22.22 Saat Anlamı

Aşk hayatınızda bekleyişin sonu mutluluk olacak mı ? Sürprizlere hazırlıklı olun! 22.22 Saat anlamı hayatınızla ilgili birçok konuda sizlere ışık tutacak.

17.11.2021
22.22 Saat Anlamı

Ayna saat terimini hiç duydunuz mu? Saat 22:22 ve benzeri saatler ayna saatleridir. Bu saatler bizim isteyerek ya da bilinç altımız sayesinde istemsizce evrene gönderdiğimiz soruların cevaplarını verirler.22.22 Saat anlamına bir çok açıdan bakabiliriz. ” Saatler bize evrenden nasıl mesaj getirebilir ki? ” diye düşünüyorsanız ön yargılarınızı bir tarafa bırakarak yazımızı okuyun. Bu zamana kadar saatler üzerinden sevinçler ve hüzünler yaşayan yakınlarınıza illa ki denk gelmişsinizdir. Ayna saatlerini de bir fal gibi düşünebilirsiniz. Bir nevi ” Saat Falı” olarak nitelendirebiliriz.

22.22 saat anlamına bakarken öncelikle aşk yaşantınız ile havadislerden size bahsetmek isteriz. Çünkü bu konu üzerinde son zamanlarda çok fazla değişiklikler hatta yoğun duygu süreçleri yaşıyor olabilirsiniz. Çünkü sürekli denk geldiğiniz saat 22:22, aşk üzerinde yoğun sinyalleri olan bir enerjiye sahiptir. Buradan yola çıkarak da sizin aşk yaşantınıza dair his ve düşüncelerinizin yoğun olduğu bir süreçte olduğunuzu gözlemliyoruz. Belki çok uzun zaman sonra ilk defa hayatımın aşkı dediğiniz bir kişiye denk geldiniz, belki de hayatımın aşkı dediğiniz kişi ile bazı zorlu süreçlerden geçtiniz ama her koşulda evrenin sizin içinize su serpecek bazı havadisleri var.

Belki ilk buluşma sonrası bir merak içerisindesiniz ya da ilişkinizde bir kaç tatsız durum yaşadınız ama ne olursa olsun ruhunuz ve zihniniz tamamen ona odaklanmış durumda, ne zaman telefona baksanız saat 22:22 ile karşılıyorsunuz. ‘’ Bu saatin bir anlamı var mı? ‘’ diye içinize bir merak düşüyor. İçinizden gelen sesin peşine düşüp bu yazıyı okumaya başladığınıza pişman olmayacaksınız. Çünkü 22.22 saat anlamında sizin içinizi kemiren tüm soruların cevabı var ve dikkat etmeniz gereken durumlar içinde bazı uyarılarımız olacak. O halde buyurun öncelikle aşk yaşantınızdan başlayarak hayatınızın temel taşı olan diğer alanlarla ilgi ayna saati yorumlarınıza başlayalım.

22:22 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

22.22 aşk saat anlamı

Aşk, her anlamda tüm dengenizi alt üst eder ve tüm duygularınızı en uçlarda yaşadığınız bir sürece sürükler. Her ne yaşamış olursanız olun, aradan geçen zaman diliminde ne yapacağınızı bilemeyeceğiniz bir noktaya gelirsiniz. 22.22 saat anlamına göre bu ayna saatine çok fazla denk geliyorsanız daha fazla bilinmezliğe ihtiyacınız yok.

Hemen telefonunuzu elinize alın ve o kişiyi arayın. Çünkü hayatınızda olmasını istediğiniz o kişi sizinle iletişim kurmak istiyor fakat gerekli cesareti kendisinde bulamıyor. Aklı ve duyguları size yoğunlaşmış durumda fakat kendisini size nasıl ifade edeceğini bilemiyor. Aynı zamanda olumsuz bir geri dönüş almaktan da çekiniyor. Bu sebeple iletişimi sağlayacak kişi siz olmalısınız. Aşk ve gurur yan yana geldiğinde fırtına öncesi sessizlik gibi bir bekleme süreci yapışıyor insanın yakasına. Fakat mantık, aşk ve gurur denkleminde ki uç noktaları dengelemek için birebir. Aynı zaman da saat 22:22 anlamı içerisinde taşıdığı enerji ile birlikte size bu konuda yardım da ediyor. Bu saate denk gelmeye başladığınız dönemlerde sadece ‘’ merhaba ‘’ demek bile bekleme sürecini çorap söküğü gibi açacaktır.

Bekleyişin sonu mutluluk mu ?

Tabii aşk yaşantımızda beklemek, sadece küslük durumunda yaşanan bir şey değildir. Bazen istek ve beklentilerimiz konusunda da nasıl ve ne zaman bir konuşma yapmamız gerektiğini bilmiyoruz. Karşı tarafı kırmak, incitmek ya da o kişiyi kaybetmek istemiyoruz. Fakat 22.22 saat anlamı bize bu konuda bir ışık tutuyor ve diyor ki; karşılıklı olarak sevginiz ve istekleriniz var, korkmayın sevginiz ile o yolu mutlaka aydınlatırsınız.

Kısacası iletişim kurmak için isterseniz siz harekete geçin isterseniz de bekleyin fakat her iki durumda da süreciniz mutlulukla sonuçlanacak. İçiniz rahat etsin ve nasıl isterseniz öyle hareket edin. Mutluluk ve huzur aşkınız için kaçınılmaz bir nokta ve siz bu yolda sabrınız ve sevginizle ilerlemeye devam ettikçe hiçbir zarar almadan aşkınızı yaşayacaksınız, dolayısıyla aşkınızın size yaşattığı tüm güzelliklere gururunuz ile sırt dönmeden önce iki düşünün ve öyle harekete geçin.

22.22 Anlamı ve Tarot ile İlişkisi

Tarot The Fool 22.22

Ayna saatlerin enerjisi tarot kartlarında da kendisine bir yer bulur. Her ayna saatini temsil eden bir tarot kartı mevcuttur ve 22.22 saat anlamını enerjisel olarak ortaya çıkaran kart The Fool kartıdır. Bu kart kendi içerisinde inanç yükselimini, seçimler ile ilgili belirsizlikleri taşıyan bir enerjiye sahiptir ve aynı zamanda sonucu olmayan ilerleyişten bahseder. Mantıksızlığın sizi olumsuz yönlere savurması konusunda mesajlar içerir.

Mantığınız devreye girmeli!

The fool kartını olumlu bir biçimde anlamlandırmak zordur çünkü belirsizlik içerisindeyken sağlıklı ve olumlu bir enerjide durmak kolay değildir. Yaşadığınız belirsizlikler konusunda mantığınız ile harekete geçmeniz gereklidir. Hisleriniz ile hareket ettiğiniz noktalarda yanılgıya düşebilir ya da fevri davranışlarda bulunabilirsiniz.

Tarot ile ilişkisinde 22.22 saat anlamı size saman alevi gibi parlayıp sönmemeniz için yardımcı olmak istiyor. Zorlu zamanlardan geçiyorsunuz, duygu ve düşünceleriniz karma karışık, adeta her şey birden bire durmuş ve ne yapacağınızı bilemiyorsunuz. Harekete geçme isteğiniz var ama nereden başlasanız bilmiyorsunuz. Hisleriniz sizin ilahi karakteriniz ile bağlantılıdır ve sizin çok değerli manevi yönünüzdür. Fakat bu zorlu dönemde düşünce karışıklığı ile birleştiğinde sizi fevri bir davranışa sürükleyebilir. İstemediğiniz sonuçlar ile karşılaşmamak adına mantıklı olmalısınız ve biraz daha sakin bir biçimde kararlar almalısınız. Sonuçta keskin sirke küpüne zarardır.

The Fool Kartının Mesajı

İstekleriniz konusunda dış etkilerden uzak, sadece neyi arzuladığınıza önem vermeli, ardından harekete geçmek için derin bir soluk alarak dengelenmelisiniz. Dengesiz ve aceleci her ani bir tutumunuz sizi maddi manevi kayıplara maruz bırakabilir. The Fool kartının size en olumlu mesajı ise ” Bilinmezlik sizi ürkütmesin, isteklerinizi oluşturmak için önünüzde bir engel yok, önemli olan istekleriniz ve yöntemlerinizdir. Belirli kalıpların ötesine geçmeniz için en uygun zamandasınız.

22:22 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

22.22 Nümeroloji Saat Anlamı

Kainatta her bir parçanın kendi içerisinde evrenle birleştiği bir enerjisi vardır. Tarot kartları, ayna saatler,  ve sayılar… Bunlar bize yardım etmek ve fikir oluşturmak için eşlik ederler. Her bir rakamın ve bu rakamların oluşturduğu sayıların bazı anlamları ve mesajları bulunur. 22.22 saat anlamına nümerolojik olarak baktığımızda öncelikle 2 rakamına ardından 22 sayısına ve 22 + 22 yani 44 sayısına bakacağız. Bakalım ilerleyen dönemlerde nelere dikkat etmeliyiz ve bize evrenin müjdeleri neler?

2 rakamının sembolizmi: Bu rakam genellikle içerisinde uyumu, dengeyi, dikkati, sevgiyi, şefkati barındırır. Dualarınızın sonucu size 2 rakamı ile gönderilmiş olabilir. Bu rakam evren ile kurduğunuz ilahi bağın güçlendiğine işaret eder.


22 sayısının sembolizmi: Bu sayı çok güçlü bir enerjiye sahiptir ve size vereceği mesajlarda çok önemli yorumlar içerebilir. 22 sayısı sizin sezgilerinizin yüksek, duygularınızın yoğun ve kişiliğinizin güvenilir olduğunu gösterir ve sizin imkansız gördüğünüz her şeye ulaşma imkanınızı müjdeler. Bu müjde için ufak bir uyarı var o da hassasiyetinizin ve dengenizin uyumu noktasında dikkatli olmanız konusudur. Tüm hayallerinizi ve isteklerinizi gerçekleştirebilecek bir dönem içerisindesiniz fakat burada adeta bir yin – yang dengesini sağlamalısınız. (Ying yang iyilik ve kötülük dengesini sembolize eder.) Bu konuda bir çekingeniz olmasınız çünkü siz bunu sağlayabilecek kudrettesiniz.

44 sayısının sembolizmi: Yaşamda istikrarlı ve güçlü bir yapıdasınız. Sağlık konularında temkinli ve özverili olmalısınız. Çalışkan, prensip sahibi ve pratik birisiniz. Çevrenizin enerji alanına karşı kendinizi korumalı ve topraklanmalısınız. Topraklanmak için deniz tuzlu suya ayaklarınızı koyabilir ya da çıplak ayak ile toprağa basabilirsiniz.

22:22 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Aşk yaşantınız bir hayli hareketli ve yoğun geçiyor, genel olarak hayatınızda belirsizlikler mevcut. Fakat evren sizin yanınızda ve sizi seviyor. 22.22 saat anlamına baktığımızda maddi konularda size söylemeden geçemeyeceğimiz bazı durumlar mevcut. Kadın erkek fark etmeden insanlar genel olarak zorlu dönemlerden geçerken harcama yapma konusunda bazı açılmalar yaşarlar. Sizin bereket içerisine geçeceğiniz zamanlar yaklaşıyor fakat harcamalarınız konusunda bazı kontrolleri elinize almazsanız maddi anlamda sıkıntılı süreçler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla ilerleyen dönemlerde parasal konularda sıkıntı yaşamamanız için biraz denge, kontrol ve eğer durumunuz müsait ise ufak yatırımlar yapmak sizi güvenli alanda tutacaktır.

Hediyelere hazırlıklı olun!

22.22 saat anlamı aynı zamanda beklenmeyen ufak maddi sürprizler yaşayabileceğinizi de gösteriyor. Çok büyük bir miktar olmasa da ailenizden, iş yerinizden, hatırlamadığınız fakat zamanında yardımınızın dokunduğu birisinden ufak tefek, sizi rahatlatacak bazı hediyeler gelebilir. Bu konuda gurur yapmamanız ve gelen destekleri alçak gönüllülük ile karşılamanız sizi rahatlatabilir. Unutmayın siz çevrenizde saygı duyulan ve sevilen birisiniz. Ne mutlu size!

22:22 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Kariyeriniz alanında çocukluğunuzdan bu yana hayaller kurdunuz, belki de tonlarca dua ettiniz. Yolunuza kaplumbağa misali ilerlemiş olabilirsiniz. Bir şekilde tatmin oldunuz fakat tam olarak istediğiniz gibi olmadı bazı şeyler. Hep bir şeyler ya uzak ya da eksik kaldı. Her şey üst üste geliyor gibi hissediyorsunuz belki de yorgunsunuz. Öncelikle kendinizi bir şeyler yapmaya zorlamaktan vazgeçirin. Bırakın her şey akıp gitsin fakat siz dinlenin ve 22.22 saat anlamı ile evrenin size yardım etmesine, dualarınıza eşlik etmesine fırsat verin.

Her şey yolunda mı ?

Biraz durup hislerinizi bir kenara, düşüncelerinizi diğer tarafa koyun. Siz tarafsız bir bölgeye geçin ve gözlemleyin, eksik olan ne? Çevrenizde istediğiniz konumu elde etmiş kişiler bunu nasıl sağladı? Mantığınız sizin en gizli parçanız. Objektif ve mantıklı biçimde ilerlediğiniz sürece kariyeriniz noktasında her şey oldukça yolunda gidiyor ve sizin bile tahmin edemediğiniz güzel ve hızlı gelişmeler olabilir.

Fakat 22.22 saat anlamına baktığımızda sayılar hırslarınız konusunda biraz frene basmanız gerekebileceğini söylüyor. Hırslarınız sizin kariyeriniz noktasında geriye düşmenize sebep olabilir. Hırslarınızın sevgiyle dengelenmesi için elinizde olan imkanlara bakmak ve bu imkanları nasıl şekillendirip fırsata çevirebileceğinizi planlamak size yardımcı olabilir. Bu sayede geçmiş kayıplarınız ve hüsranlarınızdan uzaklaşarak geleceğinize ve umutlarınıza odaklanıp, tutunabilirsiniz. Kendinize güvenin ve inanın, herkes biraz yorulabilir ama önemli olan sizin kendinizi ne şekilde toparlamak istediğinizdir. Şimdi biraz silkelenmek ve mutlu sona ulaşmak için kendinizi toparlamanın tam zamanı. Saatler ve sayılar size bu konuda olumlu gelişmelerin haberlerini iletiyor. Güzel bir geleceğe sahipsiniz, buna inanın ve bunun tadını çıkaracağınız günlere hazır olun, kanatlanıp uçmanıza çok az bir zaman kaldı!

Saat 22.22 haricinde devamlı olarak karşılaştığınız Çift Saatler varsa, diğer makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. talhazmc dedi ki:

    Değerli paylaşımınız için teşekkürler.

  2. Elmas dedi ki:

    Harika yorumlar bana enerji veriyor tam bittim derken kalkıyorum ayağa teşekkür ederim