19.19 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı aşk hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisi! 19.19 saat anlamıyla beraber tarot falı, para ve kariyer konularını da ayrı ayrı inceledik.

17.11.2021
19.19 Saat Anlamı

” Yaz aşkı başkadır, Kasım’da aşk başkadır, İlk aşk çok başkadır… ” gibi toplumumuz içerisinde yer tutmuş kalıp cümlelerinde belirttiği gibi ‘’aşk‘’ başkadır efendim.. İnsanın tüm dengesini alt üst eder.. Kendimizde daha önce hiç keşfetmediğimiz yönlerimizi keşfederiz.. Kıskançlıklar, tartışmalar, sahiplenen duruşlar derken yaşadığımız ilişkinin tuzunu biberini de ekeriz.

Sanırım bu zamana kadar hayatınızda en az bir kez fal baktırmışsınızdır. Çünkü gelecek her an farklı şekilde değişiklik gösterir ve bu değişikler sadece sizin seçimlerinize bağlı değildir. 19.19 gibi tekrar eden saatler çift bir diğer adıyla ayna saatlerdir ve ayna saatlerinizin yorumlarını bir saat falı ya da burç yorumu gibi düşünebilirsiniz. Çünkü kaynak olarak aynı yerden yani evrenden enerjilerini alırlar. Bu saatler bize evrenin gönderdiği ufak işaretlerdir. Daha önce belki bir dostunuz tarafından, belki gördüğünüz bir rüya veya fal yorumu ile size gönderilen işaretleri fark etmediyseniz ya da dikkate almadıysanız evrenin size farklı bir sürprizi var, “saatler“.

Gönlünüzde yer tutmuş, en saf halinizle dilediğiniz o dileklerin karşılığında evrenin bilmenizi istediği şeyler var. Bu mesaj içerisinde hem dikkat etmeniz gereken konular, hem de sizi mutluluktan havalara uçuracak bazı müjdeler mevcut. 19.19 saat anlamı içerisinde özellikle de aşk yaşantınıza dair oldukça güzel haberler var. Konu aşk yaşantınız olunca yaşadığınız merakları ve heyecanınızı tahmin edebiliyoruz. Bu sebeple sizi daha fazla bekletmeden hızla saat 19:19’un aşk ile ilgili verdiği haberlere geçiyoruz ardından da ayna saatinizin size ilettiği diğer şeyler hakkında detaylı bir yorumlama yapacağız.

19:19 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

19 19 Saat Aşk ile ilişkisi

Gelmiş bahar, geçmiş yazlar, neler neler yaşamışsınız şu minik gönlünüzde. Kimi zaman kalbiniz bir çok heyecana kapılmış ve çoğunlukla hevesiniz kursağınızda bırakılmış. Kimi zaman da o sevgi ve heyecanla yerinden çıkarcasına atan kalbiniz kırılmış durmuş.

Fakat bu sefer kalbiniz istediği kadar coşkuyla atabilir. Çünkü artık o üzücü günler geride kaldı. Her ne kadar kendinizi tutsanız da bir süre sonra dayanamayacak ve aşkın o ılık rüzgarına siz de kendinizi kaptıracaksınız.

Gelmiş bahar, geçmiş yazlar, neler neler yaşamışsınız şu minik gönlünüzde. Kimi zaman kalbiniz bir çok heyecana kapılmış ve çoğunlukla hevesiniz kursağınızda bırakılmış. Kimi zaman da o sevgi ve heyecanla yerinden çıkarcasına atan kalbiniz kırılmış durmuş.. Fakat bu sefer kalbiniz istediği kadar coşkuyla atabilir. Çünkü artık o üzücü günler geride kaldı. Her ne kadar kendinizi tutsanız da bir süre sonra dayanamayacak ve aşkın o ılık rüzgarına siz de kendinizi kaptıracaksınız.

Peki sizi hiç tanımadığımız halde tüm bunları neden size söylüyoruz? Aslında bunları biz değil evren size söylüyor. Ne zaman telefonunuza baksanız sürekli görüp durduğunuz, ayna saatiniz olan 19.19 saat anlamına baktığımızda aşk yaşantınızda heyecan verici gelişmelerin yaşandığını görüyoruz ve bunları size aktarıyoruz. Şimdi hazır mısınız?

Gerçek aşkı yaşayacaksınız!

İçinizde uçuşan kelebeklerin uçuş hızını arttıracak olan ayna saatinizin anlamını görmeye? ” Sevdiğiniz kişi, ellerinizi tutup sizi öpmek istiyor ! ” Üstelik bu günümüzde ki popüler kültür karmaşasında kişilerin birbirine karşı tercih ettiği gibi yüzeysel, hiçbir samimiyetin ve sevginin olmadığı bir istek değil. Oldukça masum bir şekilde artık size biraz daha yakın olmak ve sizinle yaşadığı ilişkinin adını koymak istiyor. Evet henüz evlilik vb. durumlar için bir karar almak erken olabilir fakat aşık olduğunuz kişi birbirinize olan hislerinizin ve düşünceleriniz uzun soluklu bir yolu olmasını istiyor. Yani sizinle bir hayat paylaşmayı düşünüyor ve artık hislerini size cümlelerle değil ufak dokunuşlarla hissettirmek istiyor.

19.19 saat anlamı içerisine baktığımızda aşık olduğunuz kişiye geçmişte yaşadığınız olumsuz tecrübelerden yola çıkarak yaklaşmamanızı tavsiye ediyoruz. Ona kendisini özel hissettirecek şekilde davranmanızın daha sağlıklı ve pozitif bir seçim olacağını görüyoruz. Canınızı yakan o günler geride artık ve sonunda hak ettiğiniz o gerçek aşkı yaşayacaksınız. Korkmak ve çekinmek insan doğasında olan bir durum olsa da dengeleri sağlamak sizin elinizde. Evren bu konuda tüm sevgisi ve cömertliği ile sizin yanınızda. Mutluluk yakın, yarından da yakın.

19.19 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

Le Soleil Tarot: Saatlerin Anlamı

Adeta sevgi ve aşk konusunda evrenle bir bütün olmuşsunuz. Siz evreni sevgi ile besliyorsunuz ve evren de size aynı şekilde geri dönüş yapıyor. Günümüzde artık teknolojinin gelişimiyle birlikte, önceden sadece müdavimlerinin hakim olduğu tarot falına artık hemen hemen herkes ulaşabiliyor. Tarot falı oldukça köklü bir geçmişe sahiptir. Kimi zaman bu falın etki alanından kaynaklı olarak kişilerin baktırmaya çekindiği bir fal türü de diyebiliriz.

Fakat bu konu sizin içinizi huzursuz etmesin çünkü ayna saatiniz olan 19.19 saat anlamını sembolize eden tarot kartınız oldukça güçlü ve güzel enerjiye sahip olan “Le Soleil” yani Güneş kartıdır.

Saygı ve sevgi duyulan birisi olacaksınız!

Bu kartın anlamı ve güzelliklerini size anlatmak istiyoruz. Güneş kartı sizin içinizde ki aydınlık ışığın çok güçlü olduğunu ve başarının size artık çok yakın olduğunu müjdeliyor. Aşk yaşantınızda mutluluğu bulacaksınız ve her şey sizin için artık çok daha güzel olacak. Manevi yaşantınız da şaşıracağınız şekilde bir değişim olacak ve çok daha saygı duyulan, çok daha sevilen biri olacaksınız. Şu an da yürüğünüz yola devam edin, her ne yaşadıysanız hayatın size öğretmek istediği şeyleri öğrenmişsiniz, her şeye rağmen kendi özünüzü ve sevgiye olan inancınızı korumayı başarmışsınız. 19.19 saat anlamını ifade eden tarot kartınız size evrenin sevgisini ve bereketini müjdeliyor.

19:19 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

19.19 Saat Nümeroloji Anlamı

Sayıların her birinin kendi içerisinde taşıdıkları enerjileri vardır. Hatta çoğu zaman evren işaretlerini bize sayılar ile gönderir. Doğduğunuz tarihte ki sayıların karakteristik olarak sizin üzerinizde etkileri vardır. Aynı zamanda bu sayıların dizilimi ve enerjisi burcunuzu oluşturur ve burcunuzda yaşamınız içerisinde evren ile olan bağınızı yaşantınıza yansıtır.

Ayna saatinize bakarken bu saati oluşturan rakamların sizin içerisinde bulunduğunuz döneme dair bazı mesajları var. Bu sebeple nümerolojik olarak 19.19 saat anlamına bakarken öncelik 1 ve 9 rakamına ardından 19 sayısına ve sonrasında da 38 sayısının anlamına bakacağız.

Mutluluk kapınızı çalma üzere!

1 rakamının sembolizmi: Bu rakam yeni bir başlangıcı / yeniden başlangıcı sembolize eder. Bu sefer yapacak olduğunuz yenilikler oldukça pozitif yönde olacak. İçerisinde bulunduğunuz zaman dilimi içerisinde kararlı, başarılı, pozitif ve yüksek enerjide olacaksınız. Mutluluk ve bağımsızlık kapınızı çalmak üzere.

9 rakamının sembolizmi: Bu rakam sizin varoluşsal yönünüzü sembolize eder.  Sadakati, özgürlüğü, anlayışı, hoşgörüyü, sorumluluğu ve yaratıcılığı sembolize eder.  Evren sizi diğer canlılara yardım etmeniz konusunda destekleyecek ve siz seçtiğiniz kariyeriniz ile birlikte doğaya, mutluluk ve sevgi ile başarılı biçimde hizmet edeceksiniz.

Sorunları daha rahat çözeceksiniz.

19 sayısının sembolizmi: 19 sayısı 1 ve 9 rakamının içerisinde bulundurduğu enerji ile birleşerek yeni bir enerjiyi açığa çıkarıyor. Her iki rakamında kendi içerisinde ki enerjisel yönlerini dikkate aldığımızda, 19 sayısı bitişi ve başlangıcı işaret eder. Aynı zamanda sorunları çok daha rahat çözebileceğinize ve sezgilerinizin normalde daha yoğun ve güçlü bir biçime geçiş yaptığını da gösterir.

38 sayısının sembolizmi: Saat 19:19 anlamına nümeroloji alanında bakarken 38 sayısı bu saatin genel sinyallerini çağrıştırır.. Yaratıcı yönünüzün, ilham ve kendinizi ifade etme biçiminizin geliştiği ve yükseldiği bir dönemdesiniz. Kendinizi ifade ederken çok daha özgür ve öz güvenli olmaya başlıyorsunuz. Bunun tadını çıkarın.

19:19 Anlamı ve Para ile İlişkisi

İşte son dönemlerde toplumumuzda en çok tedirginlik yaşanan parasal konulara gelmiş bulunmaktayız. Çevremiz değişiyor, manevi bağlarımız güçleniyor ve aşk yaşantımızda her şey çok heyecanlı, çok güzel ilerliyor. Peki parasal konular da önünüzde ki süreçlerde sizi neler bekliyor? 19.19 saat anlamına baktığımızda maşallah diyerek başlıyoruz sözlerimize. Çok güldük çok ağlayacağız inancı artık geride kaldı, bu eski enerjide geçerli olan bir konuydu. Şimdi de bu her şey bu kadar güzel giderken kesin bir yerde bir sorunlar olacak diye düşünmeyin. Çünkü öyle olmayacak, para konularında da oldukça bereketli bir süreç yaşayacaksanız.

Maddi-manevi altın dönem!

Harcamalarınız da zarara uğramayacak ve karlı alışverişlerde bulunacaksınız. Çevreniz ödemeleriniz konusunda size yardımcı olacaklar ve birikim yapabileceğiniz bir bereket içerisinde olacaksınız. Sevginiz gibi paranızın da bereketi çoğalacak. Fakat dikkat etmeniz gereken bir konu var. Evet, evren sizi aç bırakmaz ve size yardımcı olur ama ipleri gereğinden fazla gevşetir ve kontrolden çıkarsanız o zaman ilerleyen süreçlerde ödemeleriniz konusunda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu sebeple maddi alanda bereketli olacağınızı öğrendikten sonra kontrolden çıkarak harcama yapmamaya dikkat edin. Aynı zaman da 19.19 saat anlamı içerisinde ilerleyen süreçte, geçmişte kaybettiğiniz maddi bir kaybın yerini doldurabileceğinizi de görüyoruz. Yaşadığınız maddi kayıp sebebiyle manevi ilişkilerinizde de bazı kayıplar yaşamışsınız. Fakat hem paranız hem de çevreniz kendisini yenileyerek yerini çok daha güzel bir geleceğe bırakmış durumda.

19.19 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Daha önce hiç kariyer yaşantınızda değişiklik yapmak istediniz mi? Ya da şu an da içerisinde bulunduğunuz meslek grubunda ne kadar mutlu bir çalışma yaşantısı sürdüyorsunuz? Zamanın size getirdiği hayat şartlarından dolayı, özgüveninizi ve bazı yeteneklerinizi kaybetmiş olabileceğinizi görüyoruz. Peki iç sesiniz bu konuda size neler diyor? 19.19 saat anlamına bakarken sizin içinizde ki ilham perilerinin yükselişini görüyoruz. Sırt dönmüş olduğunuz yeteneklerinize yüzünüzü dönmek için doğru bir zaman içerisindesiniz. Mantıklı ve sağlıklı bir planlama ile kariyeriniz için değişim planı hazırlayabilir ve bu konuda ilerleme kaydedebilirsiniz. Biraz daha fazla efor ve biraz daha özveri ile çalışma temponuzu arttırarak aynı zamanda istediğiniz meslek yaşantısı için zemin hazırlayabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda yeni bir adım!

Saat 19.19 anlamı içerisinde kariyeriniz hakkında ufak bir uyarı da mevcut. Şu an da hali hazırda gelirinizi kazandığınız bir işiniz var. Hem psikolojik hem de fiziksel olarak biraz yıpranmış olabilirsiniz. Yeni kariyer yaşantınız için zemin hazırlarken bu iş yeriniz için gerekli olan sorumluluklarınızı atlamayın. Bazı ön hazırlıklar zaman alabilir. Bu sebeple kendi gelişiminizi ve yeni iş yaşantınız için ön hazırlıklarınızı yaparken şu an da çalıştığınız iş yerinizin size olumlu katkıları olacaktır. Yolunuz açık ve sevgi ile ışıldıyor. Siz sezgilerinize güvenin ve aceleci olmak yerine sabırla yürüyün bu yolda. Çünkü evrenin sizin için mutlu ve huzurlu planları var.

Diğer çift saatlerin anlamı için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.