15.15 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, 15.15 saat anlamı hakkında ilgi duyacağınız bilgiler veriyor.

17.11.2021
15.15 Saat Anlamı

Aşk ne güzel şey değil mi? Tüm düşünce yapınız, psikolojiniz ve biyolojiniz adeta havalarda uçarak değişkenlikler gösteriyor, insanın gözü kara yüreği apaydınlık oluyor ve siz aşık olduğunuz kişi ile ne zaman iletişim kuracaksınız diye sürekli telefonun başında bekliyorsunuz. Bu noktada sürekli 15:15 saati ile karşılaşıyorsunuz. Bu zamana kadar yaşınız her ne olursa olsun illa ki kulağınıza ” – 15:15 kesin …. oluyor ….. oluyor” denilen cümleler gelmiştir.  O halde bu güzel aşk heyecanının getirdiği ” – acaba şu an beni düşünüyor mu? , – acaba benimle ne yaşamak istiyor? – bu saat onun ve bizim için ne ifade diyor veya evren bu saati bu kadar çok karşıma çıkararak bana ne anlatmak istiyor? ” diye düşünüyorsanız bu soruların ve 15.15 saat anlamına yakından ve çok yönlü bir biçimde bakalım.

Saatler aşk yaşantımız ile ilgili bize çok özel ve güzel ipuçları verirler. Bu ipuçlarına birçok alandan çok yönlü bir biçimde bakabiliriz. Çünkü bu saat dilimlerinin, gerek enerji olarak, gerek evrende ki nümerolojik sıralaması olarak hem soyut hem de somut anlamları vardır. Özellikle de aşk yaşantımızda ki bir hareketlilik esnasında  bu saat dilimleri bizim karşımıza sık sık çıkar. Bu sadece bir rast geliş, bir tesadüf değildir. Eğer saat 15:15 ile sık sık denk geliyorsanız aşk hayatınız ile ilgili çok güzel gelişmelerin olacağını size müjdelemek istiyorum.

Bazı denk geldiğiniz saatler sizi çok mutlu edecek havadisler getirmeyecek olsa da saat 15:15 sizi hayal kırıklığına ve hüsrana uğratmayacak sizin içinizde uçuşan kelebekleri daha da büyüterek daha neşeli uçuşturacak. Eğer hayatınız da olmasını istediğiniz kişi ya da hayatınız da olan bir kişi ile özgürce baş başa ve doya doya yaşamak istiyorsanız, sizi alıp kaçırıp götürsün buralardan istiyorsanız 15:15 size bu konuda söylemek istedikleri bazı şeyler var. Gelin 15.15 saat anlamına farklı noktalardan açıklamaları ile yakından daha detaylı bir biçimde bakalım.

15:15 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

15.15 Aşk ile İlişkisi

Kim istemez ki sevdiği kişi de onu düşünsün, onunla ilgili hayaller kursun, hatta onunla yapmak istediği şeyleri sevdiği kişi de istiyor olsun? Düşünsenize birisinden etkilendiniz ve o sizin hakkınızda neler düşünüyor, sizinle neler yapmak istiyor bilmiyorsunuz ama meraktan deliriyorsunuz.

” – Keşke öğrenebileceğim bir yol olsaydı. ” diyorsunuz biz de size böyle bir yolun mevcut olduğunu ve bunun gözünüzün hemen önünde olduğunu söylüyorsunuz.

Sevdiğiniz sizinle …

15.15 saat anlamı aşk yaşantınız ile ilgili sizin yüreğinizi hoplatacak, hayallerden hayallere sürükleyecek çok güzel bir mesaj getirdi. Dıdıdıdıdımmmmmmmm ” Sevdiğiniz kişi sizinle kaçmak istiyor!!! ” Evet, belki bunu size söylemişti ve siz gülüp geçmiştiniz, belki de bunu duyabileceğiniz bir iletişimi henüz yakalayamayacak kadar baştasınız ama içten içe de ” beni alıp götürse, beni kaçırsa ” diye biraz heyecanlı biraz keyifli ama imkansız olduğuna inandığınız hayaller kurdunuz ve  ” amaann böylesini yaşamayız ” dediniz ve bir kenara bıraktınız bu düşünceyi. Fakat partnerinizin ya da partneriniz olmasını istediğiniz kişinin de istekleri ve hayalleri bu yönde.

Evet belki biraz ütopik bir hayal gibi geliyor olsa da kulağa önemli olan bu isteğin bu hayalin altında yatan gizli anlamlardır. Kişiler birbirleri ile geçirdiği sürenin çetelisini tutup kaçmaya yer ararken o sizi kaçırıp herkesten ve her şeyden uzakta bir ömür boyu yaşamak isteyecek kadar sizi seviyor ve size değer veriyor. Dolayısıyla size olan o güzel sevgi cümleleri sadece nezaketen edilmiş sözler değil evren saatler aracılığıyla size bunu anlatmak için çabalıyor. Evet, artık size olan sevgisi ve sizinle kurduğu hayaller konusunda içiniz rahat edebilir.

15.15 Anlamı ve Tarot İle İlişkisi

15.15 saat tarot şeytan kartı ile ilişkisi

Evet yanlış görmüyorsunuz. Tarot falı alanında 15:15 saati ve benzeri saatler ayna saat olarak görülür ve her saatin Tarot falı kartlarında bir açılımı ve anlamı vardır. Saat 15:15 için Tarot falında ki kart açılımının ismi sizi ürkütmesin bu saatin anlamına odaklanın. 15.15 saat anlamı aşk ile bağlantılıdır. Tarot kartlarında bu saat için karşılık gelen kart Şeytan kartı bir başka adıyla “Le diable”dir..Bu kartın saat 15:15 için bize anlattığı şeyleri olumlu ve olumsuz yönleri ile siz aktaracağım.

İçinizdeki gölgelere boyun eğmeyin!

Bu kartın aşk yaşantınız ile ilgili size verdiği bilgiler şu şekilde; Yoğun, derin ve romantik aşkın simgesi ve bilinmeyen keşfedilmemiş olan zevklerin araştırmasıdır. Aynı zaman da aşkınızın yüksekliğini ve gücünü gösterir. Bu kartın aşk yaşantınız ile ilgili verdiği olumlu olmayan uyarılar ise şu şekilde; Eğer içinizde ki gölgelere boyun eğersiniz aşkınızın yoğun aydınlığını ve sıcaklığını doya doya yaşayamazsınız. Bu sebeple merak dürtünüzü dengede tutan madde olan ile ruhani olanı ayırt etmeli ve dengelemelisiniz. Aksi durumunda ilişkiniz içerisinde kontrol sağlamakta zorlanırsınız.

Genel olarak bakacak olursak Tarot kartları ile baktığımız 15.15 saat anlamı psikolojiniz ve zihninizi dengede tutmanız gerektiğini, kontrolü kaybederseniz istemediğiniz şeyleri yaşayabileceğinizi size söyler. Fakat tabii ki enerjiniz ve sevginiz ile yürüyeceğiniz yolu aydınlatmak sizin elinizde. Kendinize güvenin ve içinizi ferah tutun.

15:15 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

Numaralar evrensel olarak tesadüflerden ötesini yansıtır. Her numaranın ilahi olarak evrende ve bütünde bir hayrı ve bir anlamı vardır. Bu numaralar bize şans getirir, yardım eder ve yol gösterir. Bu sebeple her bir sayıyı ya da rakamı evrensel olarak anlamları ile inceleriz.

15.15 Nümeroloji Anlamı

Şimdi nümerolojik olarak 15.15 saat anlamına bakalım; saat 15:15 aşk ile ilgili müjdeci olarak bilinir. Nümerolojik olarak sevdiğin, bir şeyler paylaşmak istediğin, arzuladığın o partnerin ya da partner adayının seni hep sevdiğini ve sana hep değer verdiğini işaret ediyor. Bu zaten bilinç altında bir biçimde biliyordun ya da hissediyordun. Artık bundan emin olabilirsin. Çünkü bu saat dilimi sizin bilinç altınıza bir ayna tutuyor ve size bir cevap veriyor. Artık sevginizi daha güvenli bir biçimiyle hayallerle süsleyebilirsiniz.

Peki 15 sayısının nümerolojik açılımı nedir?

15 sayısı 1 ve 5 rakamlarından bir araya gelen ve 1 ile 5 rakamının enerjileri ile harmanlanan bir sayıdır. 1 rakamı yeni bir başlangıcı, yeni fikirleri ve başarılı adımları simgeler, 5 rakamı ise becerikliliği, idealizmi ve yaratıcılığı, bağımsızlığı, başkaları ile paylaşarak öğretmeyi sembolize eder.  15 sayısı rakamların bu güzel harmanları ile birlikte aynı zamanda da sevgi enerjisini de taşır ve aşkı sembolize eder. Aşk hayatınızda değişiklikler ve güzellikler meydana geliyor.

Saat 15:15’in anlamı için nümerolojik açıklamalara bakarken de 15 sayısı iki kez tekrar ediyor dolayısıyla da 15 + 15 in de anlamına bakalım. 15 + 15  toplamda 30 eder. Bu sayıda 3 ile 0 rakamlarının birleşimiyle meydana gelir. Sayı toplamında kendinizi ifade etme konusunda çok kolay yollar bulduğunuzu ve bu yolların size kattığı özgüven, özsaygıyı getirir. Fakat bu konularda iç dengeniz önemlidir bunu korumak konusunda temkinli ve özenli olmalısınız.

15.15 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Para, para, para varlığı bir dert yokluğu yara… Ama siz para kanalınızda yaralanmıyor aksine bereketiniz ile dans ediyorsunuz. Kariyer alanınızda da her şeyin çok güzel ilerleyeceği bir müjde ile geldi saat 15:15 peki para alanında 15.15 saat anlamı bize neler müjdeliyor ve ne konularda uyarıyor hemen bakalım.

Beklemediğiniz bir bolluğa kavuşacaksınız!

Kariyer gelişmelerinizden birazdan bahsedeceğim fakat orada ki güzel gelişmeler ile birlikte çevrenize yaptığınız yardımlarında geri dönüşünü alacak ve beklemediğiniz bir bolluğa ve berekete ulaşacaksınız. Kendinizi biraz şımartabilirsiniz. Bolluk ve bereketiniz belki de beklemediğiniz anlarda size yardımcı olarak güzelleşmeye devam ederken bu konuda unutmamanız gereken bazı uyarılar var. Hemen her alanda saat 15:15 bizi iç dengelerimiz ve iç kontrol konusunda uyardı bu sebeple unutmayın, bu saat dilimi harcamalarınız konusunda da mantık ve dürtüleriniz arasında bir iç dengeye sahip olmanız gerektiği konusunda size sinyaller veriyor.

Birikim için doğru zaman!

Maddi harcamalarınız da biraz sınırlar belirlemek ve bu sınırlar doğrultusunda ilerlemek size her şey yolunda giderken istenmeyen bir sürprizle karşılaşmamanız için yardımcı olacaktır. Para konusunda 15.15 saat anlamı için son bir bilgi daha vereceğim. Birikim yapmak için oldukça uygun bir zaman dilimindesiniz. Yapmak istediğiniz yatırımlar için birikim yapmanıza bereketiyle destek veriyor saat 15:15 artık gönül rahatlığıyla ödemelerinizi planlayarak, ihtiyaçlarınızı listelemeye başlayabilirsiniz.

15:15 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Oldukça bereketli ve olumlu bir saat dilimi olan 15.15 saat anlamı genel olarak aşk ile ilişkilendirilmiş olsa da para ile de ilgili tüyolar da veriyor.. Genel anlamda, bolluk bereket, aşk, sevi ve yaratıcılığı yansıtan bir anlama sahip olan bu saat, kariyer yaşantınız ve geleceğiniz ile ilgili durumlarda da güzel müjdeler ile size geliyor. Hep yapmak isteyip cesaret edemediğiniz bir iş alanına giriş yapabilecek bir yaratıcı yapıya geçiş yapıyorsunuz aynı zamanda kazandığınız parayı gayet mutlu bir şekilde kazanım edeceksiniz. Adeta aşk ile çalışacağınız bir geçim kaynağına geçiş yapmanız için çok uygun zaman dilimindesiniz ve bunu yaratıcı ve kontrollü bir biçimde sağlayabilirsiniz.

Hırslarınızı kontrol edin!

İşinizde çalışma arkadaşlarınız tarafında daha fazla saygı kazanabilir ve saygın birisi olarak anılabilirsiniz. Fakat saat 1515 burada istekleriniz doğrultusunda, yaratıcılığınızla ilerlerken size bir uyarısı da var. Dürtüleriniz ve mantığınız ile ilgili iç dengenizi sağlamazsanız hırslarınız size istemediğiniz bir yöne doğru götürebilir. Dolayısıyla aşkın o güzelliği ile birlikte kariyerinizde gönül ferahlığı ile ilerlerken iç potansiyeliniz konusunda temkinli ilerlemelisiniz ve yaratıcılık alanında potansiyelinizi açığa çıkarmak için özgürlüğünüzü kısıtlamamaya özen gösterin. Endişelenmeyin evren sizi seviyor ve sizin yanınızda. Kariyeriniz alanında her şey istediğiniz gibi şekillenebilir. Önemli olan sizin ne biçimde şekillendirmek istediğinizdir. Kariyer alanında 15.15 saat anlamı size kendinize güvenmek, inanmak ve harekete geçmek için ve geleceğinizi şekillendirmek için tam zamanı diyor. Yaşamınızın geride kalan zamanlarını süsleyen hayallerinizin artık gerçeğe dönüşme zamanı geldi.

Saatlerin Anlamı olarak en kısa zamanda makale içeriklerimize videolu anlatım ekleyeceğiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.