21.21 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı her zaman iyi haberler vermeyebilir. 21.21 Saat anlamı ile kötü haberlerden en az etkilenmek için kendi yol haritanızı çizebilirsiniz.

17.11.2021
21.21 Saat Anlamı

Merhabalar, nedenini bilmediğiniz bir sebeple saat her 21:21’i gösterdiğinde ya telefonunuzun ekranına bakarken bu zamanı görüyorsunuz ya da bir şekilde başka bir dijital ekranda bu saate denk geliyorsunuz. İçinizde bu saatin bir anlamı olduğunu düşünüyor ve yazımız ile karşılıyorsunuz. Evet saatler, ilahi olarak kurduğumuz bağın bir sonucu olarak bize yardım etmek için karşımıza çıkarlar ve kendilerini sık sık bize gösterirler. Bu saatlere çift saat ya da ayna saat de denir. Her saat diliminin kendi içerisinde taşıdığı bir enerjisi ve mesajı vardır.

Öncelikle hoş geldiniz, 21.21 saat anlamı size hem sevinçli hem de hüzünlü bazı havadisler veriyor. Aşk denildiği zaman kişiler hayatının geri kalanına odaklanmak isteseler de bu konuda zorluk çekerler çünkü aşk tüm duygu ve düşüncelerimizi kendi odağına çeker ve geri kalan hiçbir konuda verimli olamayız. Kimi zaman içimizde meraklı kelebekler uçuşur kimi zaman ise kendimizi bir kozalağın içerisine kapatır ve orada acı çekeriz. Aşk işte, insanı bir uçtan diğer uca savurup duruyor.

Dolayısıyla size ilk olarak aşk yaşantınız hakkında ki havadislerden bahsedeceğiz. 21.21 saat anlamı aşk yaşantınız konusunda yoğun sinyallere ve mesajlara sahip. Okuyacağınız cümleler belki sizi şaşırtacak belki de artık verdiğiniz kararlar konusunda içinize su serpecek ama her ne olursa olsun sizin için en doğru olan bilgileri verecek. İlişkinize dair içinizi kemiren, odak noktasını günlük yaşantınıza çevirmenizi zorlaştıran, merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulmak için evren size yardım ediyor.

Ruhunuz ve bilinçaltınız bu desteğe kayıtsız kalmadı ve sizi araştırmaya, görmeye, öğrenmeye yönlendirdi. Çünkü bazen cevaplar gözümüzün önünde apaçık duruyor olsa da aşkın gözlerimize örttüğü perdelerden dolayı bu cevapları ve gerçekleri görmekte zorlanırız. Ama gelin görün ki her perdenin açılması için bir zaman var ve sizin gözünüze inen perdelerin açılması için en uygun zaman bu yazıyla karşılaştığınız zaman dilimi. Artık daha fazla gerçeklere kayıtsız kalamayacaksınız, bazen zorlu kararlar için bir kıvılcıma ihtiyaç duyarız ve eğer buna hazırsanız buyurun aşk yaşantınız hakkında ayna saatinizin size verdiği haberlere bakalım.

21:21 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

21.21 Saat Anlamı Aşk ile İlişkisi

Genellikle hemen hemen herkes aşk yaşantısında hayal kırıklıklarını tecrübe ediyor. Bazen sevildiğimize inanıyoruz fakat terk ediliyoruz, bazen söylenen yalanlar ile karşılaşıyoruz, bazen de aldatılmak gibi saygısız durumlar ile karşı karşıya kalıyoruz.

Her bir yeni ilişki başlangıcında eski tecrübelerimizden yola çıkarak temkinli ilerliyor ve sonra süreç içerisinde ”boşa kendimi yoruyorum, her şey eskide kaldı, bu yeni birisi artık böyle şeyler düşünmeyeceğim” diyoruz ve zamanla gözümüz güzellikler dışında başka hiçbir şey görmüyor. ” Yine mi? ” dememek ve kendimizi yıpratmamak için kaçıp duruyor ve kaçarken de tabiri caiz ise doluya tutuluyoruz.

Hayat derslerle dolu!

Keşke hayatımızda aşk, sevgi ve mutluluk dışında başka hiçbir şey olmasa. Fakat hayat çok büyük derslerle dolu. Yaşadığımız kötü olayların neticesinde aldığımız derslerle kendi hayatımızı istediğimiz gibi şekillendirmek bizim elimizde. Artık bazı şeyleri görüp, kendimizi sevmemiz, kendimize değer vermemiz gerekiyor. En az karşı tarafa verdiğimiz değer kadar kendinize değer verip mümkünse “bencil” bir yapıda olmalısınız. 21.21 Saat anlamının sizlere söylemek istediği bazı şeyler var.

Kötü haberlerimiz var!

İlişkiler üzerine birkaç ihtimal söz konusudur ve biz her ihtimal için size ayna saatinizin yorumunu ileteceğiz.  Henüz başlamamış fakat başlama yolunda ilerleyen, yoruldukları için ilişkilerine ara veren, evlilik yolunda ilerleyen tüm insanların aklında ki en önemli soru ile başlamak istiyoruz. Acaba partneriniz sizden başka birisini düşünüyor mu? 21.21 saat anlamı bu konuda size tüm cevapları veriyor. Maalesef hayallerinizi süsleyen, hayatınızı paylaşmak istediğiniz o kişinin aklında sizden başka birisi var. Partneriniz sadece sizi değil sizin dışınızda başka birisini de düşünüyor. Bu konuda aldığınız sinyallere çok fazla ihtimal vermemiş olabilirsiniz fakat gerçekler bundan ibaret.

Öncelikle bu konuda aceleci davranmamalı ve sabırla beklemelisiniz. Zaman bunu sizin karşınıza çıkaracaktır. Siz bu gerçekle karşılaşana kadar kendi iç dengenizi ve kendinize saygınızı, sevginizi korumalı ve temkinli olmalısınız. Eğer bu gerçeğe ihtimal dahi vermiyorsanız da ilişkinizi tekrar gözden geçirip ardından biraz gözlemleme aşamasına geçebilirsiniz. Bu gerçeğe içten içe kendinizi hazırlamadığınız her zaman dilimi, yüzleşmeniz sonrasında size yıkıcı bir etki sağlayabilir. Evren, saatler aracılığı ile sizi korumak istediğini söylüyor. Objektif olmak sizin için en sağlıklı seçim olacaktır. Unutmayın daha önce de oldu fakat siz hep daha iyisini yaşadınız. Bu yüzden kendinize ve hayata küsmeyin, daha iyi günler için motivasyonunuzu yüksek tutun!

21.21 Anlamı ve Tarot İle İlişkisi

Saat 21:21 Tarot İle İlişkisi

Evrende hepimiz bir bütünün parçasıyız fakat zaman içerisinde, kültürel olarak yaşadığımız değişikliklerden dolayı ‘’ bütün ‘’ kavramından uzaklaşmış, soyut olan bilgi ve deneyimlere uzakta kalmış durumdayız. Günümüzde artık biliminde kabullendiği enerji kavramı halk içerisinde en çok fal tabiri ile karşımıza çıkar.

Siz olmasanız bile mutlaka çevrenizde burçlar, fallar, enerji, meditasyon gibi konularla ilgilenen kişiler vardır ve yaşamınız içerisinde en az bir kez tarot falı hakkında bir bilgiye denk gelmişsinizdir. Saatlerinde tarot falı ile bizimle kurduğu bir bağlantı vardır. Gelin, 21.21 saat anlamı tarot kartına nasıl yansımış, kartımız bize neler anlatmak istiyor bir bakalım

Arzularınızda tatminkar olun!

Tarot kartlarından ” The World ” ( Le Monde ) kartı saat 21:21’i sembolize ediyor. Bu kart Marsilya tarotu içerisinde en güçlü kartlardan biridir. Dünya kartı huzur, başarı, mutluluk, bitiş/tamamlanma, yeniden doğma anlamlarına gelir, aynı zamanda istekleriniz ve hedeflerinizde zaferi  size müjdeler. 21:21 saat anlamı için bu tarot kartı hayatınız da istekleriniz konusunda bir çekince yaşamamanız aksine gururla ve mutlukla zaferinizi kutlayacağınızı iletiyor . Tabii ki size bazı konularda uyarıları da var. Arzularınız içerisinde tatminkar olma konusunda bir dengelenme yaşamanız gerek aksi taktirde bazı istemediğiniz kayıplar yaşayabilirsiniz.

21:21 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

21.21 Saat Anlamı

Numaralar da saatler gibi kendi içerisinde enerji taşırlar. Her bir rakamın kendi enerji alanı vardır, bu rakamların birleştirdiği sayılar ise bize daha uzun mesajlar iletirler. Bu sebeple 21.21 saat anlamı içerisinde öncelikle 2 ve 1 rakamının ardından 21 sayısının ve 21 + 21 toplamı 42 sayısının sembolizmlerini sizlere ileteceğiz. 2 rakamının sembolizmi: Bu rakam bulunduğu sistem içerisindeki en güçlü enerjiyi taşıyan rakamdır. İlahi olarak bağınızı ve aydınlığınızı sembolize eder.

1 rakamının sembolizmi: Bu rakam her daim yeniden başlangıcı sembolize eder. Pozitifliği, bağımsızlığı, ilerleyişi, başarıyı size taşır. Hayatınızda mutlu olmadığınız her ne varsa çok daha pozitif ve mutlu biçimde şekillendirerek, yeniden oluşturabilirsiniz.

21 sayısının sembolizmi:  Bu sayı sizin paylaşmayı, yardım etmeyi, ortaklık kurmayı, birlik ve beraberlik içerisinde olmayı sevdiğinizi gösteriyor. Siz hayatınızda çatışma yaşanmasını sevmiyor ve her hangi bir çatışma içerisinde bulunmamak için başka birisinin aklına hayaline gelmeyecek çözümler üretiyorsunuz.

Ayrılıklar yaşayabilirsiniz!

42 sayısının anlamı: 21.21 saat anlamı için genel mesajı bu sayı iletir. Her mutluluk aynı tempo içerisinde sonsuza kadar ilerlemez. Zaman içerisinde dilekleriniz, istekleriniz, mutluluk kavramınız değişkenlikler gösterir. Dolayısıyla beklemediğiniz hatta belki de hiç tahmin etmediğiniz ayrılıklar yaşamanız mümkün. Bu ayrılıklar sizin için daha hayırlı ve sevgi dolu olanını yaşayabilmeniz için gerçekleşmesi gereken öğretilerdir. Hayatınızı şekillendirirken kendi istekleriniz doğrultusunda hareket etmeniz yaşayacağınız ayrılıkları geçersiz kılabilir. Çevrenizin dolduruşuna gelmeme konusunda dikkatli olun.

21.21 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Eveeet, Napolyon’un paraya verdiği değer yanında sizin verdiğiniz değer hiç de abartılı değil, öncelikle bunu söyleyerek lafa başlayalım. 21.21 saat anlamı içerisinde, sizin maddi durumlarınızla ilgili bazı bilgiler mevcut. Biz bu bilgileri üstün körü geçiştirmek istemedik bu sebeple ayrı bir başlık altında inceliyoruz. Çevreniz tarafından cimri diye anılsanız da aslında sadece tutumlu bir yapıya sahipsiniz. Tutumlu bir yapıya sahip olmanıza rağmen de kısa bir süre boyunca maddi olarak maalesef ki bazı kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu kayıplar, çok büyük miktarlarda olmasa da gelecek planlarınızda sarkmaya sebep olabilir. Ayrıca bu dönem yatırım yapmanız, kontrolsüz harcama yapmanız için hiç uygun bir dönem değil.

Harcamalarınızda ipin ucunu kaçırmayın!

Biraz dengelerinizin bozulduğu, manevi olarak hayatınızdan insanların eksildiği bir süreçtesiniz. Genellikle bu tarz negatif zamanlarda insanlar para harcama konusunda ipin ucunu kaçırabiliyor. Sizi mutsuz edecek bir şey yaşamamanız için, yapacağınız yatırımları ertelemekte fayda var, eğer hazır yatırımlarınız varsa onları bir süre daha elinizde tutmanızda sizin için daha iyi olabilir. Çevrenizin bu konuda sizi yönlendirmesine izin vermeyin, olabildiğince kendi isteklerinizle, kendi mantığınız doğrultusunda ilerlemeniz sürecinizin zorluğunu hafifletecektir. Kararsız kaldığınız noktalarda olabildiğince az ama öz kişilere danışın, kafa karışıklığınız sizi olumsuz etkileyebilir fakat kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmeyin.

21:21 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Sanırım henüz kariyerinizde sizi tatmin eden noktada değilsiniz. Bu insani bir doyumsuzluk iç güdüsü değil sadece daha iyisini yapabileceğinizi biliyorsunuz. 21.21 saat anlamı evrenin bu konuda yolunuzu aydınlattığını size müjdeliyor. Evet kısa bir süre boyunca bazı maddi sorunlar yaşamanız muhtemel görünüyor fakat bu kısa sürecin ardından güzel bir kariyer değişikliği ile rahata kavuşacaksınız. Uzun  zamandır hayallerinizi gerçekleştirmek için gecenizi gündüzünüze katıp çalıştınız, ev, aileniz, dostlarınız derken bir tek kendinize vakit ayıramadınız ve yüksek ihtimalle biraz yorgun  ve tükenmiş hissediyorsunuz kendinizi. Saat 21:21 anlamına baktığımızda dinlenmek için biraz kendinize zaman vermeniz gerektiğini görüyoruz.

Negatif insanlardan uzaklaşın!

Kariyer yaşantınıza dair biraz soluklanıp nefes almalısınız. Çevreniz de sizin enerjinizi negatife çekmek için çabalayan, motivasyonunuzu düşüren kişilere karşı bir mesafe koymanız gerekli. Motivasyonunu etkileyen bütün negatif unsurların hayatınızdan çıkması için özveri gösterin. Güzel ve parlak bir kariyer yaşantınız olacak. Aslında siz çoktan bunun sinyallerini aldınız ve bu doğrultuda ilerliyorsunuz.

Biraz dinlenip, çevrenizi gözden geçirip gelecek planlamanızı tekrar oluşturmalısınız. 21.21 saat anlamına numerolojik olarak baktığımızda da yeni başlangıçlarınızın olacağını ve bunların gerek geçmiş yaşamınızdan gerek şu an da içerisinde bulunduğunuz süreçten çok daha pozitif başlangıçlar olacağını size iletmiştik. Sadece biraz daha sabır ve biraz daha azimle istediğiniz kariyer yaşantısına ulaşabilirsiniz. Bu alanda dilekleriniz için evren sevgisiyle birlikte sizin yanınızda, yeter ki siz hayallerinizi yürekten isteyin. Bolluk ve bereket kapınız yakında çalacak.

Diğer başlıklar için Çift Saatler kategorimizi inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Arzu dedi ki:

    Negatif insanlarla mesafe koy diye evren uyarı veriyor tam tersi ben de evrenden bunu bekliyorum n’olacak bakalım 😔

  2. Ceyda dedi ki:

    Ben artik hangi sayilara inanacagimi sasirdim cok cift Saat görüyorum ama hepside degisik hangi sie inanacagimi sasirdim nolcak simdi

  3. Doğa dedi ki:

    Lütfen şu yazıları az ve öz yazın neden uzatmak için uğraşıyorsunuz? İnsana okurken gına geliyor…