17.17 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı yaşamınız hakkında çok şaşıracağınız mesajlar veriyor. 17.17 Saat anlamı sizlerin aşk, kariyer hayatını yorumlayıp, tarot ve nümeroloji anlamlarını açıklıyor.

17.11.2021
17.17 Saat Anlamı

Sadece gece rüyalarınızı süslemesiyle kalmayan, tüm gün boyunca işlerinize odaklanmanızı zorlaştıracak kadar hayaller kurduğunuz o aşk yaşantısı kalbinizi çalıyor sonunda!!  Öncelikle merhabalar, ayna saati yorumlamanız için karşınızdayız. Hemen kısaca sizlere ayna saati ne demek ondan biraz bahsetmek istiyoruz. Su falı, ateş falı, kahve falı, tarot falı gibi ayna saatlerini de saat falı olarak düşünebilirsiniz. Dilekleriniz, istekleriniz ve geleceğiniz konusunda evren size yardımcı olabilmek adına saatler aracılığı ile işaretler gönderiyor. Sizler bu işaretlerin farkında olmayabilirsiniz ya da gördüğünüz ayna saatlerin bir anlamı olduğunu düşünseniz de bu konu hakkında bir yorumlama bilgisine sahip olmadığınız için doğru anlamlandıramazsınız. Bu sebeple sizleri burada gördüğümüzü düşünüyoruz ve tekrardan hoş geldiniz dileklerimizi sunuyoruz.

Gündelik yaşantınızda herhangi bir gayret göstermeden, bir şekilde sürekli saat 17:17’ e denk geliyorsunuz. Arkadaşınız saati soruyor bir bakıyorsunuz saat 17:17, televizyonda gezinirken gözünüz saate ilişiyor bir bakıyorsunuz yine aynı saat, peki neden bu kadar sık denk geliyorsunuz? Bu saatin anlamı ne? Evren size olan sevgisini güzel müjdeleri ile birlikte yansıtmak istiyor. İç sesinizin de size sürekli fısıldadığı gibi, bu saatin hayatınız ve geleceğiniz üzerinde size anlatmak istediği oldukça yoğun mesajlar var.

17.17 saat anlamını sizin için bir çok yönden inceleyeceğiz. Fakat öncelikle aşk yaşantınız ile ilgili olan bölümden başlayacağız çünkü bu alanda isteklerinizin ve hayallerinizin oldukça yoğunlaşmış durumda olduğunuzu gözlemliyoruz. Bildiğiniz üzerine birisine aşık olduğumuzu hissettiğimizde yaşadığımız en sevimsiz durum bilinmezlik oluyor. Karşı taraf neler istiyor, neler düşünüyor bilmediğimiz her an içimiz içimizi yer. Eğer bir de geçmişimizde olumsuz ilişki tecrübelerimiz varsa ve aşık olduğumuz kişi ile bir ilişki paylaşıyorsak o zaman ne derse desin yine de biz ilahi bir mesaj bekleriz. Partnerinizin içinde olan bitenleri öğrenmeyi o kadar içten dilemişsiniz ki evren de bu konuda sizi yanıtsız bırakmak istememiş ve size bu konu hakkında ki müjdeleri ayna saatler ile göndermiş. Gelin bakalım 17.17 saat anlamı içerisinde aşk yaşantınıza dair nasıl havadisler var?

17:17 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

17.17 Aşk Anlamı

Bu zamana kadar hep mutlu ve aşk dolu hayaller kurdunuz fakat bir şekilde bu kurduğunuz güzel hayalleri bir türlü gönül rahatlığıyla oluşturamadınız. ”Acaba benim gibi düşünüyor mu? Hislerim ve hayallerim karşılıksız kalır mı? ‘’ derken içiniz içinizi yedi durdu.

Belki de bir ilişki içerisindeyken bu konuları konuştunuz ve karşılığında aldığınız cevaplar sizi tatmin etmedi, belki de hiçbir zaman bu konuları konuşabilecek bir cesareti kendinizde bulamadınız. Çalın davulları, hazırlayın kınaları, dosta düşmana salıverin haberleri dostlar!! Sevdiğiniz, aşık olduğunuz, onunla birlikte kurmadığınız hayaller kalmayan kişi sizinle aynı hayalleri kuruyor!

Müjdeler olsun!

17.17 saat anlamı kurduğunuz hayalleri boş yere oluşturmadığınızı, sevdiğiniz kişinin de sizinle aynı hayalleri kurduğunu, bu hayallerin, birbirinizle olan gönül bağınızın çok güzel bir yansıması olduğunu söylüyor sizlere. Bu düşleriniz de yalnız değilsiniz. Bundan sonra hayatınızda yürüyeceğiniz yolda da yalnız kalmayacaksınız. Öyle rastgele sadece yalnız kalmamak için kuracak olduğunuz bir mantık ilişkisi ile ömrünüzü geçirmek istemediğinizi söylüyor bize saatler, korkmayın siz aşık olduğunuz kişi ile birlikte farkında olmadan kurmuş olduğunuz benzer hayalleri yaşayarak yürüyeceksiniz hayat yolunda.

Doğru iletişim kurun!

17.17 saat anlamına baktığımız da aynı zaman da aşk hayatınız da partneriniz ile kurmuş olduğunuz iletişimlerde kendi iletişim becerilerinize güvenmeniz gerektiğini görüyoruz. Siz yanlış anlaşılmaktan çekindiğiniz zaman karşı tarafa da enerjiniz yansıyor ve partneriniz de sizinle iletişim kurma konusunda sorunlar yaşıyor.

Karşılıklı sohbet etmek ve paylaşmaktan daha güzel bir şey var mı? Onunla bir hayat paylaşmak istiyorsunuz fakat iletişim kurma konusunda geri planda kalıyorsunuz, bunu yapmanıza hiç gerek yok. Ufak küçük küslükler gibi durumlar, bazı tartışmalar dinamiğinizi yüksek tutmak için gerekli olan, ilişkinizin tuzu biberidir. Bu sebeple yaşayacağınız şeylerden çekinip kurmuş olduğunuz gönül bağınızın güçlenmesine engel olmayın. Bırakın su aksın ve yolunu bulsun, siz akıntıya karşı yüzmeye çalıştıkça sadece yaşayacaklarınızın zamanını ertelersiniz ama bir şekilde o akıntıya dahil olursunuz. Unutmayın evrenin sevgisi sizi korur ve sarıp sarmalar. Kendinize ve evrene güvenin.

17.17 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

17.17 saat Tarot Anlamı

Sayılar yıldız haritanızı şekillendirir ve aynı zamanda tarot falı için gerekli olan kartlar ile bir enerji bağlantısı kurarlar. 17.17 saat anlamı yüreğiniz gibi parlayan bir karta yansımış.. Ayna saatinizi sembolize eden tarot kartı Yıldız ( orijinal ismi ile  L’etoıle ) kartıdır. Yıldız kartı, nezaketi ve korumacılığı temsil eder. Yaşamak istediğiniz romantik ilişki için önünüzde bir engel görünmüyor ve gelecek yaşantınız içerisinde yürüdüğünüz yollar ferah ve sevgi dolu.

Aynı zamanda Yıldız kartı önünüzde ki süreçlerden bir aydınlanma yaşayarak çıkacağınızın müjdesini de size iletiyor. Sevgi, bereket, huzur, şifa ve mutlulukla, hayırlı bir ömür sürmek için çok çabalamışsınız, evren bu çabanızın meyvelerini toplayacak olduğunuzu görmenizi istiyor.

Kendinize güvenmek zorundasınız!

17.17 saat anlamını tarot kartlarında sembolize eden yıldız kartının size bazı konularda uyarıları da mevcut. Kendinizi ifade etmek konusunda kendinize olan güveninizi toparlamanız gerek fakat bu sırada bazı yanlış izlenimlere fırsat vermemek için bir dengede durmalısınız. Kendini ifade etmek sizin için dozunu ayarlamanız gereken bir konu. Fazlası çevrenize karşı kendinizi üstten gören bir tutumda bulunuyormuşsunuz gibi yansıtabilir azı ise sizin saygınlığınızı zedeleyebilir ve çevreniz düşüncelerinizi dikkate almayabilir. Bu sebeple iletişim kurarken denge kurmanız gereken noktaları kendinize sıkça hatırlatmanız sizin için daha sağlıklı bir seçim olacaktır.

17:17 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

17.17 nümeroloji anlamı

Sayılar ve onların taşıdığı enerjilerden yazımızda sizlere bahsetmiştik. Ayna saat yorumlamanızı yaparken her bir rakamın kendi enerjisine göz atacağız ardından da bu rakamların enerjilerini birleştirerek oluşturdukları sayıların anlamlarına geçiş yapacağız. 17.17 saat anlamının numeroloji ile olan ilişkisinde önce 1, sonra 7 rakamına ardından 17 ve en son 34 sayının sembolize ettikleri noktaları ve verdikleri mesajları size aktaracağız.

1 rakamının sembolizmi: Bu rakam her zaman pozitifliği ve yeniden oluşan olumlu başlangıçları sembolize eder. Bazı şeylerin geçmişte kaldığının ve artık hiçbir şeyin aynı olmadığının farkına varmalı ve geleceğinizi şekillendirirken daha olumlu düşünmelisiniz.

7 rakamının sembolizmi: Bu rakam tam ve mükemmel olmayı sembolize eder. Hem soyut olarak hem de somut olarak sizin enerji titreşiminizin sevgi ile yükselişini gösterir. Yaratıcı ile olan bağınızın birliğini ve bu bir olma durumu ile ilerleyişinizi yansıtır.

17 sayısının sembolizmi: Bilge ve farkındalığı yüksek bir yapınız var. Sorumluluk sahibi, iç disiplini yüksek, şefkatli ve manevi duyguları yoğun yaşamayı seven birisiniz. 17.17 saat anlamına bakarken karşınıza çıkmış olan bu sayı genellikle içerisinde yaşamakta olduğunuz dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çabalayan ve çevresi tarafından saygı duyulan yapıda birisi olduğunuzu gösteriyor.

34 sayısının sembolizmi: Ve en sonunda saat 17:17 enerjisinin en genel halini yansıtan 34 sayısında sıra. Siz çekici, yaratıcı, çevresine pozitif enerjiler saçan, hayallerini ve isteklerini gerçeğe dönüştürmek için çabalayan birisiniz. Hayatta yapmak istediğiniz ve sahip olmak istediğiniz her şey için geleceğiniz adına yaptığınız planlarda olumlu odakta olmak sizi oldukça rahatlatacaktır. Bazen sıkı çalışmak kişileri psikolojik olarak yıpratabiliyor, siz ne kadar keyifli olursanız sizi psikolojik olarak yıpratacak etmenlerin de hepsi sizin uzağınızda kalacak.

17.17 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Kendinizi maddi olarak nasıl bir koşullandırma içerisinde bulunuyorsunuz ya da parasal anlamda doyum noktanız nedir bilmiyoruz. Fakat biraz daha alçak gönüllü olmanızı gerektirecek bir dönemdesiniz. Geleceğiniz konusunda yaşadığınız endişeleriniz farkında olan evren, sizin içini rahatlatacak ve biraz daha huzurlu planlar kurmanızı sağlayacak yardım mesajlarını size bu ayna saat üzerinden göndermiş gibi duruyor. Bir türlü doya doya, içinize sinen harcamalar ve yatırımlar yapamamışsınız ama artık bu durum değişiyor. Evren sevgisiyle ve bereketiyle birlikte sizin yanınızda. Zorluklar ve sıkıntılar yaşadığınız günler tamamıyla geride kalıyor ve artık daha rahat günler sizleri bekliyor.

Hayalini kurduğunuz yaşama adım adım..

17.17 saat anlamı parasal anlamda beklediğiniz gelişmelerin olumlu olarak sonuçlandığını ve bolluk içerisinde geçireceğiniz günlerin kapınızı çaldığını sizlere müjdeliyor. Harcamalarınız ve ödemeleriniz konusunda sorunsuz bir süreç geçireceksiniz ve kısa bir süre daha sabretmeniz durumunda hayalini kurduğunuz yaşama sahip olmanız için önünüzde hiçbir engel görünmüyor. Kaygıdan ve stresten uzak durarak dileklerinizi dilemeniz evrenin size bu konuda yardımcı olmasını kolaylaştıracaktır. Kendinize, evrene ve yaradan ile olan bağınıza güvenin ve biraz sakinleşin. Unutmayın siz çalışkan ve becerikli birisiniz, bu zamana kadar gösterdiğiniz çaba boşa çıkmayacak sadece biraz daha sabır ve biraz daha zaman gerekli.

17:17 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

17.17 saat anlamının kariyeriniz için size mutlu ve bereketli havadisleri var! Hak ettiğiniz, hayallerini kurduğunuz o kariyer yaşantısı artık sadece rüyalarınızı süsleyen, ulaşılması imkansız hayaller olarak kalmayacaklar. Sonunda tüm emeklerinizin karşılığını toplayacak ve uğruna yıllarınızı verdiğiniz kariyer yaşantısına sahip olacaksınız. Zaten siz, çevreniz tarafından saygın ve takdir edilen birisiniz. İnsanlar tarafından dikkat çeken bir yapıya sahipsiniz ve sonunda tüm emekleriniz karşısında kayıtsız kalamayan bir yakınınız tarafından arzuladığınız kariyer yaşantısına ulaşmanız için size bir yardım eli uzanacak. 

Ufak bir uyarı!

17.17 saat anlamının bu konuda size ufak bir uyarısı var. Bazı şeyleri tek başınıza yapmaya çalışmaktan ve bu konuda ki inadınızdan vazgeçin. Yardım isteyin ve gelen yardımları kabul edin. Akıntıya kürek çekmekten yorulan kollarınız bir süre sonra sizi istemediğiniz bir yöne doğru ilerletebilir. Bırakın aileniz ve dostlarınız size yardımcı olsunlar. Bu zamana kadar hep siz çevrenize yardım etmişsiniz ve çevrenizden gelen yardımları geri çevirmişsiniz. Fakat artık geleceğiniz ve evrenle olan bağınız değişiyor ve daha da güzelleşiyor. Arzuladığınız kariyer yaşantısına ulaşmanıza bu kadar az kalmışken hayalleriniz, gururunuza kurban gitmesin.

Çevrenizden size gelen yardımları alçak gönüllülük ile kabul edin ve bırakın birazda onlar size eşlik etsinler. Unutmayın, siz zeki ve detaycı düşünen birisiniz ve aynı zamanda manevi duygularınızı yoğun yaşayan bir yapıdasınız. Çevrenizde size zarar verecek kimseyi yakınınıza almıyorsunuz zaten, bu sebeple kendi dost seçimlerinize ve dostlarınızla olan iletişiminize güvenin. Yol açık! Hayallerinize kavuşmanıza çok az kaldı.

17.17 gibi diğer çift saatlerle de sürekli olarak karşılaşıyorsanız, kategorimize girip diğer saatlerin anlamına bakaabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Burhan dedi ki:

    Ben bir çok seviyorum onda ben seviyorum

  2. Kader dedi ki:

    Ters saatleride yapın lütfen

  3. yasemin dedi ki:

    bu sayfayı çok seviyorum diğer sayfalar gibi deyil ters saatleri de yapsanız çok güzel olur ayna saatlerine hep buradan bakıyorum detaylı bir şekilde anlatıyor herşeyi 😀