23.32 Saat Anlamı

Saatlerin anlamı, 23.32 saat anlamı ile beraber aşk hayatınızı nasıl şekillendirmeniz gerektiği konusunda sizlere küçük tüyolar veriyor.

17.11.2021
23.32 Saat Anlamı

23.32 saat anlamı ters saat anlamı olarak geçer. Bildiğiniz gibi, ayna saatler evrenin sevgi ve ışık dolu yardımcıları olarak bize güzel mesajlar getirilmesiyle bilinir. İsim olarak ”ters ” saat dendiğinde genellikle kafamıza olumlu olmayan bir mesaj belirse de aslında işin aslı öyle değildir. Kimi kişiler 23:23, 21:21 gibi ayna saatleri yakalayabilirler kimi kişilerde daha yoğun olarak 23:32, 21:12 gibi ters saatleri yakalayabilirler. Bunlar tamamen sizin çekim alanınızla alakalıdır. Özünde iki saat diliminin de birbirinde farklı işlevleri yoktur, ama her saat dilimi gibi içerisinde enerji açısından taşıdığı farklı anlamlar mevcuttur. Bu sebeple ters saatler içinde evrenin ışık dolu, sevgi dolu yardımcıları diyebiliriz. Hadi bakalım bu güzel ters saat dilimi sizin hayatınızda neleri müjdeliyor.

23:32 Anlamı ve Aşk İle İlişkisi

Eeyyy aşk sen nelere kadirsin!!  Dünyevi yaşantılarımızda kadın erkek ikili denklemlerinde hem en çok istediğimiz şey aşkın ta kendisidir hem de en zor yaşamaya izin verdiğimiz duyguda aşktır. Daha öncesinde yaşamış olduğumuz olumlu olmayan tecrübeler, insanların bu sebeple yazmış olduğu şiirler, bestelediği şarkılar, yönettiği filmler derken ‘’aşk’’ hep öğretilen bir şey oldu. Fakat aşk tam anlamıyla ne kadar keşfedilen bir şey olabildi hayatınızda? Ne zaman dış dünyanın size öğrettiğinin aksine öz aşkı keşfedip deneyimleyebildiniz? Deneyimlemeye ne kadar gönlünüzü açabildiniz?

Sanki hiç layık değilmişsiniz, hiç hak etmiyormuş gibi hissedip tamamen sırt dönmeye çalıştıkça yaşanan iç sıkışmaları, yaşanan negatif duygu ve düşünceler ne kadar yorucu öyle değil mi? Üstelik bunu fark edebilmek için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Tüm manipülasyonlardan sıyrılıp, özünüzle baş başa kalıp, zihninizi boşaltıp öyle bir durup negatif olarak adlandırdığınız durumlara baktığınız da gerçekten ne kadar içiniz alır? Gerçekten ne kadar yüksek bir titreşimde ve huzur içerisinde hissedersiniz kendinizi? İşte tüm bunların cevabı size 23.32 saat anlamı ile geliyor.

Aşk kapınızı çalmaya çok yaklaştı!

Evren, siz kabul etme konusunda travmatik yanılgılar yaşasanız dahi, sizin aydınlık, yüksek titreşimde ve sevgi dolu bir birey olarak hem sevmeyi hem de sevilmeyi hak ettiğinizi size göstermek istiyor. Sevgi ile yapacağınız tatlı adımlar sonucunda bu sefer korkmanıza, ürkmenize kısacası negatif bir durumu deneyimlemenize hiç gerek kalmayacak. Romantik ilişkiler konusunda gerçekçi bir ümide sahip olmasanız dahi aşk, bir güneş gibi yükselecek doğacak ve sönmeyecek kalbinizde.. Öylesine sıcak, öylesine, güvenli, öylesine huzurlu ve öylesine özgür bir şekilde ”siz” olarak kabul görebildiğiniz, yargılardan ve etiketlerden uzak bir şekilde aşkı deneyimleyeceksiniz. Üstelik 23.32 saat anlamına bakılırsa bunun için önünüzde çok uzun uzadıya yıllar yok. Bize göre kısa bir zaman içerisinde gerçek aşk kapınızı çalacak ve siz günahıyla sevabıyla birlikte doya doya koşulsuz sevginizin tadını çıkaracaksınız!

Mantığınızı bir kenara bırakmayın

Son dönemlerde yapılan en büyük hatalardan bir tanesi de pozitif düşünmeye odaklanmaktır. Evet, pozitif düşünce hayatın her alanında önemlidir ama devamlı pozitif odak noktasına yönelip, gerçekleri bir tarafa bırakıp gözlerinizi karartacak seviyeye geliyorsanız sıkıntı büyük demektir. Mantığınız sadece aşk konularında değil, hayatın her alanında hareket ederken aklınızın bir tarafında sizi yönlendirmelidir. Bir insanın sadece pozitif yönlerine odaklanırsanız, hoşunuza gitmeyen mantığınıza uymayan taraflarını düşünmek istemezsiniz. Ama bir süre sonra gerçeklerle yüzleştikten sonra üzülen taraf siz olabilirsiniz.

23.32 Anlamı ve Para ile İlişkisi

Yaşamınızı idame ettirebilmek, yardım edebilmek, paylaşabilmek ve çoğaltabilmek adına bazı maddi hedefler belirlemişsiniz kendinize. Saat 23:32 anlamı içerisine bakıldığında biraz daha sabır ve sebat sonucunda dilediğiniz bereketli alana kavuşacaksınız. Özünüz paylaşmaya ve çoğaltmaya, bereketi sevgiyle taçlandırmaya yönelik bir titreşimle yükseliyor tekamül yolunda.. 23.32 saat anlamı içerisine bakıldığında yakın zaman içerisinde oldukça sevgi dolu ve bereketli zamanlar sizi bekliyor, siz içinizi ferah tutun evren her zaman sizin yanınızda ve evren sizi asla yoklukta bırakmaz.

Yatırımlar araçlarına yönelin!

23.32 saat anlamı bu dönemde farklı yatırım kaynaklarına yönelmeniz gerektiğini tavsiye ediyor. Paranızı daha kolay biriktirebilmek için, herhangi bir yatırım aracını kullanıp, geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Özellikle günümüzde internetten alışverişlerin de yaygınlaşmasıyla beraber insanlardaki tüketim çılgınlığı iyice nirvanaya ulaşmış durumda. Kendinizi frenlemek için aylık kazancınız üzerinden belirli miktarda harcama limiti oluşturun ve geri kalan kısmını yatırım yapın. Geliriniz çok küçük miktarlar olsa bile en azından bu alışkanlığı kazanmak adına yapılmasını öneriyoruz.

Ters saatlerin anlamı ile hem saat falınıza bakabilir, hem de hayatınız için küçük tüyolar alabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Dgayk dedi ki:

    02.20 de isterizz

  2. Lal dedi ki:

    Şu an 15.51 gordum