Falda At Görmek

03.04.2022
Falda At Görmek

Falda at görmek kişinin hayatında yeni bir döneme gireceği anlamına gelir. Bu yeni bir işe başlama, evlilik ya da kişinin kendini bulacağı bir seyahat olabilir. Kahve falında at fal sahibinin hayatının kontrolünü her zaman elinde tutan bir karaktere sahip olduğunu işaret eder.

Falda At Kafası Görmek

Fincanın tabanında at kafası görülmesi fal sahibinin yakın zamanda büyük bir maddi kazanç elde edeceğini işaret eder. Fincanın kenarında at başı görmek ise kişinin sevdiği insan ile ilişkisini bir adım öteye taşıyacağı anlamına gelir. Falda at başı görmek yanında insan görseli görülmediği sürece hayırlı şeylerin habercisi olarak anlamlandırılır.

Falda Şahlanmış At Görmek

Falda şaha kalkmış at görmek verdiğiniz emeklerin karşılığını alacağınız ama bir o kadar da yoğun, yorucu günlere başlayacağınız anlamına gelir. Falda iki şahlanmış at varsa eşinizle ya da ortağınızla kurduğunuz hayallere ulaşacağınızı işaret eder. Fincan tabağında görülen şaha kalkmış at haneye gelecek bir misafirin olduğunu söyler.

Falda At Nalı Görmek

At nalı falda çevrenizde sözleriyle olumlu giden işlerinizi – ilişkinizi bozmaya çalışan insanların olduğu anlamına gelir. Fincanda at nalının yanında ev görseli var ise fal sahibinin güçlü bir karakteri olduğunu, başka insanların düşüncelerinin onun evinde belirleyiciliği olmadığını işaret eder.

Kahve Falında At Üstünde Adam Görmek

Falda at üstünde insan görmek genellikle bekarlar için hayırlı bir kısmet olarak anlamlandırılır. Bu fincanda görülen diğer görseller ile birlikte yorumlandığında farklı anlamlara gelebilir. Falda atın üstünde birini görmek fincanda nehir görseli ile birlikte yorumlandığında kişinin yakın zamanda bir yolculuğa çıkacağı anlamını taşır.

Falda Kanatlı At Görmek

Kahve falında kanatlı at görmek kişinin iş hayatında hiç beklemediği bir anda gelecek olan terfinin habercisidir. Fincanda çıkan kanatlı at görseli gelecek olan yükselişin tehlikeli de olabileceğini anlatmak ister.

Falda Beyaz At Kafası Görmek

Fal baktıran kişi için fincanında görülen beyaz at kafası gelecek maddi bir hediyeyi işaret eder. Fincanda beyaz at kafası bu hediyenin küçük ama hem maddi hem manevi olarak değerinin yüksek olacağı anlamına gelir. Fincan tabağında beyaz at kafası ise bunaldığınız bir anda size yardım edecek olan bir arkadaşınızla başlayacak dostluğu işaret eder.

Kahve Falında At Sürüsü Görmek

Falda at sürüsü görmek çıkılacak bir iş seyahati olduğunu ve bundan bol kazanç sağlanacağı anlamına gelir. Bu kazanç genellikle maddi değil manevi kazanç olarak anlamlandırılır.

Falda Yüklü At Görmek

Kahve falında yüklü at görmek ilişkide sorumluluklarını yerine getirmeyen bir partneri işaret eder. Yaşanılacak sıkıntılı günlerin habercisidir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.