08.08 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, sevdiğiniz ile yakın zaman içerisinde yapacağınız tatili müjdeliyor. Ayrıca 08.08 saat anlamı ile beraber kendi işinizi kurma konusunda cesaret kazanacaksınız.

17.11.2021
08.08 Saat Anlamı

Öncelikle hoş geldiniz, sefalar getirdiniz. Küçük yaşlarda bir çocuk değilseniz birçok sorumluluğunuz var demektir. Belki eğitim ve iş yaşantısını bir arada sürdürmeye çalışıyorsunuz, belki de sadece iş ve aile derken yoğun zamanlar geçiriyorsunuz. Fakat her ne olursa olsun hem mental olarak hem de fiziksel olarak yorulmuşsunuz. Bu yorgunluğunuz aşk yaşantınızı da oldukça etkiliyor. Böyle bir yorgunluk esnasında genellikle bir partnere sahip olmayan kişiler, partnerleri olursa onlara çok zaman ayıramamaktan ya da odağının dağılmasından çekinirler. Partneri olan kişiler ise onlara zaman ayıramadığından şikayet eder dururlar.

Tam da şu an, burada, sabah sabah gözlerini her açtığında istemsizce bir şekilde saat 08:08’e denk gelen ve bu saatin peşine düşenlere bir müjdemiz var. Ayna saat olarak adlandırdığımız çift saatlerden, 08.08 saat anlamı aşk yaşantınıza dair güzel gelişmeleri görmenizi istiyor. Aynı zamanda evrenin işareti dediğimiz ayna saatiniz içerisinde sadece aşk yaşantınız için değil, yaşamınızın geneli için de oldukça güzel haberler var.

Şöyle biraz durup dinlenmek, doya doya aşkın tadını çıkarmak, alarm kurmak zorunda olmadan uyumak, tüm gün boyunca gezmek, yemek içmek ve yan gelip yatmak…  Ahhh kim istemez ki böyle bir planı. Fakat sizi bu konuda tebrik etmek istiyoruz! Çünkü saat 08:08 anlamına bakılacak olursa bazı şeyleri gerçekten çok derin bir sevgi ve arzu ile istemişsiniz. Neyse ki şans sizinle birlikteymiş ki evrenin size göndermekte olduğu bu sevgi ve bereket dolu mesajları görebilmek adına ayna saatinizin anlamına bakmak için işe koyulmuşsunuz. Aksi takdir de bir türlü ne olduğunu anlamadığınız bir süreç içerisinde kendinizi bulmanız mümkündü fakat şimdi işler öyle değil.

Birazdan aşk yaşantınız ile ilgili olan bölüm başta olmak üzere geleceğinizin ne biçimde şekilleneceğini göreceğiniz havadislerle ile karşılaşacaksınız. Şahsen biz bu havadisleri yazıya aktarırken bile oldukça heyecanlandık, yerinizde olmak için de biraz şans diledik, o halde şimdi gelin bu gelişmelere birlikte göz atalım!

08:08 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

Şöyle bir bakıyoruz da neredeyse kalbinizi hurdacıya bırakacak raddeye gelmişsiniz. O derece geri planda bırakmışsınız tüm tutkularınızı, arzularınızı, isteklerinizi ve kendinizi.. Neden böyle oldu diye sormayacağız. Malum coğrafyamızın aşk ile olan imtihanı dillere destan oldu.. Fakat her ne olursa olsun nefes alabiliyorsunuz öyle değil mi? ” Şimdi nefes de nereden çıktı? ” demeyin. Biraz nefes alın, şöyle en derininden ve en mis kokulusundan olsun. Zihninizi boşaltın ve sevin, önce kendinizi sonra da doğayı.. Biraz güzel kokuları doldurun zihninize ve ciğerlerinize. ” Nerede bunları yapacak boş zaman? ” demeyin. İnanın bazı şeyler tahmin ettiğiniz kadar zor ve imkansız değil.. Sadece seçimleriniz ile alakalı bir yaşam sürüyorsunuz ve artık bu sorumluluğu bir yük olarak görmekten vazgeçin. Onların sizin için birer hediye olduğunu görün.

08.08 saat anlamına baktığımızda hiç beklemediğiniz bir sol kroşe yiyorsunuz. Bu kısımda yazımız birkaç satırlığına ikiye bölünüyor çünkü romantik ilişkisi olanlar için ayrı, romantik ilişkisi olmayanlar için ayrı bir yorumumuz var.

Öncelikle romantik ilişkisi olanlar için şunu söyleyelim; Önemli olan arada geçen zaman ve yaşanan olaylar değil ilerleyeceğiniz yolun kendisidir. Geride bıraktığınız yolda ne şekilde olduğu hiç önemli olmayan çok güzel kazanımlar edindiniz, yolun geri kalanı artık çok daha rahat ve kolay olacak.

Romantik ilişkisi olmayanlar için ise söyleyeceğimiz şeyler var elbet; ” Aç kapıyı gir içeri gönlümde ki yol senin ” diye haykıra haykıra şarkı söylemeyi biliyorsunuz fakat neden kapılarınızı kendiniz açmıyorsunuz? Açın kapılarınızı bırakın biraz su yolunu bulsun, siz her ne yaparsanız yapın sevgi ile yoğrulmuş ruhunuza karşı koyamayacaksınız, bunu unutmayın.

Sevdiğinizle tatile çıkacaksınız!

Evet şimdii ayna saatinizin geneline bakıldığında, ister bir partneriniz olsun isterseniz de şu an da bir partnere sahip olmayın bir şekilde 08.08 saat anlamı aşk ile ilgili olan kısmında ortak paydada bulunmuş durumdasınız. İş yeri ile görüşme zamanınız yaklaşıyor çünküüüü sevdiğiniz kişi sizinle birlikte tatil yapmak istiyor!O halde tatlı bavul telaşları ile başlayacak güzel bir serüven sizi bekliyor demektir.Şimdiden iyi eğlenceler! Tadını çıkarın<

08.08 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

08.08 tarot anlamı

Evet, tarot falı oldukça uzun süredir hiçbir inanış ve kültür biçimi fark etmeden etkilerini ortaya koymuş bir fal türüdür.  Tarotun içerisinde belirli sayıda kartlar vardır, bu kartlar ile birlikte birden fazla çeşitte bakılabilen birçok çeşit mevcuttur. Ayna saatiniz olan saat 08:08’in potansiyel enerjisi  sizin için tarot kartınızı seçmiş bulunmakta. 08.08 saat anlamını sembolize eden ve evrenin yardımı ile birlikte seçilen kartınız ise Adalet ( La Justıce ) kartıdır. Bu sizin adalet ve eşitlikten yana oluşunuzu ve etik kararlar aldığınızı sembolize eder.

Siz, kolektif çalışma sistemine uygun, eşitlikten yana olan, doğuştan adalet ile yoğurulmuş hamura sahip birisiniz.

Yakın zamanda özür alacaksınız!

Son zamanlarda maalesef oldukça adaletsiz durumlar ile karşı karşıya kalmışsınız, çok fazla hakkınız yenmiş. Fakat ne olursa olsun siz kendi tavrınızı ve duruşunuzu korumayı bilmişsiniz. Dediğim dedik birisi değilsiniz fakat yine de doğru olduğuna inandığınız şeylerden kolay kolay vazgeçmiyorsunuz. 08.08 anlamı daha geniş pencerelerden bakmayı ihmal etmemeniz konusunda sizi uyarıyor. Aynı zamanda sadece çoğunluğa uyum sağlamak adına birisine haksızlık yapmayı tercih etmediğiniz için de evren size birçok hediye gönderiyor. Evrenin size göndermiş olduğu hediyelerden bir örnek verecek olursak eğer, yakın zamanda size haksızlık yapan birisinin yanınıza gelip sizden özür dileyeceği bir durum yaşayacaksınız. Hak elbet yerini bulur, siz bunu biliyorsunuz ama bilmeyenlerde elbet bir gün öğrenecekler.

08:08 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

0808nümerolojianlami

Enerji terimi genelde soyut olarak adlandırılır. Bilim son zamanlarda somut olan araştırmaların yanı sıra evren ve enerji arasında ki bağ gibi soyut konuları da ele alıyor. Bilim son zamanlarda hatırı sayılı bir şekilde sayılar ve sayıların enerji potansiyelleri hakkında araştırmalar yapıyor. Yapılan araştırmalar henüz netlik kazanmış olmasa da dünya genelinde insanlar  sayıların uğuru / uğursuzluğuna inanmış durumda.

Hal böyleyken 08.08 saat anlamı içerisinde ki rakamların sembolizmlerine yakından birlikte göz atalım istedik. Öncelikle sizlerle birlikte 0 ve 8 rakamına ardından da 8 + 8 ‘in verdiği 16 sayısı ile birlikte genel mesajlara bakacağız.

0 rakamının sembolizmi: Bu rakam sizin ilahi olanla bağınızın arttığına ve ruh ışığınızın daha fazla aydınlanmaya ve parlamaya başladığına yönelik bir işarettir.

8 rakamının sembolizmi: Bu rakam sonsuzluğu ve sevgi alışverişini sembolize eder. Sevgi ile yaşayacağınız uzun bir yolunuzun olduğunu gösteren bu rakam

16 sayısının sembolizmi: 08.08 saat anlamını genel hatlarıyla sembolize eden bu sayı sizin diğer kişilere olan bakış açınızda daha şefkat ve sevgi ile yaklaşmanız gerektiği konusunda işaretleri de beraberinde getiriyor. Başka yaşamları daha objektif bir şekilde gözlemleyemek, kendi yaşantınıza dair dersler çıkarmanızı sağlayacağı gibi bir yandan da bazı konularda kendinize fazla yüklenmenizin de önüne geçecektir.

08.08 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Son zamanlarda beklenmedik bir şekilde maddi ve manevi kayıplar yaşadığınızı gözlemliyoruz. Bunun için endişelenmeyin. Gelin birlikte 08.08 saat anlamı bu konu hakkında size neler söylüyor bir göz gezdirelim.

Yaşadığınız kayıpların sebebi…

Öncelikle hayatınızda ilerlediğiniz bir yol var be bu yolda yenilikler yaşamak istiyorsunuz. Bunun için hayatınızda bazı alanların açılması gerekli. Yaşadığınız kayıpların sebebini bu şekilde düşünebilirsiniz.  Saat 08:08 anlamı size bereketi müjdeliyor. Sizi yoran, yıpratan tüm maddi kayıplarınızın yerini bolluk ve bereket saracak. Sadece bir süre daha garantici yaklaşmanız ve harcamalarınıza dikkat etmeniz uzun vadede sizi rahatlatacaktır. Ayrıca unutmayın, evren sevgisi ile birlikte hep sizin yanınızda.

08:08 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Aşk yaşantınızda güzel gelişmeler olduğunu sizinle paylaşmıştık, tüm yorgunluğunuzu ve stresinizi bir kenara bırakacak olan güzel ve romantik bir tatil sizi bekliyordu. Maddi anlamda da yakın bir zaman içerisinde her şey yoluna girmeye başlıyordu pekii 08.08 saat anlamı içerisinde kariyer yaşantınıza dair nasıl ipuçları var birazda ona bakalım.

Aşk yaşantınızda bahsettiğimiz bölümde, iş yerinizden izninizi ayarlayın demiştik fakat bu izni almanıza gerek kalmayabilir. Kariyer yaşantınızın yoğun temposundan sıkılıp bunaldığınızı görüyoruz, yaşamınızın genelinde olduğu gibi mesleki olarak da bir değişiklik istiyorsunuz. Bu değişim için çanlar çoktan çalmaya başlamış bile. İş yerinde gerek üst kademeniz olan çalışanlar ile gerek de geri kalan iş arkadaşlarınız ile çatlak vermeye başlayan iletişimleriniz, işe gitmeye dair duyduğunuz isteksizlikler, haksızlığa uğradığınız durumlar derken tüm bu yaşananlar sizi iş değişikliğine yönlendirmiş. 08.08 saat anlamı içerisinde kariyer değişikliği düşündüğünüz bu zaman da ihtiyacınız olan birkaç yönlendirme mevcut.

Kendi işinizi kurmanın tam zamanı!

İçinizde bir yerlerde gizli saklı kalmış bazı meslek alanları olduğunuzu görüyoruz. Bu meslek gruplarına, çevrenizin etkisinde kalarak uzak durmayı tercih etmişsiniz. Artık kendi maddi kazancınızı elde ederken ve geleceğinizi şekillendirirken ipleri elinize almanızın tam zamanıdır! Evren tüm desteği ile tam gaz yanınızda olmaya devam ediyor. Siz kendi iç sesinizi dinleyerek ilerleyeceğiniz bir planlama yapmalısınız. Ardından içinizde derinlerde gizli saklı kalan mücevheri keşfedeceksiniz. Bu keşif sonucunda önünüzde açılan yeni iş alanlarına ve maddi getirilere siz bile şaşırıp kalacaksınız.

Saat 08:08 anlamına göre çevrenizin sizi yönlendirmeleri konusunda biraz daha temkinli olmalısınız. Tabii ki aileniz ve dostlarınız sizin kötülüğünüzü istemiyor fakat sonuç olarak başka karakterlerde ve farklı yaşamlar sürüyorsunuz. Kimse sizi kendinizden daha iyi tanıyamaz. Ayrıca unutmayın seçecek olduğunuz meslek ile birlikte bir ömür boyu yaşayacak olan kişi sizsiniz. Bu yüzden önemli olan sizin mutlu bir yaşam sürmenize yardımcı olacak bir meslek yaşantısı içerisinde bulunmanızdır. Şimdiden yolunuz açık oldun diyoruz !

Saatlerin anlamı hakkında yorum yapmak için aşağıdaki yorum bölümünü kulllanabilirsiniz.
YORUMLAR

  1. Leylă dedi ki:

    Çık güzel di aldım kabul ettim öylede oldu 🤗🤗😊inşallah

  2. Zeliha dedi ki:

    Aldım kabul ettim