11.11 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, ilgi duyduğunuz insanın size karşı olan duygularını kahvaltı masasında dile getireceğini söylüyor. 11.11 Saat anlamı ile birlikte tarot ve nümeroloji fallarınızı da öğrenebileceksiniz.

17.11.2021
11.11 Saat Anlamı

Eveeett, saatler ve sayılar ile ilgili ne kadar bilgi sahibisiniz bilmiyoruz. Fakat saatlerin sadece zamanı  öğrenmek için bir araç olduğunu düşünüyorsanız bu konuda ki bakış açınızı değiştirecek bilgileri öğrenmeye hazır olun. Saatler ve sayılar kendilerine has enerjileri de beraberinde taşırlar. Aynı zamanda evren size iletmek istediği mesajları da çoğu zaman saatler aracılığıyla iletir. Saatlerin de sözler gibi bir sihri vardır. Sözleriniz sihirli olmasaydı eğer dilekleriniz gerçekleşebilir miydi? Aynı zamanda saatlerin sihirli yanını tek gören kişi sizler ya biz değiliz. Bu konu öylesine uzun zamandır gündemde ki hem sayıların hem de saatlerin enerjilerine göre planlama yapan birçok kişi vardır.

Şimdi gel gelelim saatlerin sihirlerine.  Öncelikle hangi dileğim gerçekleşti ki diye iç geçirmeyi ve derin derin düşünceleri dalmayı daha sonraya erteleyin. Çünkü ikiz saatiniz olan 11.11 saat anlamının, yakın zamanda içinizden geçirdiğiniz dileklere ait müjdeleri var ve bu müjdeleri size iletmek istiyor. Saat 11:11 vb. saatlerden aynı zamanda ayna saat ya da çift saat olarak da bahsedilir ama biz bu yazımızda ikiz saat terimini tercih edeceğiz.

Öncelikle aşk yaşantınız ile ilgili olan müjdelerinizi size iletmek ile ikiz saatinizin yorumlamasını detaylı biçimde yapacağız. Yine de şunu söylemeden geçemeyeceğiz , gerçekten oldukça aydınlık ve berrak bir döneme giriş yapıyorsunuz. “” İçiniz dingin ve temiz bir nehir gibi, bu nehirden çıkan dileklerde yine su gibi akıp gidiyor ve siz nasıl olduğunu dahi anlamadan gerçekleşiyor. ” Evet bu geleceğinize dair en güzel ve genel yorum biçimi oldu.

Bu zamana kadar edindiğiniz tecrübelerden bir türlü sıyrılamıyorsunuz. Adeta bu sizde bir takıntı oluşturmuş durumda, fakat artık o günlerin geride kaldığını ve sizin tam olarak kurduğunuz hayallerde ki gibi en güzel yaşantıyı hak ettiğinizi görmenizin zamanı geldi. 11.11 saat anlamı sizin için oldukça heyecanlı ve güzel gelişmeleri içerisinde taşıyor ve ne mutlu size ki evrenin bu işaretini görerek peşine düştünüz, yazımız ile karşılaştınız.Lafı uzatmadan hemen yorumlamalarınıza geçiyoruz.

11:11 Anlamı ve Aşk İle İlişkisi

11.11 Saat Aşk Anlamı

Aaah ahh kim bilir kaç kadeh kırıldı demi şu minnoş gönlünüzde? Ama artık yeter, daha fazla hüsrana yer yok! ” Daha fazla acı çekmek istemiyorum, buraya kadar! ” dediğiniz o anı evren duymuş ve büyük bir sevinç ile karşılamış. Hatta öyle ki size içerisinde böyle güzel anlamları olan ikiz saati yani saat 11:11’ i bir hediye olarak çıkarmış karşınıza.

11.11 saat anlamına bakıldığında evrenin ne kadar da sevgili bir kulu olduğunuzu görüyoruz. Aşk yaşantınızda resmen gözlerinizde gök kuşağı açmasına sebep olacak çok güzel gelişmeler var. Dosta düşmana yetecek kadar kına hazırlığı yapın ve gelin bu güzel müjdelere daha yakından bakalım!

Sizinle kahvaltı yapmak istiyor!

Öncelikle nereye bakarsanız bakın bu ikiz saati görmekten bir türlü kaçamadınız değil mi? Eveeet ikiz saatinizden nasıl kaçamadıysanız kapınıza gelen kısmetten de öyle kaçamayacaksınız. Şiddetli bir deprem gibi gönlünüzü sallantıya uğratıp tüm adrenalinizi yerinden oynatan o kişi var ya? Hani sizin platonik olarak aşık olduğunuzu düşündüğünüz ve sizinle bir şeyler düşünmediğine emin olduğunuz o kişi? Hah işte evet, o kişi sizinle bir kahvaltı yapmak istiyor. Ama bu kahvaltı öyle alelade bir kahvaltı değil.

Sen beni kahvaltı da sev!

Hani bir söz vardı ” bir kadeh şaraptan sonra herkes sever, sen beni kahvaltı da sev ” Aşık olduğunuz kişi de size bu niyetle geliyor. Artık tüm gece yaşantısından, gelip geçici tenlerden ve daha yorucu olan birçok şeyden bıkmış usanmış. Başta sizi gördüğünde korkmuş çünkü daha öne hiç böyle hissetmemiş. 11.11 saat anlamı diyor ki onun hayatında daha fazla korkmaya ve kaçmaya yer kalmamış. Sizinle güzel bir hayat başlangıcını yapmak istiyor. Bu yolda ilk adımı da güzel bir güne başlamamıza sebep olan kahvaltı teklifi ile atmayı hedefliyor.  Eee ne diyelim muhabbetiniz ve aşkınız daim olur umarız. Artık bundan sonra yeni bir başlangıç ve yeni bir hayat duruyor karşınızda. Alışkanlıklarınızı ve takıntılarınızı bir kenara bırakın ve bu güzelliğin tadını çıkarın.

11.11 Anlamı ve Tarot İle İlişkisi

11.11 tarot anlamı

Artık hayata dair görüp duyduğumuz her şey ile birlikte bir bütünün parçası olduğumuz konusunda hem fikir olduğumuzu düşünürüz. Sayılar ile tarot kartları arasında da yadsınamaz bir bağ ve bütünlük mevcuttur. İkiz saatlerinizi temsil eden tarot kartları sizin geleceğinize dair bazı uyarılarda ve bilgilendirmelerde bulunur. 11.11 saat anlamını sembolize eden tarot kartı ‘’ Güç ‘’ kartıdır. Kartın ismi zaten yeterince şey ifade ediyor ama yine de en doğru biçimde algılanabilmesi için sizin adınıza Güç kartının anlamını yorumluyoruz.

Bu kart, içinizde taşıdığınız ilahi sevginin gücünü temsil eder. Gün geçtikçe enerji alanınız genişliyor, artık ağzınızdan çıkana dikkat etmeniz gereken zamanlara geçmiş bulunmaktasınız çünkü ağzınızdan çıkan şeylerin gerçekleşme ihtimali çok yüksek. Tüm bununla birlikte iç dengeniz ile tanışacağınız ve dengeli bir otokontrol oluşturacağınız zamanlara geçmiş bulunmaktasınız.

Sakin ve soğukkanlı olun!

Karşılaşacağınız olaylara karşı anlık bir tepki vermek yerine olabildiğince sakin ve soğukkanlı yaklaşmanız sizi olası risklere karşı koruyacaktır.  Zaten 11.11 saat anlamını sembolize eden ‘’ Güç ‘’ kartı da, karşınıza ateş püsküren bir ejderha çıksa onu bile sakinleştirecek sükûnete sahip olduğunu gösteriyor.  İçiniz ve zihniniz rahat bir şekilde, hayatınızda herhangi bir korkuya yer vermeden yaşamanız için önünüzde hiçbir engel yok. Sadece kendinize güvenin ve kendinizi tanıyın. Her şey olması gerektiği gibi ve siz her ne olursa olsun kendi yolunuzdan asla şaşmayacaksınız.

11:11 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

11.11 nümeroloji anlamı

Evren ile aranızda ki bağ dudak uçuklatır boyutta desek yeridir. Öyle ki merak ettiğiniz, sorduğunuz, korktuğunuz her ne var ise evren size en şirin yardımcıları olan sayılar ile birlikte cevapları yollamış durumda. Tabii ki bunun en büyük etkisi de gönlünüzdeki sevgiyi keşfedip bunun peşine düşmüş olmanızdır. Evet, size sayıların enerji alanlarına dair bilgilerden yazımızın buraya kadar olan kısmında bahsetmiştik Şimdi biraz daha detaylara iniyor ve ikiz saatiniz olan 11.11 saat anlamı için bu sayıların anlamlarından bahsediyoruz.

Bunun için öncelikle 1 rakamının sembolizmine ardından 11 sayısının sembolizmine ve 11 + 11  yani ikiz saatinizin size genel olarak ilettiği mesajlara bakmak için 22 sayısının sembolizmine bakacağız. O halde buyurun başlayalım!!

1 rakamının sembolizmi: 1 sayısı size resmen ‘’ yürü ya kulum ‘’ diyor. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapmak istiyorsunuz, yeni ve daha mutlu, daha umutlu başlangıçlar. 1 rakamı da sizin bu isteklerinizi destekler nitelikte hayatınıza eşlik ediyor. Bu rakam, sevinç, mutluluk, huzur gibi pozitifliğe dair her ne varsa içerisinde taşır, aynı zamanda yeni başlangıçlar anlamına gelen bu rakam sizin hayatınıza dair yapacağınız yeniliklerin aydınlık ve doğru başlangıçlar olacağını da size müjdeliyor.

11 sayısının sembolizmi:  Bu sayı 1 + 1  rakamlarının birleşiminden meydana gelir, dolayısıyla 1 rakamının hayatınıza müjdelediği şeyleri daha güçlü ve etkili bir şekilde korumak için karşınıza çıkar.

22 sayısının sembolizmi: 11.11 saat anlamını en genel haliyle özetleyen bu sayı oldukça güçlü ve kudretli bir sayıdır. Hayatınızın bundan sonrasında ki dönemi için arzuladığınız her şeyin, istekleriniz doğrultusunda gerçekleşeceğini ve bu sebeple hem yüreğinizin hem de zihninizin rahatlaması gerektiği size iletiyor.

11.11 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Şimdii, hayaller tamam, planlamalar yapıldı fakat harekete geçmek için bazı eksiklikler var.. Peki bu eksiklik acaba ne? Tabii ki günümüzde hemen herkesin temel sorunu olan parasal konular öyle değil mi? O halde bakalımm evrenin size bu konuda bir sürprizi var mı? A aa o de ne öyle? Bakın burada sürekli denk geldiğiniz ikiz saat 11:11.. Hımmm, o halde gelin parasal konularda saat 11:11 anlamı sizlere neler müjdeliyor yakından bir bakalım.

Emeklerinizin karşılığını alma zamanı geldi!

İster bir birikiminiz olsun, isterseniz de hiçbir maddi rahatlığa sahip olmayın hiç fark etmez, önemli olan şey çabalarınız ve emekleriniz. Siz arzuladığınız, yıllarca hayalini kurduğunuz o yaşam için o kadar çok uğraşmışsınız ki adeta emekleriniz ve hayalleriniz kocaman bir ağaç olmuş ve o ağaç artık meyveler vermeye başlamış. O halde size de bu meyveleri toplamak düşer öyle değil mi? Bizce de artık bazı meyveleri toplamanızın zamanı gelmiş hatta biraz daha beklerseniz bu zaman geçecek bile diyebiliriz. 11.11 saat anlamı sizin için bolluğu ve bereketi müjdeliyor.. Bundan sonra daha rahat ve ferah bir şekilde hayallerinize giden yolu takip edebilirsiniz.

11:11 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkılmış ve artık ‘’ değişiklik ‘’ diye haykırışa geçen iç sesini susturamayanlar olarak buradaysanız hoş geldiniz! Sakin olun efendim, durun biraz sakinleşin ve hep birlikte 11.11 saat anlamı bu konuda sizlere neler söylüyor yakından bir bakalım.

Ne de güzel demiş değil mi atalarımız, ” öfke ile kalkan zarar ile oturur ” diye. O yüzden öncelikle biraz sakinleşin ve dengenizi koruyun. Evet anlıyoruz, aslında istediğiniz meslek bu değildi ya da bu mesleği seçerken tam olarak şu an yaşadığınız şeyler ile karşılaşacağınız aklınızın ucundan bile geçmemişti.. Ama hayat bir şeklide bazı şeyleri bu yol ile öğrenmenizi sağladı. Buna kızmak yerine şükretmeyi seçin çünkü şu an ki çalışma şartlarınızın size öğrettiği şeyler ile birlikte bundan sonra ki kariyer adımlarınızı çok daha rahat bir şekilde atacaksınız. Evet beklediğiniz o iş değişikliği artık kapınızı çalıyor.

Teklifleri mantıklı bir şekilde değerlendirin!

11.11 saat anlamına bakılırsa biraz tez canlı bir yapınız var ve bu hem çok güzel hem de bir o kadar da dikkat edilmesi gereken bir özellik. Şimdi isteklerinizi bir kez daha gözde geçirerek tekrar bir planlama yapın ve bekleyin. Bu süreçte o kadar çok teklif ile karşılaşacaksınız ki kafanız karıştığında ya da tez canlılık ile hareket edeceğiniz anlar da dönün bu planlamaya bakın. Yolunuz açık ve parlak. Sadece birazcık daha sabır ve biraz daha dinginlik ile hareket etmelisiniz bu sayede yeni iş kapılarınızın açılması yönünde size evrenin sağladığı yardımları da çok daha kolay bir şekilde görebilirsiniz. Yeni kariyer alanınızda şimdiden size mutluluklar diliyoruz. Hoşça kalın!

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.