha iyimser ve olumlu yanlarınızı ortaya çıkarmalı ve bu tutumla bir bütün olmalısınız  

05.05 Anlamı ve Kariyer İle İlişkisi

Ülkemizde her jenerasyon kendi içerisinde oldukça zorlu süreçlerden geçti. Meslek tanımlaması, meslek seçimi oldukça problemli bir iş oldu çıktı başımıza. Fakat her jenerasyonun meslek seçimi konusunda ortak bir alanı oldu. O da ne istediğimizi, neye yatkın olduğumuz, yeteneklerimizi, hayallerimizi, ailemizi, sosyal çevremizi, kendimizi ve daha birçok şeyi keşfetmek ve dengelemek durumunda oluşumuzdan başka bir şey değil.

Ailemizin üzerimizde kurduğu planlar ve hayaller bambaşkaydı, sosyal çevremizde ki kişilerle başka bir mücadele içerisindeydik, sanki bir yarış atı gibi koştuk durduk oradan oraya. Kimimiz daha küçük yaşlarda tutunduk ve direttik kimimiz belirli bir yaşantıdan sonra özümüzde ki meslek alanına evrilebildik. Farklı yaşamlar, şartlar ve koşullar girdi devreye. Fakat 05.05 saat anlamı bu konuda içinize su serpmeye gelmiş durumda..

Evren, yeni kariyerinizde yanınızda!

Evren öğrendiğiniz, keşfettiğiniz deneyimlediğiniz ve karar verdiğiniz her şeyle birlikte yeni bir kariyer yaşantısına evrilmeniz konusunda size destek oluyor. Artık istediğiniz kariyer yaşantısına sahip olmanız gereken tek şey kendinize izin vermeniz ve birazda cesaretinizi toplamaktan başka bir şey değil  Şu an da yapmakta olduğunuz işi sadece geçiminizi sağlamak için yapıyorken artık başka bir amacınız daha var. O da hayalleriniz için size destek olacak ufak bir birikim yapmak. Üstelik bu konuda yalnızda değilsiniz sosyal çevrenizden bilinçsiz bir şekilde de olsa oldukça sürpriz destekler ile karşılaşacaksınız.

05:05 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Dünya malı dünyada kalır, azıcık aşım kaygısız başım demeyi başarmışsınız.. Atalarımız ne der bilirsiniz, azla yetinmeyen çoğu bulamaz.. Belki bu sözle yola çıktınız belki de hiç aklınızdan bile geçmedi bu sözler ve tamamen içinizi dinleyerek hareket ettiniz. Ama her ne yaşadıysanız iyi ki yaşamışsınız, iyi ki görüp öğrenmişsiniz. Evren size 05.05 saat anlamı ile birlikte bu güzel sabrınızın sonunda çok güzel hediyelerin kapınızı çalmak üzere olduğunu müjdeliyor!  E her insan gibi kimi zaman maddi olarak çok iyi durumda olduğunuz da olmuş, imkanlarınız çok kısıtlı olduğu zamanlarda.. Her ne şekilde olursa bir şekilde arada ki dengeyi sağlamayı başarmışsınız. Artık daha az sürüyor yaşadığınız sıkıntılar.. Siz de bir hareketlilik olacağının farkındasınız fakat henüz bunu anlamlandıramıyorsunuz.

Birikim yapacaksınız!

Saat 05:05 anlamına bakıyoruz ve sizin için bu karmaşıklığı ve bilinmezliği artık bitiriyoruz!  Kariyer yaşantınız içerisinde gidecek olduğunuz değişiklik ile birlikte başka bir düzen, başka bir sistem ve başka bir uğraş içerisinde olacaksınız. Attığınız her adımda yaşadığınızı hissedeceksiniz. Bu zamana kadar aldığınız öğretiler ile birlikte daha temkinli ve daha sağlam adımlar atacağınız için birikim yapma konusunda daha sağlıklı bir başarı yakalayacaksınız.

Bu arada yaşamınızın geri kalan kısmı için çok güzel planlar yapmışsınız. Belki bu planları yaparken olma ihtimali hiç aklınızdan bile geçmedi, fakat şimdi dönün gelecek planlamanıza bakın. Kendiniz için tekrar bir planlama çizin, bu sefer bu planlamayı daha mutlu ve huzurlu yapın. Çünkü evren ile bağınızın farkındasınız, oraya gönderdiğiniz enerji ne kadar rahat ve pozitif olursa siz de o kadar rahat ve pozitif bir biçimde isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Saatlerin Anlamı ile günün ilk ışıklarında karşınıza çıkan 05.05 anlamını öğrendiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip etmeyi unutmayın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.