06.06 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, sevdiğiniz kişi ile romantik anlar yaşayacağınızı müjdeliyor. 06.06 Saat Anlamı ile beraber hem aşk hayatınızda hem de iş hayatınızda güneşli günlerin sizi beklediğini öğreneceksiniz.

17.11.2021
06.06 Saat Anlamı

06.06 saat anlamını öğrenmek için burada olan ve gönlünde sevda çiçeği açmış olan herkese merhabalar!  Malum insanlık olarak aşkı sürekli bir yerde sınırlamaya çalıştık. Yaz aşkı, bahar aşkı, kasımda aşk başkadır, 14 Şubat, ikinci bahar vb. daha birçok şekilde aşkın alanlarını çizmeye çalıştık durduk. Fakat gel gelelim ki tüm bu örneklerde de görüldüğü gibi aşkın yeri ve zamanı olmuyor, biz ne kadar istemiş olursak olalım, aşka sınır çizilmiyor  

Her an gönlümüzde ki kapı çalınabilir fakat önemli olan o kapıya nasıl cevap verdiğimizdir. Sanırım siz de tam olarak bu konuda bir sıkışıklık yaşıyorsunuz. Bir şeyler oluyor fakat hem ne olduğunu anlayamıyorsunuz hem de ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Bu yaşınıza kadar birçok şey deneyimlediniz. Acılarınız oldu, korkularınız, mutluluklarınız ve daha birçok şey.. Zamanla kendinizi bir şekilde korumayı öğrendiniz. Fakat şu an neyden ve kimden koruyorsunuz kendinizi? Tanrıyla bir ve birliktesiniz. Onun bir parçasısınız..

Yaşadığınız her şey hayatta ilerlediğiniz yolu şekillendirdi ve şu an olduğunuz benliğinizi oluşturdu.. Belki de en zor zamanlarda dilediğiniz her ne varsa şu an bunlara sahipsiniz bunun farkında mısınız? Artık o acılara, korkulara, üzüntülere yer yok yaşantınızda… Zamanında kayıp gözüyle baktığınız şeyler size ne kadar çok şey katmış görüyor musunuz?

Buraya ayna saatinizin anlamını öğrenmeye geldiğiniz ve ayna saatiniz olan 06.06 saat anlamı aşk yaşantınıza dair sorularınızı cevaplamakla kalmayacak ve daha bir çok alanda merak ettiğiniz soruların cevaplarını sizlere verecek. O halde gelin yakından bunlara biraz göz atalım

06:06 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

Saat 06:06 anlamının aşk yaşantınızla ilgili çok güzel haberleri var. Fakat öncelikle kapılarınızı açmanız gerekli. İnsan olarak mücadele ettiğimiz en önemli şeylerden birisi olan ego ve doyumsuzluğu dengelemeniz gerekli. Hayatımızın bir dönemini mutlak umutlu ve mutlu geçirirken bir dönemini aşırı depresif ve mutsuz geçirebiliriz, kimi zaman fazla enerji doluyken kimi zaman aşırı yorgun hissedebiliriz.

Romantik anlar kapıda!

Her ne olursa olsun bir gün duygularımız dengelenir ve biz artık o dengeyi nasıl koruyacağımızı öğreniriz.  06.06 saat anlamı aşk yaşantınız için kendinize izin vermeniz konusunda mesajlar taşıyor. Romantik duygular beslediğiniz kişi sizinle birlikte romantik bir an paylaşmak istiyor!  Şimdi kendinizi didiklemeyi bir kenara bırakın. İzin verin kendinize bakalım bu romantik an sizin aşk yaşantınızı nasıl şekillendirecek yakından gözlemleyin  ve en önemlisi, tadını çıkarın!  

06.06 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

06.06 tarot anlamı

Tarot falı bilindiği üzere kendine özel kartları ile bakılan bir fal türüdür  Bu kartların hepsinin yaşam içerisinde sembolize ettiği alanlar vardır ve enerjileri ile kişinin yaşamı üzerinden yorumlamalarda bulunulur. Saat ve tarih oluşumuna eşlik eden sayılar ile bu kartlar arasında bir enerji bağı vardır ve ayna saatinizi oluşturan sayılar sizin için bir kart seçmiş bulunmaktadır. 06.06 saat anlamını yorumlarken sizin için seçilmiş olan kartın sembolizmlerini size aktarmadan geçmek istemedik  

Bir seçim yapacaksınız!

Saat 06:06 anlamını sembolize eden kartınız Sevgili ( L’Amovrevx ) kartıdır. Bu kart tutkuları, arzuları ve cinselliği sembolize eder. Aynı zamanda gençliği / ruhsal gençliği beraberinde işaret eder. Ayna saatinizin sizin için seçmiş olduğu tarot kartlarından sevgili kartı hayatınızda önemli bir seçim aşamasında olduğunuzu gösteriyor. Seçim yapmak üzere olduğunuz alanlarda daha sakin ve dengeli yaklaşmanız sizin için daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

Aceleci, telaşlı ya da düşüncesizce yapacağınız seçimler sizin için istediğiniz sonuçları vermeyebilir. Dolayısıyla kısa vadelide olsa gelecek planlarınızı bir daha gözden geçirmeli ve öncelikle kendi içsel dengenizi sağlayarak gelişmeleri takip etmelisiniz. Anlık ya da aceleci vereceğiniz bir karar sonrasında geri dönüşü olmayan bir yola girdiğinizi düşünmeyin. İradeniz ile istediğiniz seçimleri yapabilirsiniz sadece yapacağınız seçimlerde iç sesinize güvenin ve kendinize güvenin. Unutmayın yaşadığınız her şey de bir öğreti var ve öğrendiğiniz her şey sizin hayrınıza  Siz de kendiniz için en hayırlı seçimleri yapabilirsiniz, korkmayın, içiniz rahat olsun  

06:06 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

06.06 nümeroloji anlamı

Evettt, zaten yazımızın bu kısmına kadar olan bölümünde sayıların kendi içlerinde enerji alanlarına sahip olduğundan bahsetmiştik, bu enerji alanlarının da bazı anlamları var. Bizde sizin için ayna saati yorumlamanızda 0 rakamının, 6 rakamının ve 06.06 saat anlamının genel yansımalarını taşıyan 6 + 6 = 12 sayısının anlamlarına bakacağız. Bakalım evren size sayılarla birlikte neler armağan etmiş.

0 rakamının sembolizmi: Bu rakam tanrı ile olan bağınızın, tanrı ile bir ve birlikte oluşun bir yansımasıdır. İlahi olarak ruhunuz ve tanrı arasında ki sevgi bağınızı görmeniz için bir işaret olarak hayatınıza girmiş olan bu rakam aynı zamanda evrenin ve bütünün bir parçası olduğunuzu hatırlatmak istiyor

6 rakamının sembolizmi: 6 rakamı dengenin sembolüdür. Romantik ilişkinizde, aile yaşantınızda, sosyal çevrenizde, iş ilişkilerinizde ve kendi içinizde dengelenmeniz gerektiğini hatırlatır. Yaşadığınız bazı sorunların bu dengelerin sarsılmasından dolayı gerçekleştiğini işaret eder.

12 sayısının sembolizmi: 06.06 saat anlamının genel enerjisini içerisinde barındıran bu sayı hayatınıza şans ve sevgi getirecek. Bu sayı genel olarak, aşkı, sevgiyi, huzuru, mutluluğu, şansı ve güzel dilekleri içerisinde taşır. Ayna saatiniz sizin hayatınıza uğurlu dokunuşlarda bulunacak  Yapmanız gereken tek şey kendinize izin vermek. Değişim ve dönüşüm mümkün, sevgi aydınlatsın zihninizi ve yüreğinizi. Siz de herkes gibi sevip sevilebilirsiniz. Yaşamınızın bundan sonra ki kısmında bu denklemi huzurla ve mutlulukla yaşayacaksınız.  

06.06 Anlamı ve Para ile İlişkisi

06.06 saat anlamına bakıldığında birazcık silkelenip üzerinizde ki uyuşukluğu atmanızın zamanı gelmiş gibi duruyor. Borçlarınızı ödedikten sonra hayatınızda maddi konularda ki alma – verme dengenizi sağlamış olacaksınız. Ardından bir süre kendi yağınızda kavrulduğunuzu göreceksiniz. Fakat tüm gelişmeler oldukça kısa bir süre alacak. Git gide önünüzde bereket kapılarının açıldığını ve feraha kavuştuğunuzu göreceksiniz.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek vakti!

06.06 anlamına bakıldığında geleceğiniz için bazı hayalleriniz var ve bu hayallerinizin önünde maddi olarak bazı sorunlar olduğunu, bu sebeple de hayallerinizi gerçekleştiremediğinizi görüyoruz. Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Dünya genelinde bu durumu yaşayan o kadar çok kişi var ki, siz de bu kişilerden birisiniz. Fakat tabii ki kendi dünyanız içerisinde biriciksiniz, evren bunun farkında olduğunuz için mutlu ve ona ilettiğiniz dilekleri yanıtsız bırakmıyor. Her an sizi koruyor ve kolluyor. Yaşamınız kısa bir süre içerisinde değişecek, bu değişime hazır mısınız? Değilseniz de hazırlıklarını yapıp o şekilde ilerleseniz sizin için çok daha rahat bir geçiş yaşarsınız.

06:06 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Düşünsenize, sabah gözlerinizi açıyorsunuz ve işe gitmek için aşırı heyecanlı ve heveslisiniz. Çok mutlu ve keyifli bir biçimde tüm gününüzü sevdiğiniz işi yaparak geçiriyorsunuz. Üstelik maddi olarak da istediğiniz rakamları kazanıyorsunuz.  06.06 saat bakıldığında az önce bahsetmiş olduğumuz şeyler hayal değil arkadaşlar gerçek! Yakın zaman içerisinde maddi durumunuzun toparlayacağını sizlere müjdelemiştik, bu gelişme ile birlikte iş yaşantınızda ki değişiklik planlarını da devreye koyacaksınız.

Disiplinli olun!

Sadece evrenin  bu konuda size bazı uyarıları mevcut. Disiplin konusunda biraz daha ipleri sıkı tutmanız gerektiğini görüyoruz. Dinlenmek, hobilerinize vakit ayırmak ya da belki de hiçbir şey yapmamak tabii ki de en doğal hakkınız. Fakat bazı planlarınız ve hedefleriniz var, bunun için de bazı hazırlıklar ve planlamalar yapmalısınız. Dolayısıyla kendinizi ve motivasyonunuzu toparlayın ve harekete geçin. Yapmak istediğiniz her şeyi bir güzel listeleyin, sonrasında bu zamana kadar edinmiş olduğunuz deneyimler ile birlikte güzel bir planlama yapın  Ardından da harekete geçin!  Boşuna dememiş atalarımız ” harekette bereket var ” diye. İnanın sonrasında önünüzde engel olarak gördüğünüz her şey bir toz bulutu gibi havalanıp gidecek ve yolunuz açılmaya başlayacak.

Ayna saatiniz sayesinde evrenin size aktarmak istediği tüm şefkatli uyarılardan ve güzel müjdelerden haberdar oldunuz. Fakat adettendir diye biz yine de söyleyelim, ayna saati yorumlamalarını saat falı gibi düşünebilirsiniz.  Yine atalarımızın dediği bir söz ile yazımıza son vermek istiyoruz. Siz fala inanmayın fakat falsızda kalmayın.  Huzurlu, keyifli ve mutlu, sevgi dolu bir yaşam diliyoruz…

Saatlerin Anlamı çift saatleri açıklamaya devam edecek.

YORUMLAR

  1. Burçin Ekelik dedi ki:

    Harika 🤗💜