Falda Akrep Görmek

21.04.2022
Falda Akrep Görmek

Kahve falında akrep görmek fal baktıran kişinin yakın zamanda bulunduğu bir ortamda büyük bir gerginlik yaşanacağını işaret eder. Fal sahibinin hislerinin kuvvetli olduğu ve bu gerginliği önceden sezip zarar görmeden oradan ayrılacağı yönünde yorumlanır.

Falda Akrep Kuyruğu Görmek

Kahve falında akrep kuyruğu görseli kuyruğun şekline göre yorumlanır. Falda akrep kuyruğu aşağı doğruysa deniz kenarında yapacağınız bir tatilin müjdecisi olarak yorumlanır. Falda akrep kuyruğu yukarı doğru duruyorsa birisinin işlerinizi bozmak için fırsat kolladığı anlamındadır. Falda akrep kuyruğu ve insan görseli yan yana ise yolunuza çıkacak bir engeli aşmak için nezaketi bir kenara bırakacağınız anlamında yorumlanır.

Falda Akrep Kıskacı Görmek

Kahve falında akrep kıskacı görmek insanlara olumsuzluğu çağrıştırsa da aslında bereketin ve bolluğun hayatınıza tutunacağı anlamındadır. Uzun zamandır hayatınızda devam eden iniş-çıkışın son bulacağı ve maddi sıkıntılarınızın ortadan kalkacağına dair yorumlanır. Fincan tabağında akrep kıskacı görmek fal sahibinin atik olduğuna ve yüksek bir enerjiye sahip olduğuna işaret eder.

Falda Akrep İğnesi Görmek

Kahve falında akrep iğnesi görmek fal sahibinin geçmişteki tecrübelerinden dolayı insanlara karşı hep tetikte olduğunu ve mesafeli olmaya çalıştığına dair bir işaret olarak yorumlanır. Fal baktıran kişinin kendini korumak için takındığı bu tavrın hayatını zorlaştırmaya başladığının yansıması olarak anlamlandırılan görseldir.

Falda Ters Akrep Görmek

Kahve falında ters akrep fal sahibinin umutsuzluğu bir kenara bırakması için bir işaret olarak ifade edilir. İlişkilerinde pişmanlık yaşamasına neden olan kişilerin hak ettiği cezayı bulduğu anlamında yorumlanır. Fincan tabağında ters akrep görmek hanenizde karışıklık çıkaran kişinin yakın zamanda bunu itiraf etmek zorunda kalacağı anlamındadır.

Kahve Falında Kara Akrep Görmek

Falda kara akrep görmek çıkacağınız bir yolculukta karşılaşabileceğiniz bir durumun sizde kısa süreli de olsa yaratacağı korkuyu işaret eder. Fal sahibinin yaşanan tüm olaylara karşı büyük tepkiler verdiğine dair de yorumlanır.

Kahve Falında Akrep Kadın Görmek

Falda akrep kadın görmek hayatınıza girecek baskın karakterde bir kadını işaret eder. Çevrenizde bulunması hoşunuza gitmese de iş ya da aile bağından kaynaklı bu durumu değiştirmenin mümkün olmadığına dair yorumlanır.

Kahve Fincanı Tabağında Akrep Görmek

Falda, tabakta akrep görmek yakınınız tarafından hanenize girecek bir hediyenin hanenizde yaratacağı huzursuzluğun habercisi olarak anlamlandırılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.