07.07 Saat Anlamı

Saatlerin Anlamı, 07.07 saat anlamı ile partnerinizin size karşı olan duygularını açıklıyor. Ayrıca tarot falı ile beraber evrenin size gönderdiği mesajları okuyabilirsiniz.

17.11.2021
07.07 Saat Anlamı

Denk gelinmesi oldukça zor bir ayna saat ile bizlerle karşılaşmış bulunmaktasınız. Uykusuz geçen gecelerin ardından, zar zor edilen sabahların ilk ışıklarında denk gelmiş olduğunuz bu ayna saat oldukça ender denk gelinen bir kombinasyondur. Fakat her ne sebeple ve ne ruh halinde denk gelmiş olursanız olun, 07.07 saat anlamı daha aydınlık ve neşe dolu bir güneş doğuruyor yaşamınıza. Biraz stresli bir dönemde olduğunuzu gözlemliyoruz. Her ne yaparsanız yapın çevrenizde ki gerginlik bir türlü dinmiyor, iş yerinizde, ailenizde, romantik ilişkinizde kısacası yaşamınıza dair birçok alanda sebebini bilemediğiniz bir değişim yaşıyorsunuz.

Normalde kontrol etmeyi seven bir yapıya sahipsiniz fakat artık kontrol etmeye dair bir mecaliniz kalmamış. Biraz köşenize çekilip ne olup ne bittiğini gözlemliyorsunuz. Çevrenizden gitmek isteyen insanlar gidiyor, gelenler kalıyor ve siz sadece nefes alarak devam etmeye çalışıyorsunuz.

07.07 saat anlamı size çok özel ipuçları ile birlikte çok güzel haberleri de beraberinde getiriyor. Ayna saat olarak adlandırılan bu saat, geleceğinizi şekillendirmeniz için harekete geçmiş olan gezegenlerin habercisi olmak adına hayatınıza girmiş. Birazdan okuyacak olduğunuz şeylerden sonra son zamanlarda yaşamış olduğunuz tüm olayları kolaylıkla anlamlandırabileceksiniz.

Özellikle de romantik ilişki alanınızda yaşadığınız sıkıntıların sizi oldukça bunalttığını gözlemliyoruz. Olan biteni neden – sonuç ilişkisinde analiz etmek artık hiç kolay değil. Bu sebeple sizlerde bazı dileklerde bulunmuşsunuz. Bu dilekleri öylesine içten dilemişsiniz ki evren size vereceği haberleri 07.07 saat anlamı içerisine gizlemiş. Ayna saat yorumlarınızı okurken bu yorumları saat falı gibi düşünebilirsiniz. O halde gelin bu güzel gelişmelere sizlerle birlikte daha yakından göz gezdirelim bakın bakalım sizleri neler bekliyormuş?

07:07 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

Bazen karşı cins ile iletişim kurmak oldukça zorlaşıyor. Zihinlerini okumamız için bir yöntem olsaydı eğer birçoğu kadın – erkek problemi bu noktada olmamış olurdu. Gel gelelim ki elimizde ki imkanlar doğrultusunda şu an da karşı cinsimizin düşüncelerini okuyamıyoruz. Fakat onun isteklerini ve yaklaşımını anlamak için niyet edebiliyoruz. Siz de böyle yapmıştınız değil mi? Neler olup bittiğini biraz olsun anlamak için niyette bulunmuştunuz? Evren sizi duyar siz de evreni..

Uçsuz bucaksız bir derya deniz olan evreni duyabilmeniz için illa ki bir sese ihtiyacınız yok. ” Evrenin işaretleri ” olarak sıkça duyduğumuz sözcük aslında her şeyi anlatıyor. Saatler, sayılar, renkler ve benzeri bir çok şey evrenin bizimle iletişim kurma yoludur. Evren sizin dilekleriniz için yanıtlarını ve öğrenmeniz gereken bazı müjdeleri 07.07 saat anlamı içerisinde gizlemiş. Şimdi biz de sizlerle birlikte bu kutuyu açıp bakacağız, bakalım içinde neler varmış?

Partneriniz sizi kaybetmekten korkuyor!

Saat 07:07 anlamı içerisinde aşk yaşantınıza dair en heyecan verici haberi duymaya hazır mısınız? 3…2…1… veeee!!! Tatatatammmm, iç sesiniz doğru söylüyor. Partneriniz / partner adayınız sizi kaybetmek korkuyor. İç sesiniz doğru söylüyor diyoruz çünkü varoluşunuzun temeli olan ruhunuzdur ve sezileriniz ruhunuzdan akıp size yardım kapıları açar.. Tüm kıskançlıklar, tedirgin ve huzursuz davranışlar, dengesiz tutumlar bunların hepsi karşı cinsin sizi kaybetmekten korktuğunun göstergesidir.

Kimi insanlar kendilerine olan sevgisini ve değerini görüp kabullenmekte zorlanır. Fakat her insan kendisiyle yüzleşir / tanışır. Toplum tarafından bize öğretilmiş olan yüzeysel estetik algı ve kaygıları, korkular, acılar, kalıplar, sınırlar, inanç biçimleri ve daha birçok şey bizi bir yarış atı gibi hayat maratonuna sokar.. Halbuki yaşam bir içim sudur.. Bazen sakin, bazen dalgalı, bazen hırçın, bazen soğuk, bazen sıcak bir su.. Kişilerin kendi hayal dünyalarında ve kendi zihinlerinde yarattıkları her şeyi bizlere atfetmeye çalışmaları da yanında cabasıdır.

Tüm bunlar özgür ve saf bir birey olmak konusunda ilerlediğimiz kimlik oluşturma yolunda bizleri zedeler. Bu durumdan en çok nasibini alan alanımız ise romantik ilişkilerimizdir. 07.07 saat anlamına göre sizin birbirinize duymuş olduğunuz aşk ve sevginin aydınlatamayacağı hiçbir şey yoktur. Hem kendinize hem de ilişkinize biraz zaman verin.. Evren tüm aydınlığı ile birlikte sizlerin yanında.

07.07 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

07.07 tarot anlamı

Kadim yorumlamalardan birisi olarak bilinen tarot falı geniş bir alana sahiptir. İçerisinde bulunduğu kartlar vardır, sizler bu kartları yorumlayıcının belirlediği sayıya göre seçersiniz ve ardından seçmiş olduğunuz kartlarında enerji sembolizmleri ile birlikte bazı yorumlamalara sahip olursunuz. Bu sefer sizin için tarot kartınızı ayna saatiniz seçiyor.

Yaşamınızda hareketlenme olacak!

07.07 saat anlamını sembolize eden kart ise Savaş arabası ( Le Chariot ) kartıdır. Bu kart bizlere, sizin şansınızın yükselişini yansıtıyor. İlerlediğiniz yolda elde etmek istediğiniz başarılar için kapılar açılıyor ve kartınız size bu yolda tüm güzelliği ile eşlik ediyor. Aynı zamanda bu kartın taşıdığı enerjiye göre yaşantınızda bir hareketlilik söz konusu. Bir tatil planınız gerçekleşebilir ya da haneniz içerisinde bir hareketlilik meydana gelebilir. 07.07 saat anlamını sembolize eden Savaş Arabası kartı sizin bir ev taşıma durumu içerisinde bulunabileceğinizi de fısıldıyor bizlere. Eğer gerçekleşmesi mümkün olan bir tatil planınız yoksa hanenize biraz daha zaman ayırmanız gerekebilir. Panik ve stres altında kalmak sağlıksal olarak bazı sorunlara yol açabilir, bu sorunların önüne geçmek için şimdiden kendinize özel, huzurlu bir alan oluşturmaya başlayabilirsiniz.

07:07 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

07.07 nümeroloji anlamı

Az öncede bahsetmiş olduğumuz gibi sayılar ve saatler evrenin işaretlerinden birisidir. Saatler ve tarot kartları, renkler gibi sayılarında kendilerine özel enerji alanları vardır. Biz ayna saatiniz olan 07.07 saat anlamını sembolize eden numerolojik anlamlara bakarken öncelikle 0 rakamına, ardından 7 rakamına ve en son 7 + 7= 14 sayısına ve sembolizmlerine bakacağız.

0 rakamının anlamı: Bu rakam ilahi olanı işaret eder. İlahi aşka ve bütüne kendinizi teslim edeceğinizi, tanrıya ve evrene olan güveniniz ile birlikte kendinize olan güveninizin de artacağını sembolize ediyor.

7 rakamının anlamı: Soyut ve somut olarak yani hem fiziksel hem de ruhsal olarak tamamlanışı ve birliği sembolize eder. Kendinize ve iç sesinize daha fazla inanmanız ve güvenmeniz gerektiğini söyleyen bu rakam aynı zamanda alacak olduğunuz kararlarda daha sağlıklı seçimler yapmanız için size yardımcı olur.

14 sayısının anlamı: Saat 07:07 anlamının genel enerjisini yansıtan bu sayı dengenizi korumanız konusunda size uyarıyor. Dengenizi koruyarak, sorumluluklarınızla barışarak ve istikrarlı olarak ilerlemeniz sizleri duygusal olarak koruyacaktır. Bazı değişiklikleri ve dönüşümü sembolize eden 14 sayısı, sizin geleceğinizi isteğiniz doğrultusunda şekillendirebilmeniz için size yardımcı olur.

07.07 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Efendim gönlünüzün bolluğundan yana içiniz oldukça rahat fakat somut olarak maddi konularda dengelerinizin biraz sarsıldığını görüyoruz. Geleceğinizi daha pozitif bir biçimde şekillendirmek için elinizden geleni yapıyorsunuz fakat hayat sadece siz üzerinden bir plan yürütmüyor. İletişimde olduğunuz kişiler ve onlar üzerinden yürütülen bazı planları da var hayatın.

07.07 saat anlamına baktığımızda özellikle de maddi konularda bir türlü dengeyi sağlayamıyor oluşunuza karşı, içinizde yoğun bir stres oluştuğunu görüyoruz. Bir türlü yaptığınız planlar harfi harfine gerçekleşmiyor. Ya alternatif planlar oluşturmak için bir girişim içerisinde oluyorsunuz ya da durumu kabullenip köşenize çekiliyorsunuz. Fakat nedense biraz durmayı, beklemeyi ve izin vermeyi hiç düşünmemişsiniz.  Sürpriz harcamalar ile karşılaşmanızdan ya da istediğiniz birikimi bir an önce yapamamanızdan daha doğal başka bir şey olamaz. Bu hemen herkesin başına gelen, çok doğal ve olağan bir durumdur.

Saat 07:07 anlamı içerisinde maddi konularda içinize su serpecek bazı haberler var. Öncelikle unutmayın, evren sizi aç bırakmaz. Bazen kontrolünüzü kaybetmeniz ya da istediğiniz maddi sorumluluğu sağlayamamanızın da bir hayrı vardır. Bu durumdan almanız gereken dersleri alın, görmeniz gerekeni görün. Elinizden geleni yapın ve devam edin, elbette bir gün büyük bir maddi kayıpla karşılaşabilirsiniz. Bundan korkmayın ve çekinmeyin.. Bu kaybın ardından oluşan boşluk çok daha bereketli bir şekilde dolacaktır. Şimdi hemen ” ben büyük bir maddi kayıp mı yaşayacağım” şeklinde yorumlamayın yazdıklarımızı. Sadece tedirgin olmanızın size bir faydası olmadığını görmenizi istiyor evren.

Kısa zaman içerisinde her şey düzene girecek!

Hayrınıza olan şeyleri dileyin, hayrıyla birlikte görmeniz gereken neyse onu yaşayacaksınız. Evren sevgi konusunda cömert bir yapıya sahiptir. 07.07 saat anlamı gösteriyor ki evren sizin maddi konularda kurmaya çalıştığınız dengeyi ve korumaya çalıştığınız öz sevgiyi görüyor. Hatta görüyor ve arttırıyor! Kısa bir süre sonra beklemediğiniz bir bolluk ve bereket ile karşılaşacaksınız. Böylece hayalini kurduğunuz meslek ile birlikte yaşamınızı sürdürebileceksiniz. Bu arada meslek demişken gelin bir de ayna saatinizin kariyer yaşantınıza dair taşıdığı anlamlara bakalım.

07:07 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Kim hiçbir çaba sarf etmeden ve emek göstermeden istediği mesleğe ulaşabildi ? 07.07 saat anlamına bakıldığında içinizde, geçiminizi sağladığınız mesleğe ilişkin memnuniyetsizliklerin ve isteksizliklerin olduğunu görüyoruz. Belki de çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz fakat yine de içinize sinmeyen bir şeyler var.. Efendim o pürüzler her zaman varlar. O pürüzler olmasa tadı çıkar mı hayatın? Fakat yine de motivasyonu kaybedilmiş kariyerin ne kadar üzücü bir durum olduğunu biliyoruz. Bu sebeple size ayna saatiniz olan 07.07 saat anlamı içerisinde kariyer yaşantınıza dair olan müjdeleri iletmek için heyecanlanıyoruz.

Hayalleriniz gerçekleşecek!

Geleceğinize dair kurduğunuz planlarda kendinizi heyecan ve aşk ile yaptığınız iş alanınızı düşlerken görüyoruz sizi. Bunun için çok fazla çaba sarf etmişsiniz. Kimi zaman yollarınız ayrı düşmüş, kimi zaman da yeterli imkanları sağlayamamış olsanız da her şeyin olması için gerekli bir zaman vardır ve sizin hayalleriniz ile kavuşma zamanınız gelmiş kapınıza dayanmış. Görüp öğrenmeniz gereken çok az ders kalmış ardından şu an ki kariyer yaşantınızdan mezun olmanızın zamanı geliyor. Hayallerinizin anahtarı olan diplomanızı aldığınızda önünüzde ki tüm kapılar apaydınlık ve tertemiz bir ışık ile birlikte açılacak. Allah bereketinizi arttırsın, mutluluğunuz daim olsun efendim . Hoşça kalın, sağlıkla ve sevgiyle kalın.

Saatlerin Anlamı saatlere ışık tutmaya devam ediyor.

YORUMLAR

 1. Elmas dedi ki:

  Vayyyyy gerçekten muhteşemdi bukadar nokta atışı yapılırdı harikasınız gerçekten

 2. Cemal KILIÇ dedi ki:

  Aldım kabul ettim EVET oldu oldu oldu şükürler oldu teşekkürler şükürler olsun teşekkür ederim

 3. Aynur dedi ki:

  Ayy çok teşekkür ederim, sabahım güzelleşti ve hepsi doğruu 🥺🤍🤍🤍

 4. nur dedi ki:

  🙏💖

 5. Özlem dedi ki:

  Harikasinizzzzzzz