Falda Balık Görmek Ne Demek?

04.04.2022
Falda Balık Görmek Ne Demek?

Kahve falında balık görmek fal sahibine bir yakını tarafından birden fazla güzel haberin getirileceğini işaret eder. Ulaşan bu haberler sayesinde kişinin hayatında huzurlu, maddi açıdan rahat bir döneme geçiş sağlanacağı yorumlanır. 

Falda Yunus Balığı Görmek

Falda yunus balığı, iş hayatında yakalanacak başarının işaretidir. Fal sahibinin bulunduğu ortamlarda zekası ve sempatikliğiyle ön plana çıkmasının yakalayacağı bu başarıda etkili olacağı anlamında yorumlanır.

Falda Fok Balığı Görmek

Fincanda fok balığı kişinin bütün zorluklara rağmen bulunduğu yere tırnaklarıyla tutunduğu anlamına gelir. Güçlü karakteri sayesinde yaşanacak zorluklara rağmen mevkisini koruyacak ve hedeflerine doğru ilerlemeye devam edeceğine işaret eder. Fincan tabağında görülen fok balığı girilecek bir yeni ortamda yaşanacak adapte sürecine yorulur.

Falda Köpek Balığı Görmek

Falda balık görmek güzel haberleri işaret ederken fincanda görülen köpek balığı etrafınızda sürekli açığınızı arayan bir insanın olduğu anlamına gelir. Yaşanacak zorlukların sadece güven duyulan insanlarla paylaşılması için bir işaret olarak yorumlanır.

Falda Yılan Balığı Görmek

Falda yılan balığı aileye sonradan dahil olan birisinin size karşı beslediği kötü niyeti yakın zamanda fiiliyata geçireceği anlamına gelir. Fincan tabağında görülen yılan balığı sığ karakterli bir insanı temsil eder. Bu insanın hayatınızın neresinde yer alacağı size karşı tehlikeli olup olmayacağı noktasında belirleyici olacaktır.

Falda Kılıç Balığı Görmek

Falda kılıç balığı fal sahibinin başarıyı yakalayabilmek için hızlı kararlar alması ve bunları hızla uygulaması gereken bir döneme gireceği anlamına gelir. Fal sahibi için soğukkanlılığını koruyarak atlatacağı bu sürecin sonunda bekleyen kısmetin habercisidir.

Falda Büyük Balık Görmek

Fincanda görülen büyük bir balık fal sahibi dahil herkesi şaşırtacak bir kısmeti, başarıyı işaret eder. Falda bir anda gelen kısmetin habercisi büyük balık ile gelen şansın kalıcı olup olmayacağını kişinin belirleyeceği anlatılır. Fincanda büyük balık ile insan silüeti bir arada görülürse gelecek kısmete bir ortak çıkacağını işaret eder.

Falda Küçük Balık Görmek

Fincanda küçük balık dostlar tarafından çok şaşırtacak bir sürpriz planlandığı anlamına gelir. Yapılan sürprizin küçük şeylerle mutlu olabilen fal sahibi için bir mutluluk silsilesi yaratacağına dair yorumlanır.

Falda Balık Kuyruğu Görmek

Fincanda balık kuyruğu sonradan katılacağınız bir ekip çalışmasında yaratıcılığınız sayesinde farkınızı ortaya koyarak vazgeçilmez bir ekip arkadaşı olduğunuzu ispat edeceğiniz anlamına gelir. Fincan tabağında görülen balık kuyruğu hanenize bir nebze de olsa ferahlık sağlayacak bir kısmeti işaret eder.

Falda Balık Kılçığı Görmek

Fincanda balık kılçığı büyük bir hevesle, hayaller kurarak emek verdiğiniz şeyin sonuna ulaşamadan yaşanacak bir hayal kırıklığını ifade eder. Yaşanacak daha büyük bir hayal kırıklığını engellemek adına işaret niteliğinde görüldüğü için olumlu bir görsel olarak anlamlandırılır.

Falda Ölü Balık Görmek

Fincanda görülen ölü balık görseli kişinin başlamadan biten bir hayalini hala bırakmadığını temsil eder. Faldaki ölü balık kişi için artık geçmişi bırakıp yeni, canlı hayallerin peşine düşmesi gerektiği anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.