18.18 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı aşk hayatınızda kaygılarınızı sona erdirecek müjdeler veriyor. 18.18 Saat anlamı maddi olarak bolluk yaşayacağınızı vurguluyor.

17.11.2021
18.18 Saat Anlamı

18.18 Saat Anlamı yine sizi çok şaşırtacak. Hangimiz dünyanın merkezinde olmak istemeyiz ki ? Bizi bıraksalar tüm gezegenlerin tek hakimi olmak isteriz. Her şeyin merkezinde ve odak noktası olmak sadece kadınların değil, içten içe erkeklerinde çok istedikleri bir şeydir. Bir de insan aşıksa ve karşı tarafın duygularından emin değilse, o zaman ortalık yangın yerine dönüyor. Kıskançlıklar, güvensizlikler, kısıtlamalar ya da hiçbir şey yapmadan kendi içimizi yediğimiz o merak seansları.

Aşık olduğunuz kişinin sizinle alakalı gerçek düşüncelerini bir şekilde öğrenebilseydiniz o zaman dünyalar sizin olurdu öyle değil mi ? Bu dileği o kadar içten dilemişsiniz ki evren size saatler aracılığı ile bu arzunuzun cevabını veriyor. Nasıl mı? Birileri size her saati sorduğunda gördüğünüz ya da siz ne zaman telefonunuzun ekranını açsanız denk geldiğiniz o ayna saati size evrenin bir armağanı.

18.18 saat anlamı için bahsedecek olduğumuz işaretlerde, evrenin bizimle iletişim kurma sinyallerini verdiğini bilmenizi isteriz. Yani bu saate sürekli denk geliyor oluşunuz bir tesadüf değil, evrenin size bir yardımıdır. Özellikle de sevdiğiniz ve bir yaşam paylaşmak istediğiniz kişiye dair çok özel ipuçları bulabileceksiniz. Aynı zamanda gelecekte yürüyeceğiniz yolu da adeta su dökerek yıkayan ve aydınlatan evren, bu güzel gelişmeleri sizlere müjdelemek istiyor.

18:18 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

18.18 Saat Anlamı

Duyduk duymadık demeyin aşk böcekleri müjdeler olsun müjdeler!! Gece rüyalarınızda bile ayrı olmak istemediğiniz, bıraksalar bir salise bile ondan ayrı duramayacağınız aşık olduğunuz kişi tıpkı sizin de arzuladığınız gibi sizi her şeyden çok seviyor. Bu hayatta her ne yaşayacaksa sizinle yaşamak istiyor ve bir saniye bile sizi düşünmeden yapamıyor.

Belki bu zamana kadar sizinle gerçek his ve düşüncelerini paylaşacak cesareti henüz kendisinde bulamadı belki de bunu size karşı gizliden de olsa bir şekilde ima etti. O, her ne yaparsa yapsın sizi ne kadar sevdiğini size karşı bir türlü yansıtamadığına inandı. Siz de o her ne yaparsa yaparsın, ona olan sevginizden emin olduğunuz kadar onun size olan sevgisinden emin olamadınız. ” keşke öğrenmemin bir yolu olsa ” dediğiniz o anı hatırlayın. Çünkü evren bu dileği dilediğiniz anı unutmadı. Siz her ne kadar göremeseniz de ya da görmek istemeseniz de evren 18.18 saat anlamı ile size yüz yüze getirdi ve artık onun size karşı olan hislerini tüm gerçekliği ile görüyorsunuz.

Ruh ikizinizi buldunuz!

Tüm doyumsuzluklarınızı ve bitmek tükenmek bilmeyen korkularınızı bir kenara bırakın. Geçmişinizi, üzüntünüzü acılarınızı unutun ve sadece ona bakın. Gözlerinin içine odaklanın ve bir süre izleyin. Görene kadar bekleyin orada, hissedene kadar durdurun zamanı. O artık sizin için yabancı birisi değil, siz kalpleri ve ruhları tanışan iki insansınız. Bazen taşıyamayacağınızı düşünseniz ve kaçmak isteseniz de kaçamayacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Çünkü içten içe onun sizi ne kadar çok sevdiğini bir şekilde biliyorsunuz.

Mutlu bir son sizi bekliyor!

Ne şanslısınız ki evren ve aşk sizden yana. 18.18 saat anlamı içerisinde aşk yaşantınıza dair havadisler oldukça umut dolu ve keyifli görünüyor. Sizde içinizden gelen hayalleri kısıtlamak yerine doya doya aşkınızın keyfine bakın. Unutmayın en çok korktuğumuz o şeyi yani ayrılığı yaşasanız bile, her ayrılıkta canımız daha çok yanmış olsa da hep daha güzellerini yaşadık. Kimi zaman gelen gideni arattı belki ama her ne olursa olsun belki de bu sefer mutlu bir son sizi bekliyordur, ne dersiniz?

18.18 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

18.18 Tarot Anlamı

Tarot kartları enerjisi yüksek ve alanında en etkili yorumlara sahip kartlardır. 18.18 saat anlamına bakarken bu ayna saatinizin yansıması olan tarot kartının La Lune yani ay kartı olduğunu görüyoruz. Bu karta bakıldığında, içerisinde bulunduğunuz dönemde çevrenize dönük yatırımlarda bulanacağınızı görüyoruz. Sağduyulu, kararlı, dürüst ve cesur hareket edeceksiniz. Paylaşmaya, aktarmaya ve büyütmeye eğilimli bir dönemdesiniz.

Büyütmekten kastedilen durum ise hem çevrenizde ki insan sayısı hem de maddi alanda yaptığınız yatırımlardır. Herkes tarafından basit ve normal görülen bir yaşam içerisinde olmak sizi şaşırtıcı şekilde tatmin edecek ve çevrenizin de mutlu, huzurlu ve keyifli bir yaşam sürmesi için hem maddi olarak hem de manevi olarak yardımlarda bulunacaksınız.

18:18 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

Sayılar, evren, işaretler ve yardım.. Bu dört kelimenin içerisinde muhakkak sayılarla ilgili bir yer bulabilirsiniz. Çünkü sayılar en basit ve bilindik hali ile burçlarımızı ve doğum haritamızı oluştururlar. Tüm bunlar içerisinde sayılar ve onların taşıdığı enerjinin yeri oldukça büyüktür. Evren ve sayılar arasında ki o muazzam enerji bağı bize oldukça yardım ederler. Bazen insanlar uğurlu geldiğine inandığı sayılar ile ilerler hayatlarında. Toplantı saatleri, iş görüşmeleri, evlilik tarihleri ve daha nice özel ve önemli anı sayıların enerjilerine / anlamlarına göre planlarlar. O halde bizde 18.18 saat anlamına bakarken size bu ayna saati oluşturan sayıların kendine has taşıdıkları enerjilerden ve bu sayıların anlamlarından bahsedeceğiz. Öncelikle 1 ve 8 rakamına, sonrasında 18 sayısına ve en son 18 + 18  36 sayısına bakacağız.

1 rakamının sembolizmi: Bu rakam sizin bağımsızlığınız, ilerleyişinizi, sevginizi, başarınızı yansıtır ve tüm bunlarda ki pozitif odağın yoğunluğunu gösterir. 1 rakamı, hayatta her ne yaşamış olursanız olun, zaman zaman hayata küsmüş olsanız da bir şekilde kendinizle, yaşadığınız hayatla ve evrenle barıştığınızı, sevmeyi çok sevdiğinizi gösteren bir rakamdır.


8 rakamının sembolizmi: Bu rakam sizin ilahi olanla bağınızın ne kadar dayanıklı ve yüksek olduğunu gösterir. Öyle ki hiçbir şey yapmadan dahi oldukça sezileri ve algıları açık bir insanız. Aynı zamanda 8 rakamı sonsuzluğu simgeler. Sonsuz sevgi ve aşkı, sonsuz enerjiyi ve şefkati, güveni ve başarıyı sembolize eder.


18 sayısının sembolizmi: Bu sayı anlamı itibariyle doğaya karşı sevgi ve şefkat dolu olduğunuz, arkadaş canlısı bir yapıya sahip olduğunuzu görüyoruz. 18.18 saat anlamına dahil olan bu sayıyı yorumlarken evrenin ufak bir uyarısı var, kendi başınıza bir şeyleri yapmak için oldukça istekli ve inatçısınız bunun yerine kendinizi yardım almaya biraz olsun açmayı denemelisiniz.


36 sayısının anlamı: Evren sizin tüm ürkekliğinizi ve korkularınızı bir kenara bırakıp, tüm odağınızı geleceğinizde karşılaşacak olduğunuz bolluk ve berekete çevirmenizi istiyor. Aynı zaman da evren sizin maddi olan kaygılardan uzaklaşarak artık özünüzde ki koşulsuz sevgiyi yükseltmenizi bekliyor ve bunun için size, tüm özel yardımlarıyla ve koşulsuz sevgisiyle sizin yanınızda olduğunu bildiriyor.

18.18 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Hiç ” Evren beni aç bırakmaz ” diye bir cümle ile karşılaştınız mı? Cevabınız her ne olursa olsun bunu yaşamaya hazır olun.. İlahi yolda yürürken bize aracı olan dünya ve onun koşulları biz fark etmesek de hatta aksini düşünmek istesek de mücadele etmeyi öğrendiğimiz her an önümüzde ki şart ve koşullar değişiyor. Bir şekilde bazı şeyler yaşıyor ve öğreniyoruz. Öğrendikçe de artık evren adeta öğrendiklerimizin pekiştiğini görmek istercesine yoklamalar alıyor fakat aynı zamanda ilahi olanla bağımız yükseliyor ve evren ile bağımız pekişiyor.

Bolluk ve bereket içerisinde olacaksınız!

Saat 18:18 anlamına baktığımızda geleceğiniz de sizi bolluk ve bereket içerisinde görüyoruz. Beklenmedik şekilde ihtiyacınız olan her an bir şekilde maddi yönde bir bolluk ile karşı karşıya kalacaksınız ve tabiri caiz ise evren sizi aç bırakmayacak. Çünkü artık, özünüzden gelen koşulsuz sevgi ile birlikte manevi olarak evrene hizmet edeceksiniz. Bu konuda evren ve aranızda ki denge uyumu gelişecek ve koşulsuz sevgi konusunda birbirinizi besleyeceksiniz. ‘’ Sevgi karın doyurmuyor ‘’ diyenler ile başka bir yazımızda uzun uzadıya sohbet etmek isteriz fakat sevginiz ile ilerlediğiniz her noktada 18.18 saat anlamının da size müjdelediği üzere bolluk içerisinde yaşayacaksınız. Kendinizi savunmasız canlılara karşı koşulsuz yardımlar yaparken bulabilirsiniz. Bunun için kendinize ve evrene teşekkür etmeyi unutmayın.

18:18 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Veee evvet!! İşte geldik yıllar boyunca gündeminizden asla düşmeyen konuya yani kariyer alanınızda ki gelişmelere. Ne kadar çok çaba sarf etmiş olursanız olun kariyer yaşantınıza dair içinizde ukde kalmış olan şeyler var ve artık istediğiniz kariyer yaşantısına sahip olmak istiyorsunuz. Ha gayret, çok az kaldı. Bunu nereden biliyoruz peki? 18.18 saat anlamı içerisinde kariyer yaşantınıza dair çok güzel havadisler ve bu havadisler gerçekleştiği an buna siz dahi inanamayacaksınız. Tüm bunlar için her şeyi bir kenara bırakıp pozitif bir odakta olmalısınız. İçinizden gelenleri bastırmadan sevgi ile aydınlatmalı ve yolunuzda keyif ile ilerlemelisiniz. Yaşadığınız her şey size çok güzel öğretiler kazandırıyor ve o istediğiniz kariyer yaşamına ulaştığınızda tüm bu tecrübeler için geçmişinize teşekkür edeceksiniz.

Eski dostlar kapıyı çalacak!

18.18 saat anlamı aynı zamanda sizin için yeni bir keşif alanı sağlıyor. Belki de bu zamana kadar çevre veya toplum baskısı ile deneyimlemekten, adım atmaktan çekinmiş olduğunuz meslek gruplarına dair bir adım atmanız halinde, geri kalanı ip söküğü gibi gelecek. Geçmişinizde destek olduğunuz, uzun bir süredir eskisi kadar samimi olmadığınız bir iş arkadaşınız tarafından beklenmedik bir telefon alabilirsiniz. Unutmayın hayatta tesadüflere çok az yer vardır, her bir tanışıklığın ve yaşanmışlığın bir anlamı ve bir zamanı mutlaka vardır. Ne yaşamanız gerekiyorsa onu yaşadınız ve en özel, güzel halinizle çıktınız zorlu süreçlerden. Bundan sonrası artık neşe, keyif, coşku ve mutluluk. Siz yeter ki inanın!

Diğer çift saatler için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. nur dedi ki:

    18:18 son zamanlarda çok sık çıkıyor karşıma.Anlamına bakmaya her geldiğimde,iyiki boyle bir emek vermişsiniz diyorum.Anlamlar ve yazı metni çok yüreklendirici.Teşekkürler.Sevgiyle.