12.12 Saat Anlamı

Saatlerin Anlamı, sevdiğiniz kişinin yakın zaman içerisinde çok önemli bir karar vereceğini açıklıyor. 12.12 saat anlamı ile birlikte hem bu kararı hem de hayatınız için önemli olan diğer havadisleri öğreneceksiniz.

17.11.2021
12.12 Saat Anlamı

Dostlar, sevgi böcekleri ve aşk kelebekleri öncelikli olarak sizlere söylemeden geçeceğimiz bir çift sözümüz var. Biraz sonra okuyacak olduğunuz 12.12 saat anlamı, evrenin size dair olan tüm müjdelerini içerisinde barındırıyor. Özellikle de aşk yaşantınıza dair içerisinde barındırdığı anlamlara baktığınız da şaşkınlıktan küçük dilinizi yutabilirsiniz bizden söylemesi. Ahhh ahh, şöyle bir düşünüyoruz da sizin yeriniz de olmak isterdik, ne şans ama! Merak etmeyin bu arada biz kem gözlü değiliz, nazarımız değmez ama yine de biz tedbirlerimizi alalım şimdiden maşallah diyelim.

Küçükken okuduğunuz masallarda ya da kitaplarda denk geldiğiniz ve uzun yıllardır hayallerini kurduğunuz yaşantıya ulaşmanıza o kadar az kalmış ki. Üstelik bu sadece romantik ilişkiniz ile ilgili kurduğunuz hayaller için değil, aşk ile baktığınız her şey için geçerli. Evren ile olan bağınız sevgi ile güçlendikçe maddi anlamda, iş alanında ve daha birçok konuda aydınlanma yaşamaya devam ediyorsunuz.

Yakın zaman içerisinde yapmış olduğunuz bir seçim sizi bu noktalara kadar getirmiş bundan sonra önünüzde ki yolda da yaşantınız yine sizin yapmış olduğunuz seçimler ile şekillenmeye devam edecek. Özellikle de aşk yaşantınız da kendinize güvenmeniz için en doğru dönemdesiniz. Şimdilik sözü daha fazla uzatmak istemiyoruz çünkü bir an önce güzel havadislerden haberdar olmanız gerektiğine inanıyoruz. O halde başta aşk yaşantınız ile ilgili olan bölüm olmak üzere geleceğinize dair bir çok alanda ki 12.12 saat anlamı yorumlarınız ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

12:12 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

12.12 saat aşk anlamı

” Tek taşımı kendim aldım tek başıma kendim taktımm ” gibi şarkıları geride bırakacağınız günlere hazır mısınız? Değilseniz bile yavaş yavaş hazırlıklara başlamalısınız. Romantik ilişkinizin uzun vadeli olacağına dair gerek partnerinizden gerek evrenden hep bir işaret beklediniz durdunuz.

“Bu ilişki nereye gidiyor? ne zamana kadar böyle devam edecek ” derken bir de bakmışsınız ki cevabınızı son zamanlarda çok fazla denk geldiğiniz 12.12 saat anlamına bakarken buluvermişsiniz. Sayılar, saatler ve daha birçok şey evren ile bizim aramızda bir iletişim ağı kurarlar. Zaman zaman çıkmaza girdiğimizde evren bize, onunla iletişim bağımızı sağlayan araçlar ile yardım gönderir. Çift saat anlamınıza bakıldığında da gökyüzünün size olan sevgisini ve yardım talebini görebiliyoruz.

Sizi ailesine anlatacak!

12.12 saat anlamı, aşık olduğunuz kişinin sizi ailesine söyleyeceğini müjdeliyor. Bu olayın gerçekleşmesi ile birlikte ilişkinizin ilerlediği yolu daha iyi göreceksiniz ve bu sebeple yaşadığınız sorunlar sona erecek. İlişkinin güven tarafının sorgulanması her iki taraf için doğal bir durum olduğu kadar bir o kadar da yorucu bir durumdur. Neyse ki doluya koysam olmuyor boşa koysam almıyor dediğiniz ruhunuzu sıkıştıran o düşünceler artık bitiyor.  Partneriniz ilişkinizi ailesine anlatmak için şu an da ailesi içerisinde ki bazı sorunları halletmeyi bekliyor ama kafasına koymuş o sorunlar hallolmasa dahi müsait olan ilk anda ailesi ile konuşacak.

Partnerinize ılımlı yaklaşın!

O sizinle birlikte mutlu ve huzurlu bir yuva kurmayı düşlüyor. Bunun için şu an da maddi anlamda kendisini hazır hissetmediği için parasal anlamda biraz daha rahatlamayı bekliyor. İlk resmi adımı da sizi ve ilişinizi ailesine açıklayarak atmak istiyor. Bu süreç içerisinde partnerinize biraz daha ılımlı ve sakin yaklaşmanız, onun üzerinde ki baskıyı hafifleterek daha rahat ve sevgi dolu ilerlemesini sağlayacaktır.

12.12 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

12.12 tarot anlamı

Evet kafanızı nereye çevirirseniz çevirin tarot ile denk geliyorsunuz. Çünkü kendileri ortaya çıktığı andan beri oldukça etkili ve güçlü enerji alanına sahip bir fal yöntemidir. Öyle ki içerisinde saatler ile de bağlantılı olan kartlar vardır. Çok fazla denk geldiğiniz 12.12 saatini sembolize eden tarot kartı ise Asılan Adam ( Le Pendu ) kartıdır. Bu kart ileriye doğru hareket edememek anlamını içerisinde taşır. Son zamanlarda yaşadığınız şeylerden dolayı özellikle de psikolojik olarak fazlası ile yıpranmışsınız.

Bu sebeple sağlıklı kararlar verme konusunda oldukça zorlanıyorsunuz. Etrafınız da olan bitenlere karşı daha fazla mücadele etmek istemediğinizi görüyoruz ikiz saatinizde. 12.12 saat anlamı toparlanmanız için gerekli olan motivasyonu size iletiyor.

Negatif psikolojiye biraz ara!

Öncelikle şunu unutmamalısınız, sevgi ve değer görmek için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Bu yüzden kendinizi incitmekten ve yıpratmaktan vazgeçin. Biraz durun ve kendinize izin verin, doğa ile kavuşun ve doğanın huzuruna bırakın kendinizi. Sonra yaşantınıza tekrar dönün ve yapmak istediğiniz şeyler hakkında tekrar kararlar alın. Biraz hayatın ve evrenin akışına bırakın kendinizi, sağlığınız kaybetmekten korktuğunuz çoğu şeyden daha değerli.

12.12 saat anlamı içerisinde size yardımcı olacağını düşündüğümüz bir yorumu eklemeden geçmek istemedik. Kontrolü elinden kaybettiğini düşünüyorsun, rahatsız edici bazı düşünceleri geride bırakamıyorsun. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, zihnini boşalt ve rahatla. Özünde ki sevgi yolunu aydınlatacaktır.

12:12 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

Saat 12:12 Nümeroloji ile İlişkisi

Sayılar öylesine etkili enerji alanlarına sahiptirler ki insanlar kendileri için önemli olan çoğu tarihi sayıların enerjilerine göre planlarlar. Bizde sizin çift saatiniz olan 12.12 saat anlamı yorumlamanız da sizin için sayıların içerisinde taşıdığı anlam ve mesajlara bakacağız. Bu alanda öncelikle 1 ve 2’nin anlamına ardın 12 sayısına ve en son 12 + 12 ‘nin bize verdiği toplama yani 24 sayısının anlamına bakacağız.

1 rakamının sembolizmi: Bu sayı artık kötü günlerin geçmişte kalacağını ve önünüzde ki günlerin mutluluk içerisinde geçeceğini size müjdeliyor

2 rakamının sembolizmi: Bu sayı sizin çevreniz ve öz benliğiniz ile uyumlu ve dengeli bir süreçte olduğunuzu. İlahi olanla bağlarınızın güçlendiğini gösterir. Kısacası ağzınızdan çıkana dikkat edin, içinde olduğunuz süreçte sözlerinizin sihirli olduğunu unutmayın.

12 sayısının sembolizmi:  Bu sayı mükemmelliği temsil eden Güneş’i sembolize eder. Sizin bütünle bir oluşunuzu, tamamlanmış oluşunuzu ve mükemmelliğinizi yansıtır. Melekler ile olan bağınızı görmeniz için size gönderilen bir mesajdır.

Kendinizi koruyun!

24 sayısının sembolizmi: İkiz saatiniz olan 12.12 saat anlamını genel olarak içerisinde barındıran bu sayı sizin ayrımcılık ve üstünlük taraftarı olmak yerine eşitlik ve adaletten yana olduğunuzu gösteriyor. İletişime açık, huzuru ve neşeyi seven, ihtiyacınız olandan fazlasında gözü olmayan, uyumlu, naif ve sevgi dolu birisi olduğunuzu gösteren saatiniz kişiliğinize karşı yapılacak olan saldırılara karşı kendinizi korumanız gerektiği konusunda sizi uyarıyor.

12.12 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Evet, geldik o malum konuya arkadaşlar. Maddi durumu her ne olursa olsun parayı herkes sever. Kimsenin bu zamana kadar biraz daha fazla maddi imkana hayır dendiği görülmemiştir. İkiz saatinize bakıldığında siz bu zamana kadar, “azıcık aşım kaygısız başım” demiş durmuşsunuz. Fakat melekelerin size bir sürprizi var. Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz misali bu zamana kadar maddi olarak yaşadığınız her şeye şükretmişsiniz, şimdi de biraz daha bolluk ve bereket içerisinde yaşamanızın zamanı. Üstelik bunu biz değil evren söylüyor. Gönlünüzü sevgiye, aşka, güzelliğe ve mutluluğa açmışsınız. Yollarınız birer birer aydınlanıyor. Fakat geleceğinizde yaşayacak olduğunuz süreçlerde siz de göreceksiniz ki bir şekilde beklenmeyen bir bolluğun ve bereketin içerisine gireceksiniz.

Para sizi değiştirmesin!

12.12 saat anlamına bakıldığında toplum içinde yararlı olacak işler ile ilgileniyorsunuz fakat daha fazlasını yapmak isteseniz de bütçeniz bu konuda yeterli olmadığı için yerinizde sayıyorsunuz. Yakın zamanda kavuşacağınız ekonomik ferahlık ile birlikte, sizi siz yapan karakterinizde sakın uzaklaşmayın. Şuan size doğru gelen ilkelerinizden vazgeçmeyin! Özünüzde ki ışığa yüzünüzü dönün, kendinize ve evrene güvenin. Sevgi ve aşk ile yaptığınız her şey için çok güzel hediyeleriniz olacak.

12:12 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Ne yaptığınız işten tümüyle nefret ediyorsunuz ne de işinize aşk ve keyifle gidiyorsunuz. Biraz ondan biraz da şundan derken ortada kalmışsınız. Çift saatiniz içerisinde yaşamış olduğunuz sıkışıklığa çözümleri ile geliyor. Nasıl mı? 12.12 saat anlamına bakıldığında sizin içinizde yatan sevgi dolu bir yaratıcı güce sahip olduğunuzu görüyoruz. Öyle ki elinizi hangi işe atsanız bir şekilde başarılı olmayı sağlayabiliyorsunuz. Fakat bu konuda bazı uyarılarınız var. Biraz maymun iştahlı bir gelecek planlaması içerisinde olduğunuzu görüyoruz. Yani henüz tam karar veremediğiniz için karışık bir kariyer planı çiziyorsunuz sonra da sıkışıp kalıyorsunuz. Bunu yapmayı bırakıp, biraz kendinizi dinleyip rahatlamanıza izin verirseniz sonrasında yapboz parçaları yerini bulacak ve daha sakin, daha ılımlı ve daha rahat adımlar atacaksınız.

Sevdiğiniz işlere yönelin!

Unutmayın, önemli olan sizin hangi işi yaparak mutlu olduğunuzu bilmenizdir. Sonrasında bu iş için harekete geçerseniz yollarınızda ki engeller sizin için ufak bir çakıl taşından başka bir şey olmayacaktır. Aynı zamanda 12.12 saat anlamı içerisinde öyle bir havadis var ki bunu size iletmeden yazımızı sonlandırmak istemedik. ” – Yüzünü neşeye ve kalbini sevgiye döktüğün her an yolun bu sevgi ile aydınlanacak ve sen neleri başarabildiğine kendin bile şaşıracaksın.” Valla böyle güzel bir mesajı kim görse kıskanır diyerek sizin adınıza maşallah diyoruz ve yazımızı burada sonlandırıyoruz.  Geleceğinizin parlaklığı daim olsun, hoşça kalın!

YORUMLAR

 1. Seval Duran dedi ki:

  12.12 saat dilimini bu aralar çok görüyorum.. Hayatımda o kadar çok olumsuz giden beni üzen yaralayan olaylarla karşılaşıyorum ki şaşırıp kalıyorum.. Durmadan kendi kendime ben nerde hata yapıyorum neden etrafımdakiler sürekli beni kullanıyor maddi ve manevi beni yıpratıyorlar diye söylemiyorum… 12.12 ile ilgili harika yorumlarınız biraz içimi rahatlattı umarım gerçek olur.. Hayatım boyunca iyi niyetli kimdir nedir diye bakmadan sevgiyle saygıyla yaklaştım herkese hep hoşgörülü affedici oldum ama çok süistimal edildim maddi ve manevi olarak yıkıldım derin üzüntü ve acılar çektim yinede ne insana olan sevgim güvenim hoşgörüm bitmedi.. Burda mı hata yapıyorum diyorum.. Umarım müjdeli günler yakındır dediğiniz gibi olur.. Çok teşekkür ederim

  1. Filiz dedi ki:

   bende sizinle aynı durumdayım. umarım her şey güzel olur

 2. İsmail dedi ki:

  Çok teşekkür ederim beni ancak bukadar anlatabilirsiniz ben çok mutlu huzurlu biri oldum ve mutluluğumu herkese dağıtıyorum dahada mutlu oluyorum çünkü onlarda mutlu oluyorlar 😃😃😃👏👏👏