09.09 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, hoşlandığınız kişinin sizi hayretler içerisinde bırakacak adımını açıklıyor. 09.09 saat anlamı ile beraber güne umutla başlayacaksınız.

17.11.2021
09.09 Saat Anlamı

Öhüm, öhümm.. Efenim herkese merhabalar. Son zamanlarda çokta pozitif olmayan zamanlar geçirdiğiniz aşikar. Bir yandan günlük rutinlerinizi yerine getirmeye çalışırken bir yandan kalbinizi çoktan çalmış olan kişiye dair yaşadığınız sorunlardan odağınızı koparamıyorsunuz. E hal böyleyken sizde iyice sıkılmışınız. Son zamanlarda da tuhaf biçimde hemen her sabah bu saate denk geliyorsunuz. Bu saatin peşine düşmenizin sebebi olan iç sesinize teşekkür edin.. Çünkü sıkıldığınız her ne varsa onlara dair çok güzel müjdeleri olan bir işarete denk gelmişsiniz. Bu müjdeleri görmek ve biraz soluklanmak sizlerin de hakkı. Şimdi her  ne yapıyorsanız sadece beş dakika ara verin ve bu müjdelere birlikte göz atalım.

Öncelikle sizlere ayna saatlerden bahsetmek istiyoruz. Mutlaka bir filmde, dizide ya da kitapta ” evrenin işaretleri ” sözlerine denk gelmişsinizdir. Ayna saatleri anlamlarını, popüler kültür aracılığı ile de aşikar olduğumuz bu terimin eşlikçisi olarak düşünebilirsiniz. Evrende bir yerde sözlerimizin duyulduğunu biliyoruz bu sebeple bir çok dilekte bulunuyoruz. Bazı dileklerimizi bilinçli olarak evrene iletsek de bazı dileklerimizi ise hiç farkında olmadan evrene iletiyoruz. Öyle ki siz son zamanlarda hiç farkında olmadan çok fazla soru sormuşunuz ve evrende bu soruların cevaplarını size “ayna saat ” olarak adlandırdığımız 09.09 saat anlamı ile göndermiş durumda. Bu duruma da evrenin işaretleri diyoruz.

Evrenin işaretlerini takip etmeniz ile birlikte, özellikle de aşk yaşantınızda ki çalkantıların biraz daha durulması ve berraklaşması için gönderilen güzel havadislere sahip olacaksınız. Tam olarak da bu yüzden ruhunuza teşekkür etmelisiniz. Üstelik sadece aşk yaşantınıza değil genel olarak bundan sonra yürüyeceğiniz yolda geleceğinizin ne biçimde şekilleneceğine dair haberlerde mevcut. Romantik ilişkinize dair oldukça nostaljik ve ender görülen bir gelişme var ve biz bu gelişmeyi size aktarmak için oldukça heyecanlıyız. O halde müsaadenizle biz öncelikle aşk yaşantınıza dair olan haberlerden başlamak üzere 09.09 saat anlamını yorumlamaya başlıyoruz.

09:09 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

Zamanında ağzınız fazlasıyla yanmış, şimdilerde yoğurdu üfleyerek yiyorsunuz. 09.09 saat anlamına bakıldığında önünüzde engel olarak gördüğünüz şeyleri sadece sizin var etmiş olduğunuzu görüyoruz. Evet, yürüdüğümüz yollar da bazı tümsekler ve bazı çıkıntılar olabilir. Fakat bu tümseklere çukur demek ya da yolunuzda ki bazı çıkıntılarda sonra vazgeçmek kendi işinizi zorlaştırmaktan başka bir şey değil aslında.

Ayna saat anlamınıza göre karşınıza çok güzel bir kısmet çıkmış fakat siz yüreğinizin sesini susturmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Elbette ki yüreğinizi susturmanıza sebep olan korkularınızı anlıyoruz fakat artık bu korkuları geri de bırakmanızın zamanı sizce de gelmedi mi? 09.09 saat anlamı siz her ne kadar yüreğinizin sesini susturmak isteseniz de aşık olduğunuz kişinin size karşı duyduğu hisleri susturmayacağını müjdeliyor. Aşık olduğunuz ve bunu kendinize bile zar zor itiraf ettiğiniz o kişi, sizden farklı olarak içerisinde duyduğu bu aşkı daha fazla gizli saklı tutamayacak!

Aşkını serenatla itiraf edecek!

Duyanlaraaaa duymayanlaraaaaaaa ben onuu seviyorum çok seviyorummm dercesine kapınıza kadar gelip size serenat yapacak. Hatta bunun içinde sizin yakın arkadaşlarınızdan birisinden yardım talep edecek.. Yaaa işte hayat tam olarak da böyle bir şey sanırım. Aşık olursunuz, korkarsınız, kalbime gömerim o zaman deyip yaşamaya devam etmeye ve tüm odağınızı ondan uzaklaştırmaya çalışırsınız ama aşık olduğunuz kişi bir an da daha fazla dayanamaz ve hiç beklemediğiniz bir an da size serenat yapmaya başlar.. 09.09 saat anlamı tam da bu sebeple sizin artık özgürce ve sevgi dolu seçimler yapmanız ve korkularınızdan uzaklaşmanız için hayatınıza girmiş bulunmakta.. Biraz kendinizle kalın ve sakinleşin ardından güzel bir uyku çekin ve yeni yaşantınızı kutlayan güneş ile gözlerinizi aşka açın.. Bundan sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, korkmayın.

09.09 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

09.09 tarot anlamı

Öncelikle kısa bir tarot bilgisi aktarmak istiyoruz. Kadim sayılabilecek fallardan birisidir tarot falı. Kendi içerisinde belirli sayıda kartlar bulunur ve karşı tarafın seçmiş olduğu kartların, içerisinde taşıdığı enerji ile yorumlarda bulunulur. Peki 09.09 anlamı ile bunun ne ilişkisi var diyorsanız onu da kısaca şöyle açıklayalım. Tarot kartları ile saatler arasında enerji bağları mevcuttur.

Normal şartlar altında yaşamınızın geri kalan kısmına dair öngörülerde bulunacak bu kartlar bu sefer daha farklı biçimde harekete geçiyor ve ayna saatinizi sembolize etmek için aracı oluyorlar. Saat 09:09 anlamını sembolize eden tarot kartı ise Hermit (L’Hermite ) kartıdır.

Dinlenmeye çekilin!

Bu kart sizin için alarmlarınızı çoktan susturdu bile. Çünkü biraz dinlenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Son zamanlarda kendinizi o kadar yormuşsunuz ki durup dinlenmek, biraz uyumak için neredeyse hiç zaman ayırmamışsınız kendinize. Psikolojik dengeniz başta olmak üzere genel sağlığınız için artık biraz durup dinlenmelisiniz. Aynı zamanda 09.09 saat anlamı çıkan yeniliklere karşı açık olmanız gerektiğini de söylüyor. Biraz dinginlik ve huzur ile birlikte kalıp ardından bu sakinliği ve dengeyi koruyarak atacağınız adımlar size çok daha ferah ve aydınlık kapılar açacaktır. İç sesiniz ile uyumu ve dengeyi yakalayacağınız bu dönemi olabildiğince kendinizle geçirmelisiniz. Evren de bu konuda size yardımcı olacak. Birden bire neden etrafımda ki insan sayısı azaldı diye düşünmek yerine kendinizle olmanın tadını çıkarın.

09:09 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

0909nümerolojianlami

Yazımızın bu kısmına kadar o kadar çok sayılar ve içlerinde taşıdıkları enerjiden bahsetmişken tabii kii bu sayıların enerjilerine daha yakından göz atmadan geçmeyecektik. Ayna saatiniz olan 09.09 saat anlamı için 0 rakamına, 9 rakamına ve 9 + 9  yani 18 sayısına yakından göz atacağız. Bu sayede evren size ve hayat yolunuza nasıl armağanlar bırakmış görebileceğiz. O halde biz sizler için bu analizleri yapacağımıza göre buyurun hediyelerine birlikte göz atalım.

0 rakamının anlamı: Bu rakam sizin evren ile olan bağınızı ve tanrı ile olan bağınızı yansıtır. Evren ve tanrı ile bir ve bütün olmak anlamına gelir. İç sesiniz olarak da adlandırılan ruhunuz ile bağınızın ve birliğinizin yükseleceğine ve farklı bir bilinç, farklı bir bakış açısı ile hayatınıza devam edeceğinizi müjdeleyen bu rakam aynı zaman sevgiyi ve aydınlığı sembolize ediyor.

9 rakamının anlamı: 9 rakamı yeniden doğuşu sembolize eder.  Bir süredir duraksama dönemi gibi durgun bir süreç geçiriyorsanız bu döneminizi hayata gelmek için ana karnında 9 ay boyunca doğumu beklemek gibi düşünebilirsiniz. Yani kısa bir bekleme sürecinden sonra adeta yeniden doğacaksınız.

18 rakamının anlamı: Saat 09:09 anlamına bakarken bu anlamı en genel haliyle sembolize eden sayı 18 dir. Hoşgörülü, anlayışlı, sempatik, sevecen ve eğlenceli bir yapıya sahipsiniz. Aynı zamanda sezgileriniz oldukça kuvvetli. Bundan öncesinde alışkanlıklarınızı her ne kadar zor bırakan bir yöne sahip olsanız da artık bu durum değişiyor ve eskisi gibi alışkanlıklarınıza bağımlılığınız olmayacak. Değişim ve dönüşüme kendinizi açıyorsunuz.

09.09 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Sultan Süleyman’a kalmayan dünyanın bize kalacağı yönde bir iddiamız yok tabii ki.. Ama yine de biraz maddi rahatlığı kim istemez ki? Bu arzularınız için kendinizi daha fazla yorup yıpratmanıza hiç gerek yok. Çünkü bereketli bir yaşamın kapısı sizlere açılmış çoktan. 09.09 saat anlamına bakıldığında sizi oldukça üzen maddi kayıplar yaşadığınızı görüyoruz. Bu kayıpların sizde yarattığı psikolojik etkileri geride bırakmanız biraz zaman almış. Ama neyse ki tamamıyla geride bırakmayı başarmışsınız. Ayna saatinizin öncelikle size hatırlatmak istediği bir şey mevcut bu hatırlatma ise ” her ne yaşamış olursanız olun iyi ki de yaşadınız, çünkü sizi siz yapan şeyler bu yaşadıklarınızın ta kendisidir.”  şeklindedir. Bu sebeple daha fazla bunlardan pişmanlık duymamalısınız.

Evrene pozitif mesajlar iletin!

Şimdi zaman ileriye bakma zamanıdır. Bir şarkı vardı hani ‘’ güzel günler göreceğiz, güneşli günler ‘’ şeklinde sözleri vardı. Bu sözler sizin bundan sonraki yaşamınızı niteleyen sözlerin ta kendisidir. 09.09 saat anlamı hayat yolunuzun bereketli kapılarının sonuna kadar açık olduğunu gösteriyor. İstediğiniz huzur ve mutlukla birlikte bu kapılardan girip çıkacaksınız ve bu bereket hayatınız boyunca sizinle birlikte olacak. Artık yapmanız gereken tek şey ise sözlerinizin yankılandığı evrene güzel mesajlar iletmekten başka bir şey değil.

09:09 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Aşk yaşantınızda beklenmeyen ama oldukça güzel gelişmeler mevcut, evren ile bağınız oldukça güçlü ve bereket kapıları önünüzde açılmış durumda.. Peki kariyer yaşantınızda durumlar nasıl? 09.09 saat anlamı aşk yaşantınızın kariyerinizi etkilememesi için bazı uyarıları ile birlikte güzel havadisleri içerisinde taşıyor. Uykusuz geceler, odak dağınıklığı, yorgunluk derken kariyerinizde istediğiniz yükselişi henüz yakalayamamışsınız. Fakat bunun için endişelenmeyin, belki de sizin için hayırlı olan kariyer planlaması içerisinde değilsinizdir. Hayatınız da en arzuladığınız ve en mutlu yapacağınız iş gerçekten bu muydu? Yoksa sadece koşullu inançlar ile tüm yaşamınızı sınırlandırıp bu mesleği mi tercih ettiniz? Saat 09:09 anlamı bu soruların cevaplarını vermeniz için size alan oluşturuyor. Siz bu konuda bir seçim yapmalısınız ve sonrasında daha sağlıklı bir planlama oluşturmalısınız.

Yeniden oluşum zamanı!

Ayna saatiniz genel olarak hayatınızın her alanında bir yeniden oluşum ve doğumu gösteriyor. Bu kariyer yaşantınız içinde geçerli olan bir enerji alanı. Sonunda içinize sinen, mutluluk ve sevgi ile yapacağınız, huzurlu ve bereketli bir yaşam için yapmanız gereken şeyler elbette mevcut. Fakat evren bu konuda size yardımlarını sunuyor.

En basit örneği ile durup etrafınıza bir bakın. Gerçekten artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını bu sayede görebilirsiniz. O halde kariyer alanında gerçek isteklerinizin peşinde gitmeniz içinde hiçbir engel yok demektir. Hali hazırda bereketli bir sürece giriş yapıyorken, sağlam ve dayanıklı bir planlama oluşturarak yavaş yavaş kariyer değişikliği alanında ufak adımlar atabilirsiniz. Unutmayın seçimlerimiz yollarımızı şekillendirir ve taşıyamayacağımız hiçbir şeyi sırtımıza almayız. Sorumluluklarınızı almaktan korkmayın, korkuya artık hayatınızda yer yok, hayatınızda ki pozitifliklere açın gönlünüzü ve gözünüzü.Birkaç yıl sonra ” hangi ara bu noktaya geldim vay be! ” diyeceğiniz kariyer değişikliklerine de hazır olun.

Saatlerin anlamı geleceğinize ışık tutmaya devam ediyor.

YORUMLAR

  1. Serpil Kızmaz dedi ki:

    Çok güzeldi aydınlatıcı,yol gösterici güzel drgerlere dokunuşlu,teşekkür ederim.

  2. Zeynep dedi ki:

    Uzun zamandır denk geldiĝim ve net cevaplar alamadıĝım çift rakamlar için mükemmel bir cevap oldu benim için ve tarot kısmında sanki cümle cümle beni anlatmışsınız.Elinize ,emeĝinize saĝlık.Yeni bir hayata adım attıĝım şu günlerde umarım dediĝiniz gibi herşey çok güzel olur.Teşekkürler,teşekkürler,teşekkürler…

  3. Nurtac dedi ki:

    Yorumlarinizi ve akici anlatim uslubunuzu okumak cok keyifli. Tespitlerinizde bir okadar nokta vurusu. Beyenerek ve zevkle okuyorum. Ozellikle eger bir cift saate rastlayip yorumunuzu sabah okumus isem tum gun pozitif kaliyorum. Emeginiz icin cok tesekkurler xx