Falda Deve Ne Demek?

05.04.2022
Falda Deve Ne Demek?

Falda deve görmek, fal sahinin karakteriyle ilgili bilgi verir. Devenin zor koşullara olan dayanıklılığı fal sahibinin kötü olaylar karşısındaki güçlü duruşuyla, karakteriyle ilişkilendirilir. Falda boynu dik duran bir deve, kişinin geçmişte gerekli birikimi yaptığını yaşanabilecek olan ekonomik zorlukları rahatlıkla atlatabileceğini gösterir. Kahve falında deve kafasını önüne eğmiş bir halde ise kişi gelecekte karamsar bir dönem yaşayacak demektir.

Kahve Falında Deve Kervanı Görmek

Falda deve kervanı ayakta duruyorsa çıkılacak uzun bir yolculuk olduğunu gösterir. Bu yolculuk bir seyahat, iş gezisi ya da manevi bir yolculuk olarak anlamlandırılır. Deve kervanının yönü dağ gibi bir yüksekliğe dönük ise bu yolculukta karşınıza çıkabilecek zorlukları gösterir. Yüksekliğe ters yönde ise zorlukların geride bırakıldığı bir yolculuğu ifade eder.

Falda Devenin Yanında İnsan Görmek

Kahve falında devenin yanında insan görmek, kişinin kendini her ortama adapte edebilmesi demektir. Kişi için önemli olan koşullara uyum sağlayarak planladığı üzere hedef noktasına ulaşmasıdır. Baskın bir karaktere sahip olduğu, etrafının sözleriyle çıktığı yoldan vazgeçmeyeceği anlamındadır.

Kahve Falı Hörgüçlü Deve Görmek

Falınızdaki tek hörgüçlü deve, sizin doğru yolda olduğunuzu işaret eder. Hayatınızdaki olayları öncelik sırasına koyabildiğinizi, böylelikle adım adım isteklerinizi gerçekleştirdiğinizi ifade eder. Falda görülen iki hörgüçlü deve ise bütün işlerinizi aynı anda halletmeye çalıştığınız, bu yüzden çok yorulup sık sık mola verdiğiniz anlamına gelir.

Falda Oturan Deve Görmek

Oturan deve görselinin yanında bir ağaç varsa ilişkide aradığınız huzuru bulacağınız anlamındadır. Devenin bir yükseklik kenarında oturması ise ilişkide biriken sorunları aşıp aşmamak konusunda bir kararsızlık olduğunu ifade eder. Oturan devenin yüzünün dağ yönüne dönük olması sorunları çözmeye daha yakın olduğunuzu gösterir.

Falda Yüklü Deve Çıkması

Falda yüklü bir deve görmek sevdiğiniz bir kişinin uzak bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelir. Devenin yüklü olması kişinin buna uzun zamandır hazırlandığını işaret eder. Yüklü bir deve oturur halde ise evinizde uzun yıllar sürecek bir bolluğu gösterir.

Kahve Falında Deve Kafası Çıkması

Kahve falında görülen deve kafası yakın zamanda büyük bir harcama yapacağınızı ve bunun ekonominizini bir süre sıkıntıya gireceğini ifade eder. 

Fincan Tabağında Deve Görmek

Falda deve çıkması fincanda çıktığı yere göre farklı anlamlara gelir. Deve görseli, fincanın kenarında ise planladığınız seyahatinizi rafa kaldırmak zorunda kalacağınızı işaret eder. Fincanın tabanında yer alan deve bolluğun ve bereketin hayatınızın merkezinde olacağını söyler. Kahve tabağında deve görmek, bir akrabanızın uzun süreli bir misafirlik için size gelmeye dair plan yaptığı anlamındadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.