20.20 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı iç dünyanızda yaşanan duygu karmaşalarını bildiriyor. 20.20 Saat anlamı, aşk hayatınızda kötü günler geçirseniz de iş hayatınızın moralinizi yükselteceğini bildiriyor.

17.11.2021
20.20 Saat Anlamı

Evren ve onunla olan bağımız yüzyıllardır çözülemedi. Uzay, gezegenler ve enerji  kavramı insanlar için her zaman anlaşılması zor bir konu oldu. Bilim insanları ve din insanları başta olmak üzere binlerce meslek grubu, yüzlerce farklı kültür ve inanış yapısı evren üzerine birçok araştırma ve inceleme gerçekleştirdi.

Evren – gezegenler – canlılar arasında ki enerji bağını bilim ve din insanları da kabullendi. Dileklerimize karşılık evren bize bazı sinyaller gönderir. Bazılarımız bu sinyalleri göremez, bazıları ise görmezden gelmek ister. 20:20 vb. saatler çift veya ayna saat olarak bilinirler. Ayna saatler evrenin habercileridir, evren ile dileklerimiz arasında bir köprü kurarlar, isteklerimiz için bazı müjdeler verirler. Tabii bize getirdikleri mesajlarda sadece müjdeler yoktur, aynı zamanda bazı uyarılarda mevcuttur. Bu yazımızda sizlere 20.20 saat anlamını detaylı bir şekilde, farklı konu başlıklarıyla açıklayacağız.

20.20 saat anlamını okurken kimi zaman içinizi umutla dolduracak fakat kimi zamanda biraz tadınızı kaçıracak bilgileri edinebilirsiniz. Bizler sizin tadınızın kaçmasını asla istemeyiz bu sebeple size öncelikle şunu söyleyelim, tadınız kaçacak demiştik ya bırakın kaçsın. Çünkü geleceğinizde hayatınız boyunca daha önce hiç tatmadığınız mutlulukları tadabileceksiniz, bu sebeple hayatınızda yürüdüğünüz yolda, öğrenmeniz ve tecrübe etmeniz gereken durumlar vardır.  Kısa süreliğine bazı yaşadığımız olumsuz tecrübeler bizim tadımızın kaçmasına sebep olacaksa da uzun vadede geleceğimiz konusunda bize çok yardımcı olacaktır ve bize mutluluk yolunda daha rahat yürüme imkanı verecektir.

Son zamanlarda ne zaman saate bakacak olsanız ya da çevrenizden birisi size saati sorsa hep bu ayna saate denk geliyorsunuz. Bir yerden sonra bu kadarı da fazla artık dediniz ve araştırmaya başladınız. Ne mutlu size bizimle karşılaştınız. 20.20 saat anlamı içerisinde aşk yaşantınıza dair çok yoğun bilgiler mevcut. Öncelikle bu bilgilerden size bahsetmek istiyoruz ardından da geçmişte şu gününüz ve ilerisi için dilediğiniz dileklere dair bazı havadisleri sizlere ileteceğiz. 

20:20 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

20.20 Saat Aşk Anlamı

Aşk” bizim kendi ilişkimize kondurmak dahi istemediğimiz bazı acıları içerisinde barındırır. İlişkilerinizde kim bilir bu zamana kadar neler yaşadınız, kimi zaman mutlu oldunuz kimi zaman kavgalar ettiniz belki de biraz yoruldunuz. Siz kendi içinizde bu yorgunluğu bir şekilde ört bas edip geriye bırakabilmiş olsanız da partneriniz için aynı durum söz konusu değil gibi gözüküyor.

Partneriniz size sadık kalamadı!

20.20 saat anlamı aşk yaşantınıza dair bazı sinyalleri size iletiyor, aşık olduğunuz kişi şu an başka bir karşı cins ile yan yana. Yaşadığınız şeylerden sonra biraz kafası karışmış ve odağını dağıtmak istemiş olabilir. İlişkinizin gidişatına dair bazı korkuları da mevcut. Kendi adına, ilişkiniz de bundan sonrasında ki süreci sağlıklı yönetemeyeceğine dair endişeleri var ve bu yüzden ne yapacağını şaşırmış durumda. Tercihini size sadık kalma yönünde seçmiş değil, böyle bir durumla karşılaşmak istemediğinizi ve bu gerçekle yüzleşmemek için çok fazla çaba gösterdiğinizi o da biliyor. Fakat maalesef yaşadığı duygu yoğunluğunun dengesizliğinden dolayı bu şekilde hareket etmeyi seçmiş. Siz her ne kadar ilişkiniz içerisinde başka bir kişinin size karşı tercih edilmesini düşünmek istemeseniz de ara ara bu konu hakkında şüpheye kapıldığınız anlar olmuş.

20.20 saat anlamına bakıldığında da şüphelerinizin boşa olmadığını görüyorsunuz. Bu zorlu sürece dair gidişatı siz belirleyeceksiniz. Bu sorumluluğu almak istemiyor olsanız da öz sevgi, öz saygı, öz değer konuların da daha hassas olarak bir yol belirlemelisiniz. Yorulmuş olan ruhunuz ve zihninizi artık dinlendirmek için bu gelişme size bir fırsat tanıyor. Kıskançlığın getirdiği hırs ile hareket edecekseniz bir kez daha düşünmelisiniz.

Evren, size harekete geçmeden önce  ” Gerçekten değer mi? Yıllar sonra hatırlanacak mı ? ” sorularını kendinize sormanız gerektiğini söylüyor. Bu sorular, seçimlerinizin anlık bir hırs ve öfke ile olmasının önüne geçerek, kendinizi daha sağlıklı bir eyleme yönlendirmeniz için sormanız gereken sorulardır. Sonuçta hayat çok uzun soluklu bir maraton ve bu ilişkinizde iyi ve kötü birçok deneyiminiz oldu. Bu deneyimlere teşekkür ederek ve bu deneyimlerin size kazandırdığı ilişki olgunluğu ile çok daha sağlıklı bir ilişki yaşamaya yüzünüzü dönebilirsiniz.  Sevgi her zaman seninle olsun.

20.20 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

Saatlerin Anlamı Judgement Tarot Kartı

Çift saatler ile tarot kartları arasında ki enerji bağlantısını bir saat falı ya da tarot falı gibi düşünebilirsiniz. 20.20 saat anlamını, tarot kartları içerisinde ” Judgement ” kartı sembolize eder. Bu kart tarot falında değişimi ve yeni bir Dünyayı işaret ediyor.

Oluşacak olan yeni dünyanız, hem ailenizin katkılarıyla hem de bireysel katkılarınızla, emek harcayarak oluşturduğunuz dünyanızın değişimi ve gelişimini gösterir. Eski öğretilerinizi, acılarınızı, mutsuzluklarınızı ve memnun olmadığınız şeyleri bir kenara bırakıp yeni bir Dünya kurmak için adımlar atıyorsunuz.

Farklı birisi ile yeni yakınlaşmalar olacak!

Zihniniz ve bedeniniz artık tamamen özgür ve tamamen sizin kontrolünüzde. Çevrenizin, ailenizin, ilişkinizin size koyduğu ve sizin anlamlandıramadığınız tüm sınırları geçersiz kılacağınız yeni bir döneme geçiş yapıyorsunuz. 20.20 saat anlamı, bu zamana kadar ne kadar özgür olduğunuzu düşünürseniz düşünün fark etmeden toplum baskısı ile şekillendiğinizi ve artık bunun  bu şekilde olmak zorunda olmadığını size söylemek istiyor. Manevi olarak yükselişe geçiyorsunuz ve evrenle kurduğunuz bağ yükseliyor. Tüm bunlar ile birlikte ayna saatiniz, yakın bir zaman diliminde manevi olarak kurduğunuz bir bağın kopacağını ve farklı biri ile çok daha dayanıklı bir bağ oluşturacağınızı da size müjdeliyor.

Aksiklikler yaşayabilirsiniz!

Tabii ki ayna saatinizin yansımış olduğu tarot kartınızın size vereceği bazı uyarılarda mevcut. Beklenmedik bir şekilde aksilikler ile karşılaşabilirsiniz. Bazı istekleriniz ve planlarınız yolunda gitmeyebilir. Burada evrenin size göstermek istediği şey her ne olursa olsun yaşadığınız veya yaşayacağınız fırtına bir gün bitecek. Siz yeter ki kalbinizi kaybetmeyin. Unutmayın siz bütünün bir parçasısınız, çok özel birisiniz ama aynı zamanda bütünün parçası olan tüm canlılar için en önemli faktör kalptir.. Dengenizi bu bilgi doğrultusunda sağlayabilirsiniz.

20:20 Anlamı ve Nümeroloji İle İlişkisi

21.21 Saat Anlamı

Sayıların kültürümüzde de birçok anlamı vardır. Örneğin; 13 sayısına dair, bizim kültürümüz içinde şanssızlık getirdiğine dair bir rivayet dolaşmaktadır. Hatta burç yorumlarınız içerisinde de şanslı sayınız, şanssız sayı gibi yorumlamalarla karşılaşırsınız. Bunun nedenini hemen açıklayalım. Sayıların her birinin kendi enerjisi vardır. Ayna saatleri oluşturan en önemli etkenlerden biride, sayıların kendi içindeki anlamlarıdır. 20.20 saat anlamını size anlatmak için numaraların size aktardığı mesajları da iletmek istiyoruz.

Öncelikle 2 ve 0 rakamının anlamına ardından 20 sayısına bakacağız, saat 20:20’nin toplamı 40 sayısı da bu zamanın en genel mesajlarını toplar bünyesinde, dolayısıyla da en son 40 sayısının mesajlarını size ileteceğiz.

2 rakamının sembolizmi: Bu rakam ilahi aşkı, dengeyi, uyumu sembolize eder. Rakamların içerisinde en yüksek enerjiyi taşıyan rakamdır. Bu evrenin sizinle olan bağını yansıtır.

0 rakamının sembolizmi: Bu rakam manevi yanınızın gelişimini yansıtır. Tanrı ve evreni sembolize eder ve yanında bulunduğu rakamın enerjisini daha da yükseğe çeker.

Aceleci olmayın!

20 sayısının sembolizmi: Öncelikle 20 sayısının size karşı verdiği uyarıdan bahsetmek istiyoruz. Bu sayı sizi, düşünmeden ve aceleci bir şekilde harekete geçmemeniz konusunda sizi uyarıyor. Siz kendinizi güvende hissetmediğiniz zaman fazla düşünmeden ve aceleci bir şekilde hareket eden bir yapıya sahipsiniz. Bunun dışında 20.20 saat anlamına bakarken olgun ve tecrübeli bir ruha sahip olduğunuzu ve hayat yolunuzda sürekli sınavlara tabii tutulduğunuzu görüyoruz.

Kendinize güvenin!

40 sayısının sembolizmi: Bu sayı güçlü alana sahip bir sayıdır. Genellikle sizler zor durumlarda kaldığınızda ya da karar verme konusunda emin olmadığınız süreçler yaşadığınızda karşınıza çıkar. Bu sayı kendinize güvenmeniz gerektiği konusunda size yardımcı olmak için kendini gösterir. Biraz durup, sakinleşip bir nefes alıp karar vermelisiniz ve bu konuda bir çekince yaşamamalısınız. Kendinize güvenmeli ve çevrenizden gelen yönlendirmeleri iyi bir şekilde süzgeçten geçirmelisiniz. Bu şekilde, aldığınız kararlardan sonra pişmanlık yaşama ihtimaliniz azalacaktır.

20:20 Anlamı ve Para ile İlişkisi

” Hayaaatt bunu neden yapıyosuuunn ” diye şarkılara kendinizi kaptırmadan önce bu yoruma mutlaka göz gezdirmelisiniz. Malum, manevi bağlarınızda bazı dengesizlikler mevcut. Romantik ilişkinizde de ilerleyen süreçte zorlu seçimler sizi bekliyor. 20.20 saat anlamının, bu kadar şey üst üste gelmişken ve artık isyan etmek üzereyken, birazda olsa moral ve motivasyonunuzu yükseltip hayata bağlayacak müjdeleri var.

Maddi olarak güzel günler sizi bekliyor!

Maddi olarak oldukça olumlu gelişmelerin olduğu bir döneme geçiyorsunuz. Sadece önceliklerinizi belirlemeniz konusunda bazı uyarıları var ayna saatinizin. Malum genellikle kadın erkek demeden çok yıprandığımız dönemlerde hemen alışverişe veriyoruz kendimizi. Öncelikle ertelememeniz gereken ödemelerinizi yapıp ardından da kendinizi bolca şımartacak alışverişler yapabileceğiniz bir bolluk içerisinde olacaksınız. Ancak eğer kendinizi alışverişe kaptırıp, ödemelerinizi geri plana bırakırsanız bazı sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir an da bir yatırım yapabilir ya da yaptığınız bir yatırımdan güzel geri dönüşler alabilirsiniz. Bu gelişmeler biraz olsun geçtiğiniz zorlu süreçte size psikolojik olarak iyi gelecektir.

20.20 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Evet, son zamanlarda ilişkinizin yanı sıra iş yerinde yaşadığınız bazı sorunlarda sizi oldukça yıpratmış. İş arkadaşlarınızla alakalı, aslında içten içe gözlemlediğiniz o olumlu olmayan durumlar yüz üstüne çıkmaya başlamış. 20.20 saat anlamı ile evren bu konuda içinizi rahatlatacak bazı müjdeleri size iletiyor.

İş arkadaşlarınızla ilişkiniz profesyonel olsun!

Kariyer hayatınızda köklü değişimler yaşamasanız dahi iş arkadaşlarınız ve patronunuz ile olan ikili ilişkilerinizde köklü ve olumlu değişiklikler yaşayacaksınız. Patronunuz sizinle bireysel bir iletişim kurmaya başlayacak ve iş arkadaşlarınıza karşı sergilediğiniz tutum sayesinde kariyer yaşantınıza dair içerisinde bulunduğunuz bu sorunlar çözülecek. 20.20 saat anlamı size, bu konuda sürecinizi hızlandıracak bazı ipuçları veriyor. Öncelikle siz sadece işiniz ile ilgilenmeli ve profesyonel bir tutum sergilemelisiniz. Profesyonel tutumunuz sayesinde patronunuz tarafından zaman içerisinde kazanacağınız olumlu puanlar ile iş yerinde süreciniz kolaylaşmaya başlayacaktır.

Kendi sınırlarınızı çizin!

Aynı zamanda bırakın iş arkadaşlarınız kişisel olan tavırları ile iş yerindeki tavırlarını dengeleyemesinler. Önemli olan sizin kendi doğrultunuzdan sapmadan ilerlemenizdir. Bu konuda yapacağınız toplu bir konuşma işlerinizi kolaylaştırabilir. Fakat aman dikkat! Kendi sınırlarınızı net bir şekilde çizin aksi takdirde çok fazla dikkate alınmayabilirsiniz. Tatlı sert dediğimiz bir denge vardır, siz bu dengeyi kurma konusunda artık ustalaşmış birisiniz, kendinize inanın ve pasif kalmayın. Ulaşılmaz olmanın yanında egoist tavırlar sergilemeyin. Bütün bunları bir arada yapmak sadece yetenekli insanlara özeldir. Harekete geçin, evrenin şansı sizin yanınızda.

Diğer saatlerin evrenin enerjisi ile bağını okumak istiyorsanız, çift saatler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.