20.02 Saat Anlamı

20.02 anlamı, ikilemler içerisinde kalmanızı ifade eder. Hem iş hem de aşk hayatınızda ikilemler içerisindesiniz. Güçlü olun ve başarın!

18.11.2021
20.02 Saat Anlamı

Saat 20.02 anlamı, evrenin bize gönderdiği bir mesaj. Günün koşuşturmacası içerisinde evrenin bize gönderdiği mesajları çoğu zaman görmezden geliyoruz. Bilinçaltımız bu mesajları görüyor, anlıyor ve yorumluyor ancak üst zihnimiz bakmasına rağmen görmediği için bu mesajlar anlamlı hale gelemiyor. Ancak uyuduğumuzda his olarak ya da rüya olarak belli belirsiz şeyler hatırlıyoruz. Yani kuantum evren tarafından bize gönderilen mesajları bilinçli olarak görmediğimiz müddetçe hayatımıza doğru düzgün bir etkisi olmuyor. Rüya tabirleri, kahve falları ve tarot ve niceleri kuantum evrenle belli belirsiz ilişkimizi kuruyor, geliştiriyor.

Zaman tüm evrenin temel taşı. Bilim insanları zaman kavramı, zamanı algılama kapasitemiz ve göreceli zaman algısı üzerine sürekli çalışıyor. Semavi dinlerin alimleri, budistler ve daha niceleri de aynı şekilde zaman üzerine çalışıyor ve düşüncülerini geliştiriyor.

Zaman algımızı oluşturan araçların başında saatler ve onların bize gösterdikleri rakamlar geliyor. Bu rakamlar bize belli belirsiz olarak aşk hayatımızla, kariyerimizle ve diğer insanlarla olan ilişkimize dair bilgiler veriyor. 20.02 saat anlamı da bu çerçevede değerlendirilebilecek bir olgu. Gece ile gündüz, yaşam ile ölüm, iyi ile kötü nasıl hep birlikte olmak zorundaysa, saatlerin bize gösterdiği rakamlar ve onların anlamları da bir bütün olarak değerlendirilmeli. 20 02 anlamı, ayna saat olan 20.20 anlamı ile benzer bir yolu gösteriyor çünkü dört rakam da birbiri ile aynı. Ancak ters saat olmasından kaynaklı bazı farklılıklar da bulunuyor.

Eğer siz de son zamanlarda ne zaman saate baksanız 20:02 ile karşılaşıyorsanız, evrenin size vermek istediği mesajı bilmelisiniz. Ancak hayatınız, kişiliğiniz ve özel kişiliğiniz evrenin size vermeye çalıştığı mesajın farklılaşmasına sebep olabilir. Yazdıklarımızı okuduktan sonra kendi hayatınız çerçevesinde daha özel bir değerlendirme yapmanız gerekir.

20:02 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

20.02’yi kadranda gördüğünüzde şaşırmanız oldukça doğal. Çünkü ters saatlere denk gelmek, ayna saatlere denk gelmekten daha zordur. Daha zor olana ulaşmanız, aşk hayatınızın detaylarında da daha derine inmenize olanak sunar. Kuantum evren, partnerinizle aranızdaki durumu size anlatmak için çabalıyor gibi görünüyor. Sevgiliniz, eşiniz ya da platoniğiniz.. Hiç fark etmez. Kuantum evrende atomlar birbirleri ile mesafelere ya da zaman aldırmadan iletişim kurar.

20.02 saat anlamı, aşk hayatınızda bir stres halini ifade eder. Bu stres hali sizin hatalarınızdan kaynaklanabileceği gibi karşı tarafın hatalarından da kaynaklanabilir. Ancak birçok kişinin evrenden aldığı mesaj kendi hataları ile alakalıdır.

Son günlerde kendi sorunlarına çok odaklanmış durumdasın

Hepimiz insanız ve insanların ilkel dürtüleri kendi çıkarlarını korumak üzerinedir. Yani kendini düşünüyor olman kötü bir şey değil. Kaldı ki kendi sorunlarına odaklanmış olmanın temelinde, ilişkinizi daha ileriye taşıma isteği yatıyor. Ancak empati yeteneği kolay kazanılan ya da her zaman doğru şekilde işleyen bir şey değil. Partnerin ya da platoniğin senin bu derin düşünce yapını en azından şu sıralar anlayamıyor.

Kendini ifade etmek kolay olmasa gerek çünkü bunu şimdiye kadar sürekli yaptın ve pek bir faydasını görmedin. İşte tam bu noktada 20.02 saat anlamı devreye giriyor. Kuantum evren, atomik boyutta çalışır ve iki farklı yapıdaki atomun birbirine bağlanmasını ifade eder. Bu bağ öylesine güçlüdür ki biri titrediğinde zaman ve mekan fark etmeksizin diğeri de titrer. Senin birini sevmen ya da ona karşı duygular hissetmen fark edemeseniz de ikinizin arasında bir kuantum köprüsü oluşturmuş durumda.

Eğer sorunlarına odaklanmaktan dolayı bir iletişimsizlik varsa ya da sorunlar yaşıyorsanız evren sana “Gidip konuş, sorunlarından detaylı bahset ve ilişkiye olan güvenini tazele. Kişisel sorunlarını kafaya takmanın, onlarla uğraşmanın sebebinin bu ilişkiyi daha da ileriye taşımak olduğunu” söyle diyor.

Aşk hayatın ile kariyerin birbirine geçmiş durumda, ayırmalısın!

İş hayatında oldukça yoğun bir dönem geçiriyorsun. İşini seviyor olmana rağmen maddi olarak zorda olduğun da bir gerçek. Aşk hayatınızı bir sonraki evreye taşımak için belli ki ikiniz de yoğun çaba harcıyorsunuz. Ancak partneriniz bu çabayı yalnızca kendinin harcadığını, sizin boş vermişlik içerisinde olduğunuzu düşünüyor. Hele ki 20:02 anlamı için birden fazla defa bu sayfaya gelmişseniz. Yani ters simetrik saati birden fazla defa görmüşseniz.

Eğer aynı meslek dalında, aynı iş yerinde çalışıyorsanız yapmanız gerekenler basit:

  • Eğer iş yerlerinizi ayıramıyorsanız iş ile aşk hayatınıza daha net çizgiler koyun.
  • Mesai saatleri içerisinde birbirinizi sevmeyi bırakmayın ama çok fazla da iç içe olmayın.
  • İş yerindeki mesainizi, birbirinizi özlemek için kullanın.

Son madde oldukça önemli çünkü bu mesai saatleri dışındaki aşk hayatınızın da güzelleşmesini sağlayacaktır.

20.02 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

20.02 anlamı ile tılsımların kraliçesi tarot kartı birbiriyle özdeşleştirilir.

Tarot kartlarında 2 ve 0 rakamlarıyla “Tılsımların Kraliçesi” kartı özdeşleştirilir. Kraliçenin krallıkta ikinci insan olmasının yanı sıra tüm kadınların ilki olmasından ötürü sıfırıncı (sıralamaya dahil olmaması) kadın olması 20:02 saat anlamında bu ters simetrik saatle ilgili kartı eşdeğer yapar.

Son zamanlarda biraz koruyucusun!

Tılsımların Kraliçesi her zaman koruyucu niteliğiyle öne çıkar. Senin de bu sıralar çok koruyucu olma ihtimalin oldukça yüksek. Temel sebebi de kendi sorumlu hissettiğin insanların çılgın bazı kararlar alıyor olduğunu görmen. Onların zarar görmemesi için her şeyi yapabilirmişsin gibi hissediyorsun. Annelik içgüdün bunu doğru gibi gösterse de sevdiğin, korumaktan mesul olduğun insanları bu durum biraz sıkıyor.

Eğer birden fazla defa 20.02 saat anlamı sayfasına gelmişsen yani sürekli olarak bu saati görüyorsan, koruyuculuk seviyeni biraz azaltmak isteyebilirsin.

Tecrübelerini değerlendirme vakti!

Yaptığın her ne ise o işte tecrübeli olmasan dahi oturmuş kişiliğin ve sağlam karakterin çevrendeki tüm insanların sana güven duymasını sağlıyor.

Bu güven duygusunu hiçe saymadan, ne iş yapıyorsan o işe odaklanmalı ve çevrende sana güvenen insanları da dahil ederek bir sistem kurmalısın. Bu, hayatın boyunca sana maddi özgürlük sağlayacak durumların ortaya çıkmasını sağlayabilir. Kuantum evren 20.02 saat anlamını sana göstererek böyle bir sürece girmeni istiyor gibi görünüyor.

Tüm bunları yaparken ihtiyatlı da davranmalısın

Hem koruyucu hem de girişimci olmak, çevreni bu ikisiyle etkilemek güçtür. İkisinden birinden taviz vermen gerekir ki evren sana koruyuculuktan bir nebze olsun sıyrılmanı söylüyor. İşte bunu yapabilirsen, ihtiyatlı karakterin senin önündeki tüm engelleri kaldıracak. İşlerin en zor olduğu dönemde, aşkın en zor olduğu dönemde ihtiyatlı tavırların sayesinde başarıya veya sevgiye ulaşacaksın.

20:02 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

Nümeroloji oldukça zorlu bir alandır. Bir rakamdan hareketle işe yarar bir anlam çıkarmak güçtür. Ancak doğru hesaplamaları yaparak ve diğer koşulları bir araya getirerek 20.02 anlamı ile nümerolojiyi birleştirmek mümkündür. Genel olarak depresif ve zincirlenmiş kişiliğiniz nümeroloji alanında da kendini gösteriyor. Beş kereden fazla 20.02’yi kadranda görmüşseniz eğer nümeroloji ile de anlamını sorgulamanız gerekir.

20:02, 2,0,0,2 rakamlarından oluşur. Sıfır rakamı kuantum açısından tamamen anlamsızdır. İki tane iki ve toplamlarının dört olması bize iki rakamının anlamının baskın, dört rakamının anlamının ise çekingen olduğunu gösterir.

Kendi simetrini bulmaya başlıyorsun

İki, simetri demektir. İki tane iki rakamının olması, çoktan simetrini bulmaya başladığını ifade ediyor. Hem aşk hayatında, hem kariyerinde hem de para durumunda iyileşmelerin başladığı muhakkak. Hala istediğin ya da seni refaha kavuşturacak seviyede değil ama başlangıcı evren tarafından yapılmış durumda.

Senin yapman gereken şey ise Tılsımların Kraliçesinde anlatılanları uygulamak ve evrenin yaptığı başlangıcı sonuca ulaştırmak. Er ya da geç evrenin planı işlemeye başlayacak ve görünen o ki sen de bundan memnun kalacaksın.

Dört elle sarılman gereken bir dönem!

Her ne kadar çekinik olsa da nümeroloji kısmında dört rakamı da senin için evrenin yolladığı mesajlardan birisi. Bu, diğer tüm anlattıklarımızı tamamlayan ancak geride kalmış, göz önünde olmayan bir durumu ifade ediyor. Bu durum tam olarak azim eksikliği. Evet, azmin kısmen eksik. Daha önce deneyip başaramaman, bu sefer evrenin senin için planları olumlu olmasına rağmen seni başarmaktan vazgeçiriyor. Yapman gereken şey çok basit, dört elle sarıl ve çabala.

20.02 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Kariyerin de hayatındaki diğer birçok öğe gibi, sıkışık durumda. Çok iyi bir konumda dahi olabilirsin ancak bu sıkıştığın, canını sıkan durumlar olduğu gerçeğini gizleyemiyor. Kariyerinde maksimum doygunluğa ulaştığını, daha fazla ilerlemeyeceğini düşünüyorsun. Bu, oldukça yanlış bir düşünce. Hayat insana birçok kapı açar, evrenden gelen mesajlar yardımıyla. Kadranda sürekli 20.02’yi görüyor olmanın, şu an burayı yani 20.02 saat anlamı konusunu okuyor olmanın sebebi de evrenin seni, çizdiği yola yönlendirme çabasından başka bir şey değil.

Kariyerin, hiç olmadığı noktalara çıkmakta ciddi bir potansiyel sergiliyor. Kariyerinin yükselecek olmasının sebebi, insanların ve işyerindeki durumun sana ciddi şekilde ihtiyaç duyacak olması. Bu tam olarak “X olmazsa, işimiz ilerlemez” gibi bir durumu ifade ediyor. Buradaki X, sensin. Yani sen olmazsan çalıştığın firmada işler baş aşağı düşmeye başlayacak yakın bir zamanda. Karar vermen gereke nokta ise tam olarak şu: Şirkette kalıp onlarla beraber yükselmek mi istiyorsun yoksa kendini geriye çekip onlarla beraber batmak mı?

Sorumluluk almaktan çekinme!

Sorumluluk almaktan kaçınan bir insan olmadığın açık. Ancak bazen maddi durumunu göz önünde bulundurarak finansal risklerden kaçınmak amacıyla sorumluluk almaktan da kaçıyorsun. Bu anlaşılabilir bir durum olsa da konu kariyer olduğunda korkaklık pek iyi sonuçlar vermez. Kariyerinde yükselmenin anahtarlarından birisi de sorumluluk alma kapasiteni artırmana bağlı.

Sorumluluk alan insanlar, sorumluluk aldıkları konunun sonuçlarıyla değerlendirilirler. Bir karar alırsanız, kararlarınızın arkasında durmanız beklenir. Sonuçlardan da mesul olmanızı beklemeleri en doğal haklarıdır. İşte tam bu noktada kuantum devreye giriyor. Birçok nokta gösteriyor ki sorumluluk almalısın. Sorumluluk aldığında, sorumluluk aldığın konunun sonuçları senin kariyerini arşa çıkaracak kadar iyi olacak. Bugün orta seviyeli bir pozisyonda çalışıyorsan sorumluluk almaya başladıktan sonra en üst kademeye kadar tırmanacaksın.

Bazı insanlara karşı dikkatli olmalısın

Kariyerinde yükselirken, sorumluluk alırken tabi ki herkes seni desteklemeyecek. İşyerinde seni gözüne kestirmiş, başarısız olmandan mutlu olan birisinin olduğu muhakkak. Öyle olmasaydı ters simetrik saatleri değil de ayna saatleri görüyor olurdun. Özellikle onun duygularının sana karşı olumsuz manada yoğunlaştığı saatlerde evren sana kadrana bakman gerektiği mesajını gönderiyor.

İşte bu insan, başarısız olup kariyerinin tam tersi bir yöne ilerlemesi için elinden geleni yapacak. Yalan ve hatta belgelerde sahtecilik yapmak dahil… Bu gibi durumları atlatman her zaman kolay olmayacak ama senin kişiliğin oldukça yardımcı olacak. En azından bir yıl boyunca en ufak bir açık vermemek için çabalamalı, en ufak detaya dahi dikkat ederek bu kötü kalpli insanın çabalarını boşa çıkarmalısın.

20:02 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Para her zaman için çetrefilli bir konu olmuştur. Özellikle Türkiye’de yaşıyorsanız ve paranızı Türk Lirası olarak kazanıyorsanız. Evren paradan anlamaz. Paraya dair mesajlar göndermez. Evren, kuantum dünyayı kullanarak isteklerinizi anlar ve ona yönelik mesajlar gönderir. Eğer siz paraya ihtiyaç duyuyorsanız ve bu isteğinizde çıkarcılık, aç gözlülük yapmıyorsanız evren size parayı nasıl kazanacağınıza; tam tersi bir durumda ise nasıl kaybedeceğinize yönelik mesajlar gönderir. 20 02 saat anlamı da bu mesajları yorumlamak için iyi bir fırsat sunuyor.

Bu dönemlerde paraya samimi şekilde ihtiyaç duyduğunu söyleyebilirim. Müreffeh bir insan olmanın yolu da paradan geçmiyor mu zaten? Fiyatını düşünmeden bir şeyleri satın almak istiyorsun. Bir yerde parasını düşünmeden yemek; bir başka yerde ise parasını düşünmeden içmek istiyorsun. Lüks bir yerde bulunmak, güzel kıyafetler giymek…

Arzuların her ne kadar sınırı olmasa da sürekli olarak kadranda 20:02’yi görüyorsan, arzularına bir miktarda olsa kavuşacağını söylemek mümkün. Ancak daha önce de söylediğim gibi bunu yapmak için kariyerinde yükselmeye odaklanmalı; aşk hayatındaki problemleri çözerek partnerini engel olmaktan kaldırmalısın.

Bir yıl içerisinde maddi problemlerin büyük oranda çözülecek!

Bunun nasıl çözüleceği evren ile senin aranda. Birinden miras kalabilir, yılbaşında istemeyerek aldığın bilete para çıkabilir. İşinde büyük bir satış yapabileceğin gibi maaşına kallavi bir zam da gelebilir. Ancak tüm bunların gerçekleşebilmesi için bir – iki aylık bir olgunlaşma süresi gerekiyor. Olgunlaşma tamamlandıktan yani meyve dalında olduktan sonra tek yapman gereken şey elinle uzanıp almak olacak.

Maddi problemlerinin çözülmesi, kariyerini geri plana atacağın anlamına gelmiyor. Görünen o ki sorunlarını çözdükten sonra kariyerinde yükselmek için daha fazla adım atman gerekecek. Maddi problemlerini çözmüş olman sana bir avantaj sunacak o da gerektiğinde işyerine rest çekebilme kapasitendeki artış. İşte bu, sorumluluk alma yetini de geliştiren ilginç bir durumu ortaya çıkaracak.

Üstlerinle ilişkini güçlendirmen gerekiyor

20:02 saat anlamı, ilginç bazı mesajlar taşır. Günün en güzel saatlerinden birisidir akşam sekiz. Günün tüm yorgunluğunu hissederken aynı zamanda dinlenecek olmanın rahatlaması da üzerimizdedir. Yani ikilemler içerisinde boğuşurken buluruz kendimizi. Bu ikilem hali kötü olarak algılanmamalı. İşte ikilemlerden birisi de işyerimizdeki üstlerle olan ilişkimizle alakalıdır.

Özellikle maddi problemlerimizin çözülmesinden sonra, para problem olmaktan çıktığında, daha fazla kazanabilmek için üstlerimizle olan ilişkimizin iyi olması gerekiyor. Bu karşılıklı bir çıkar süreci. Yani onlar kazanmak için size, siz kazanmak için onlara ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu sebepten ötürü gereksiz restler çekmek yerine uyumlu bir pozisyona getirin kendinizi.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.