10.10 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, sevdiğiniz kişiden gelecek sürpriz bir haberin müjdesini veriyor. 10.10 saat anlamıyla beraber geleceğe yönelik ipuçları alacaksınız.

17.11.2021
10.10 Saat Anlamı

Şu an ki ruh halimiz ve durumumuz ile yaşadığımız olaylara dönüp baktığımızda bize çok olumlu gelmese bile uzun vadede bizim için oldukça güzel gelişmelerin kapılarını açtıklarını görürüz. Şimdi neden böyle bir giriş yaptığımızı da hemen açıklayalım. Etrafınızda bir şekilde gözünüze takılan 10:10 saati var ve bir şekilde girip bunu araştırma gereği duydunuz öyle değil mi? Bunun için ruhunuza teşekkür edin çünkü görmeye ihtiyacınız olan şeyler ile yolunuzu karşılaştırmış durumda. Biz bu tarz saatlere genellikle çift saatler, ayna saatler ya da ikiz saatler diyoruz. 10.10 saat anlamını aktarırken kimi zaman bu saatten ayna saat olarak bahsedeceğiz. Çünkü bu saat size karşı bir ayna tutmuş durumda.

Yakın bir zamanda enerji ile ilgili bilimsel çalışmaların yoğunlaştığını görmüşsünüzdür. Bu çalışmaları bizlerde takip ediyoruz ve gerek somut gerek de soyut olarak inkar edilemez bir gerçeklik ile karşınızdayız. Saatler, kendi içerisinde mesajlar taşırlar ve ” evrenin işaretleri ” olma görevini sevgi ile üstlenirler. Bizde bunu bir tür fal yorumuna benzetiyoruz. Yani sizlere saat falı yorumunuzu yapacağız aslında.

10.10 saat anlamını sizlere aktarırken öncelikle tabii ki son zamanlarda kafanızın karışmasına sebep olmuş aşk alanınız ile ilgili olan mesajları aktarmak ile başlayacağız. Ardından da geleceğinize dair içinizin ferahlamasına sebep olacak aydınlık mesajları size ileteceğiz. Küçük bir ipucu vermek gerekirse içinizde bir güneş doğuyor desek yeridir. İçinizde doğan güneşin aydınlığına dönün yüzünüzü. Evren sizinle olan bağını saatler aracığı ile aktardığı mesajlarda yansıtıyor. Haydi! Gelin hep birlikte bu güneşe yüzümüzü dönelim ve bakalım 10.10 saat anlamı sizlere neleri müjdeliyor daha yakından inceleyelim.

10:10 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

10.10 Saat Aşk Anlamı

Şimdiii öncelikle hoş geldiniz efendim sefalar getirdiniz. Yakında bu cümleyi kuracağınız birisi olacak ve sizde bu durumu az çok tahmin edebiliyorsunuz fakat ne yapacağınızı bilmiyorsunuz sanırım. Sonuçta aşk yaşantınızda ne dalgalı denizleri olduğu limanlar ne yalnızlık yaşadınız öyle değil mi? Ama belki de artık daha sakin bir denizin limanında olma isteğinizden vazgeçip denize ayaklarınız basmanız gereklidir?

Belki de siz limanları daha güvenli ve huzurlu buluyorsunuz ama asıl sevgi ve mutluluk denizin dalgalarına kendinizi bıraktığınızda karşınıza gelecektir.

Reflekslerinizi kontrol edin!

10.10 saat anlamına baktığımız zaman tam olarak bunları görüyoruz. Artık bazı şeylere olan bakış açınızı değiştirmelisiniz. Kendinize ve inançlarınıza güvenerek denizin akıntısına kendinizi bırakıp, suyun o güzel dalgalarına karşı yüzmektense, o dalgalarla bir bütün olmanız gerekiyor. Çünkü siz öğrenmiş olduğunuz ” otokontrol ” sebebiyle kontrolünüz dışında oluşan şeylere karşı bir direnç gösteriyorsunuz, ama hayatta tam olarak biz planlar yaparken bizim karşımıza çıkan şeylerden ibaret değil midir? Bu zamana kadar ” şöyle olsun, biraz böyle olsun, şu da mutlaka olsun ama ” dediğiniz şeyler bizde ” Yer çekimsiz ortamda çilek istiyorum ama muz tadında olsun ” repliklerini hatırlattı.

Aşk dolu güzel haberler geliyor!

Durun hemen kızmayın bize, biraz rahatlayın ve gevşeyin.. Dikkatinizi çeken o güzel insanın içinizde bir tohumu yeşertip büyütmeye başladığını gözlemliyoruz. 10.10 saat anlamına bakılırsa beklemediğiniz bir an da kafanızı karıştıran ve içinizde aşk tohumlarını yeşerten o güzel kişinin size aşk dolu haberler ile geleceğini görüyoruz. Her ne kadar beklenmedik anlarda kontrolünüz dışında gelişen şeylere karşı çok hoşnut olmasanız da artık bu özelliğinizin değişeceğini gözlemliyoruz. Bunun içinde bu güzel haberin içinizde uçuşturacağı kelebekleri referans alıyoruz . Her zaman aynı şekilde gidecek diye bir şey yok sonuç olarak öyle değil mi? Yaşadıklarınız ve yaşınız her ne olursa olsun sevgi ile gelen her değişime açıksınız ve bunu gören müstakbel partnerinizde size hayır diyemeyeceğiniz haberler ile geliyor. Haydi artık hayırlısı olun!

10.10 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

10.10 tarot anlamı

Tarot falı ve kartları her yerde bir şekilde karşımıza çıkıyor. Oldukça köklü ve etkili enerji alanına sahip olan tarot falı ve kartları sizin için saatler ile işbirliği yapmışlar ve size söylemek istedikleri bazı şeyler var. O halde bize de bunları aktarmak düşer. Fakat bu yorumlamayı okumadan öncelikle tarot falının oldukça etkili ve köklü bir enerji alanına sahip olduğunu unutmayın ve bir kez daha inanıp inanmamak konusunda bir yön belirleyin, yorumlamanızı en azından aklınızın bir kenarında tutun ve unutmayın.

Saat 10:10 anlamını yansıtan tarot kartınız La Roue De Fortune kartıdır. Bu kart sizin son zamanlarda içinizde yaşamış olduğunuz sürece ve bu sürecin sonuna dair bilgiler aktarmak istiyor. Bu kartın içinde taşıdığı enerjinin anlamı ” yaşanılan döngünün pozitif sonuçlanması ” olarak yorumlanır. Ayna saatinizi yansıtan La Roue De Fortune kartı aynı zamanda hayatınızda açılan şans kapılarını görmenizi de istiyor.

Yeni başlangıçlar çok yakın!

Hayatınızın bundan sonra ki zaman diliminde karşınıza çok güzel ve apaydınlık şans kapıları açılıyor ve bu kapıları kapatmamanız için hayatınızın size getirdiklerine karşı direnç göstermemeniz gerekli. 10.10 saat anlamı tarot kartı ile daha güçlü bir enerji yayıyor. Hayatınızda köklü değişiklikler var, ve bu değişim sürecinde tahmin etmediğiniz gidişler ve yeni başlangıçlar var. Gidecek olanı zoraki tutmaya çalışmayın, bu sadece sizin için açık olan kapılardan geçecek olduğunuz zamanı erteler ama köklü ve aydınlık değişim yaşantınız için kaçınılmaz. Korkmayın, çünkü daha aydınlık ve sevgi ile parlayan yeniden doğumu tadacaksınız.

10:10 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

10.10 nümeroloji anlamı

Çok fazla denk gelinmesi mümkün olmayan dizilimler ile karşı karşıyayız. 1, 0, 1, 0 vouv! Açıkçası bu biraz tuhaf ama bir o kadar da eğlenceli bir dizilim. Gelin bu yorumlamayı nasıl yapacağımızdan kısaca bahsedelim ve hemen bu ilginç dizilim yorumlamasına geçelim. Sayıların enerjileri ve bu enerjilerin kavuşumu sizin için biraz tuhaf gelebilir ama en yaygın ve basit halde olan enerji inanışlarından size örnekler vermek istiyoruz.

Örneğin; güneş ve ay  burçlarınız yani doğum tarihiniz ve doğum saatiniz ile bakılan normal ve yükselen burçlarınız da bu sayıların enerjilerini içlerinde barındırırlar. Yay özgürlüğü sever, balık duygusaldır gibi yorumlar tüm bu enerji bileşenlerinin açığa çıkardığı anlamlardır. 10.10 saat anlamının numerolojik yorumlamasını 1 rakamının, 0 rakamının, 10 sayısının ve 10 + 10 yani 20 sayısının anlamlarını aktararak yapacağız. Buyurun bu sembolizmlerle tanışmak için yazımızın geri kalan kısmına geçelim.

1 rakamının sembolizmi: Bu rakam yeniden başlangıcı temsil ever ve evrenin o güzel ışığı ile yeni başlangıçları destekler.

0 rakamının sembolizmi: Oldukça az denk gelinen bu rakam tanrının sevgisi ile bir olmak anlamına gelir. Tanrının sevgisi ile tanışma, bu sevgiyi keşfetmek ve paylaşmak anlamını içerisinde taşır.

10 sayısının sembolizmi:  Bu sayı olumlu ve iyimser tutumları sembolize eder. İç sesinizi daha sık dinlemeleri ve ruhunuzla bir bütün olmalısınız.

20 Sayısının sembolizmi: Saat 10:10 anlamının genel enerjisini sembolize eden bu sayı size aldığınız kararlarda aceleci bir tutum ile yaklaşmak yerine daha olumlu, dengeli, sevgi dolu ve yardımlaşmaya açık bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini anlatmak istiyor.

10.10 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Amanın bu ne karamsarlık böyle?? Durun biraz, bir yere uzanın ve sakin, derin nefesler alıp verin. Çıkın bu karamsarlıktan. Boşuna bu ayna saate denk gelmiyorsunuz işte, evren sizin bu halde olmanızı istemiyor ve sizi asla aç bırakmayacağını bilmenizi istiyor. Evet, evren sizi aç bırakmaz, biraz ilahi olan bağlarınıza güvenin ve sakinleşin. Hem toplumsal olarak hem de çevrenizde olan biten dengesiz parasal konular sizi oldukça bunaltmış ve endişelendirmiş görünüyor.

Sakin olun ve mantıklı kararlar verin!

Yaşadığınız endişeleri anlıyoruz fakat bu konuda sakinleşmeniz için görmeniz gereken 10.10 saat anlamının bazı müjdeleri var! Bu zamana kadar yaşamış olduğunuz şeylerden dolayı bir türlü özgürce ve içiniz rahat biçimde harcama yapabileceğiniz bir maddi dengeye sahip olamamışsınız. O halde bu zamana kadar yaptığınız şeyleri gözden geçirin ve dersler çıkarın. Şikayetçi olma yerine daha sakin kararlar verin. Bu sakinlik ve huzur sayesinde önünüze çıkacak olan gelişmelere sizler dahi şaşıracaksınız. Sakinlik, denge ve huzur ile ilerlediğiniz sürece oldukça bereketli ve dengeli bir maddiyata sahip olacaksınız.

10:10 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Koskoca bir nesil ne yapacağını ve neden yapacağını bilmediği meslek seçimleri yapıp durdu. Ne istiyoruz, neden istiyoruz, ne yapmalıyız gibi soruların cevaplarını dönüp kendi içimize bakarak vermek yerine hep çevremiz manipülasyonunda kaldık.. Sizde de benzeri bir durumun olduğunu görüyoruz, üzülmeyin bu konuda yalnız değilsiniz. 10.10 saat anlamına bakılırsa bundan sonra kendi içinize dönerek hareket etmenizin zamanı gelmiş.Artık içten içe arzuladığınız meslek ile yaşamanıza ve geçiminizi bu şekilde sağlamanıza çok az kalmış.

Bir iş değişikliğinin söz konusu olması için bazı şeylerin olgunlaşması gerekir. Siz bu yolda ki adımları bir serçe hafifliğinde adeta uçuşarak atacaksınız ve yorulmayacaksınız. Evren sizin yanınızda.Yolunuz açık ve aydınlık, adeta bir kuş sürüsü yollarınızı takip ediyor ve sizi yönlendiriyor.

Kendi tecrübelerinizi önemseyin!

Açılan yollarınızı ve işaretlerinizi takip edin.Hiçbir şey düşündüğünüz kadar zor değil! Bunu zorlaştıran etkenlere izin vermeyin. Bu en yakınınızın tavsiyeleri bile olsa mutlaka durun ve kendi ruhunuz ile düşünerek harekete geçin. Tabii ki etrafınızda size destek olmak için hazır olan insanlar var. 10.10 saat anlamı onlara bir teşekkür borcunuz olduğunu söylüyor. Fakat bu demek değil ki sizin kendi tecrübelerinizi, isteklerinizi ve bilgi birikiminizi bir kenara bırakın. Sadece kendiniz ve çevreniz ile bir denge kurmalısınız. Bu sayede korkulu bir yol değil daha huzurlu ve neşeli bir yol süreceksiniz.

Son olarak fevri ve aceleci hareket etmek yerine biraz daha sakin ve planlı ilerlemeniz gerektiğine dair olan uyarıları da size aktararak yazımıza son veriyoruz. Bakalım belli mi olur, belki başka bir ayna saat ile karşılarsınız ve tekrar buluşuruz ama şimdilik hoşça kalın.

Unutmayın! Saatlerin Anlamı ile çift ve ters saatlerin anlamlarını öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Şafak dedi ki:

  Nasıl bir emektir bu
  Özenle ve detayla hazırlanmış
  Tebrik ve teşekkür ederim.

 2. İsmail dedi ki:

  Çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz ve yorumunuz için

 3. Ebru dedi ki:

  Çok umutsuz ve üzgün bir anımda yoluma ışık tuttunuz ve yeniden umutlandırdıni
  Çok teşekkürler 🌹

 4. Nuran dedi ki:

  Bu nasıl özveri emek ki numoroloji tarota kadar sayıların anlamları enerjilerine kadar açıklanmış . Sitelerde o kadar çok var ki çift saat anlamları hep benzer ama burda tek tek açıklanması ve bize morel umut veren Evren mesajları dinlemek muhteşem duygu . Çok teşekkür ederim Sevgiler Saygılar Işıkla kalınız 🙏🏻