23.23 Saat Anlamı

Aşk hayatınızda sizi bekleyen sürpriz nedir ? İş hayatınızda riskleri almanın zamanı gelmedi mi ? Saatlerin anlamı, 23.23 saat anlamı ile bütün her şeyi açıklıyor.

17.11.2021
23.23 Saat Anlamı

Merhabalar gönlünü aşka açmış sevgi çiçekleri, gözünüz yavaş yavaş yorulmuş uyku çökmüş saate bakıyorsunuz ki saat 23:23. Bu saat kendini size son zamanlarda çok fazla denk geliyor, dayanamıyor ve anlamına bakıyorsunuz ” – acaba bir anlamı var mı? – Varsa nedir? ” derken sizin için hazırladığımız yazımız ile karşılaşıyorsunuz. O halde öncelikle bir yudum su için ve biraz soluklanın çünkü sizler için hazırladığımız yazıları okurken heyecanlanabilirsiniz. 23.23 Saat anlamı ile hayatınızı bir çok konuda ilişkilendireceğiz.

Aşk denildiğinde öfkeyi, kızgınlığı, kırgınlığı, mutluluğu, hormonları, mantığı, deli olmayı her şeyi aklınıza getirebilirsiniz. Hali hazırda başlamış olan bir ilişkiniz varsa ne yönde seyrediyordur bilemiyoruz fakat ne yönde ilerleyecek bunu tahmin edebiliyoruz. Tabii bir de sevip de söyleyemeyen özleyip de kavuşamayan insanlar var. Onlar için de içlerinde ki ” keşke onun zihnini okuyabilseydim acaba ne yapıyor, ne düşünüyor? ”diye meraktan delirmiş insanlara güzel haberlerimiz var. Aslında bu haberler bizden değil, sizin dileklerinizin cevabı olarak evrenin size gönderdiği kısa mesaj bildiriminden. Biz bu bildirimleri görüyor, okuyor, anlıyor ve size de 23.23 saat anlamına dair bazı aktarımlarda bulunuyoruz.

Öncelikle dileklerimizin ulaştığı bir yer var bunları biliyoruz, oradan bize dileklerimiz için yardımda bulunan güzel enerjilerde var. Evren dileklerimiz konusunda bize yardımcı olurken ufak tefek birkaç işaretler gönderir. Saatlerde bunlardan biridir. Kısa dönem içerisinde sıklıkla karşılaştığınız saatler, size içerisinde bulunduğunuz dönemler ile ilgili uyarılara ve bilgilere sahiptir. Saatlerin Anlamı, aşk yaşantısından tutun kariyer yaşantısına kadar hayatınızın hemen her alanında size küçük tüyolar verir. Öncelikle şunu söylemeden geçmeyelim ki gerçekten çok kısmetli bir dönemdesiniz, size vereceğimiz havadisler için biz bile çok sabırsızız.

Aşk yaşantınız hakkında ki güzel havadislerden bahsettikten sonra da yazımızın geri kalan kısmında evrenin saatler ile size gönderdiği kısa mesaj bildiriminin diğer anlamlarına da bakacağız. O halde buyurun hemen hızlıca 23.23 saat anlamının aşk yaşantınız ile ilgili olan bilgilerine geçiş yapalım.

23:23 Anlamı ve Aşk ile İlişkisi

ask ile iliskisi1

Bimbamboomm çatlasın düşmanlaarr sizin de artık hayatınızın aşkı vaarr!! Sevip de kavuşamayan, düşünmekten uyuyamayan, ” acaba mesaj attı mı, yazdı mı, kiminle ne yapıyor?? ” diye stalker olmuş güzel insanlar duyduk duymadık demeyin. Aşk kapınızı çaldı çalacak, çok az kaldı. 23.23 saat anlamının size aşk yaşantınız ile ilgili muazzam haberleri var. Hazır mısınız?

Aklınızdan çıkaramadığınız o kişi sizin hayatınızın ilki ve teki olduğunuzu düşünüyor. İlk defa birisine karşı böyle hisler duyuyor ve o birisi de sizsiniz. Aklınızı başınızdan almış olmasını belki siz bile hala kabullenememiş iken,  o sizden çoktan emin olmuş bile. Bu zamana kadar yaşadığı ilişkiler, hissettiği duygular hiç böylesine yoğun olmamıştı. İlk gördüğü andan itibaren aklını alıp başından götürmüşsünüz resmen. Size karşı, içinde hissettiği şeyleri her ne yaparsa yapsın yansıtamayacağına ve yansıtamadığına inanıyor.

İlişkimiz nereye gidiyor ?

Peki ” Acaba ilişkimiz nereye gidiyor? Bana karşı hisleri samimi mi? Güvenimi boşa çıkarır mı? Beni gerçekten seviyor mu? ” diyen o güzel ilişki düşünürleri burada mı? Hayatımıza eşlik eden kişi ile yaşadığımız ilişki nasıl giderse gitsin, her daim içimizde tonlarca şey düşünür ve en az kendimizden emin olduğumuz kadar da emin olmak isteriz. 23.23 saat anlamı bu eminlik konusunda size güzel haberler müjdeliyor. Partnerinizin sizden önce ki ilişkileri konusunda kaygılanmanıza gerek yok. Parteriniz sizin, hayatının aşkı olduğunuza inanıyor. Size karşı hisleri konusunda oldukça emin ve sizinle birlikte yaşadığı şeyleri başka birisi ile yaşamadığına ve yaşayamayacağına inanıyor.

İçindekileri size haykıracak!

İlişkiniz için hep bir eminlik istemiştiniz, gözlemleriniz, istekleriniz ve hisleriniz konusunda bir gerçekliğe sahip olmak istemiştiniz. 23.23 saat anlamı ile size evren bu eminliği müjdeliyor. Artık doya doya içinizden gelen o güzel ilişkiyi yaşayabilirsiniz. Hem aklınızı hem yüreğinizi ele geçirmiş olan o kişi de size karşı aynı hisler içerisinde, hatta sizden daha yüksek bir sevgi titreşiminde olması dahi mümkün. Eğer bir ilişkinin başlaması için karşı taraftan adım bekliyorsanız, beklemediğiniz bir an da daha fazla dayanamayıp içinden gelenleri size haykıracak, bunun için de biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Hisler bu kadar yoğunken sabır kelimesi biraz can sıkıcı geliyor olabilir. Fakat inanın bu ilişkiniz ve sizin için en hayırlısı olacak.

23.23 Anlamı ve Nümeroloji ile İlişkisi

Saat 23.23 Nümeroloji Anlamı

Numaralarda saatler gibi evrenden gizli mesajlar verirler. Hatta bazı kimseler çoğu önemli planlamalarını bu numaraların anlamlarına göre planlarlar. 23.23 saat anlamı için bahsettiğimiz evrenin kısa mesaj bildirimlerine birde numerolojik olarak bakalım, acaba evren bu numaralar aracılığıyla bize neler aktarıyor?

Öncelikle numeroloji incelemesi nasıl olur ondan biraz bahsedelim. Her bir rakamın taşıdığı kendine özel enerjileri vardır, rakamların oluşturduğu sayıların birleşiminden ortaya çıkan yeni enerjiler meydana gelir.

Genellikle kişiler bilmedikleri enerjisel durumlara karşı bir tedirginlik yaşarlar ama sakin olun. Güvenli bir kaynaktan doğru bilgileri elde ediyorsunuz. O halde buyurun meraklarınızı giderelim.

2 Rakamının anlamı: Birlikte çalışmayı, inançları, sorumlulukları, manevi yönlerimizi, naifliği, çelişki içerisinde kalışı, istikrarlı ve istekli yükselişleri sembolize eder.
3 Rakamının anlamı: Gelişim, hayalperestlik, destek / yardım, tesadüf / kader, umut, gerçekleştirebilme durumlarını sembolize eder.

Numeroloji de 23.23 saat anlamı için gerekli olan iki rakamın da anlamlarına baktık, şimdi sıra bu iki rakamın birleşimi olan 23 ve 46 sayılarında.

23 Sayısının anlamı; 2 + 3 rakamlarının birleşiminden meydana gelen bu sayı, ifade biçimi, insani yönler, çelişki ve enerji alanınızı sembolize eder. Aynı zamanda bu sayı birlikte bir denge kurar, anlayışın ve sevginin mesajını verir. Evrenin size göstermiş olduğu  saat 23.23 anlamı , denge ve anlayışın bizim temel ihtiyaçlarımız olduğunu, bu iki durumunda sevgi ile beslendiğini hatırlatmak isteyen bir mesaj iletiyor.


46 Sayısının anlamı; 23 + 23 sayısının enerji birleşiminden meydana gelir. 46 sayısı üst seviyede bağımsızlığı gösterir. Siz hareket ve seçim özgürlüğünü seven bir yapıya sahipsiniz. Evren hareket ve görüşlerinizi değiştirip dönüştürmek isteyen kişilere karşı dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Etkileyici düzeyde olan odaklanma yeteneğiniz ile belirlediğiniz hedeflere ulaşmanız mümkün. İçerisinde bulunduğunuz dönem bu konuda size destek olacak.

23:23 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Saat 23:23 anlamında, içerisinde bulundurduğu 23 sayısının enerjisi, bize dengeyi ve anlayışı işaret etmişti. Can sıkıcı bir durum yok ama yine de dikkat! Maddi anlamda işleriniz yolunda gidiyor ve sürpriz biçimde kendinizi bolluk ve bereket içerisinde bulabilirsiniz. Fakat harcamalarınız konusunda bir denge içerisinde olmalısınız. Kendi ihtiyaçlarınıza ve çevrenizin ihtiyaçlarına karşı anlayışlı ve dikkatli olmalısınız. Aksi taktirde istenmeyen sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Korkmak sizin en son duygu durumunuz olsun. Fazla savurgan biriyseniz biraz harcamalarınızı kısıtlayın fazla tutumlu birisiyseniz de biraz açılın dengeyi sağlamak bu kadar basit aslında.

Yeni tekliflere hazır olun!

Bunların dışında ödeme beklediğiniz yerlerde ifade yetinizden faydalanın. Saat 23.23 anlamları kendinizi ifade etmek için en uygun zaman dilimlerinde bulunduğunuzun müjdesini vermişti. Kendinizi geri plana atmayın. Çevrenize karşı yardımsever oluşunuz çok ince bir tutum fakat kendi ihtiyaç ve isteklerinizi de göz ardı etmeyin. Özellikle de sağlık konusunda harcama yapmaktan çekinmeyin. Son olarak şunu da eklemeden geçmeyelim, yeni bir girişim içerisinde bulunacaksanız yolunuz açık, daha fazla birikim yapmak için daha iyi teklifler ile karşılaşabilirsiniz. Bu teklifleri daha sakin bir şekilde karşılayın. Evde ki bulgurdan olmayı hiç birimiz istemeyiz.

23:23 Anlamı ve Kariyer ile İlişkisi

Belki saatlerin ya da sayıların bu kadar çok anlamı olmasını inandırıcı bulmuyor olabilirsiniz. Fakat bir düşünün, bu kadar araştırma, deneyim, tecrübe ve yıllardır süregelen aktarımı takip etmekten ne kaybedersiniz? Sizi bu yazıyı okumaya iten nokta neydi? Aslında ruhunuz ve evrenin enerjisel bağı sizi bu noktaya kadar taşıdı. 23.23 saat anlamı içerisinde kariyeriniz içinde bazı mesajlar var.

Çevrenizdekiler dikkat!

Kariyeriniz konusunda olumlu ve güzel değişimler var. Evren bu konuda sizleri müjdelemek istedi ve bu konuda ufak tedbir uyarıları var. İstediğiniz kariyeri elde etseniz dahi içerisinde bulunduğunuz pozisyonun doygunluk seviye ulaşmasından dolayı farklı tecrübelere yelken açmak isteyebilirsiniz. Bu çok normal ve doğal bir içgüdüdür. Yaşamak istediğiniz kariyere hatta tabiri caiz ise aşk ile yapacağınız mesleğe sonunda yaklaşıyorsunuz. Yaklaşıyorsunuz diyoruz çünkü bazı şeyler için ön aşamalar vardır. Birçok aşamayı geride bırakmışsınız ve ramak kalmış diyebiliriz. Artık son ve belki de en heyecanlı aşamalardasınız. Çevrenizde iş ilişkisi kurduğunuz kişilere aman dikkat. Beklenmedik yerlerden beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Kariyeriniz için 23.23 saat anlamına baktığımızda sizin dikkatli ve özverili bir yapıya sahip olduğunuzu görüyoruz. Bazı yaşadığınız hüsranlar sizi yormuş ve yıpratmış olabilir. Odak noktanızı negatif düşüncelerden uzakta tutun ve evrenin size açtığı güzel kapıları görün. Kariyer yaşantınızla ilgili değişiklik yapmanız için doğru zamanı gözlemlemeli ve bunun için kendi iç hazırlığınızı yapmalısınız. Sürekli denk geldiğiniz ayna saatiniz bu konuda size müjdeler veriyor. Yeni kariyer yaşantınız içerisinde her şey gönlünüzce olacaktır, öyle umut ediyoruz ve saatlerde size bunun haberini iletiyor. Güzel ve aşk dolu kariyerinizi kutlama zamanıdır. Sadece birazcık daha özveri ve çaba ile kariyer alanınızda önünüze çıkan hiçbir engeli görmeyeceksiniz. Sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileriz. Diğer çift saatler ile ilgili yorumları okumak için menüleri kullanabilirsiniz. Hoşçakalın.

YORUMLAR

  1. savaş dedi ki:

    güzel yazı 5 yıldır aynı saat i her yıl en az 100 gece karşıma çıkıyor

    1. Merve dedi ki:

      Yinede bir cacık yok mu ?