Falda Ejderha Görmek

13.04.2022
Falda Ejderha Görmek

Kahve falında ejderha görmek fal sahibinin önemli gördüğü maddi ve manevi değerleri koruma içgüdüsünün yüksek olduğu anlamına gelir. Fal baktıran kişi için önemli gördüğü değerlerin, onun için yaşamının vazgeçilmez bir parçası olarak yer aldığını işaret eder. Gireceği bir ortamda bu konunun tekrar gündeme geleceği ve bu konuda eleştirilere maruz kalacağı anlamında yorumlanır.

Falda Ejderha Kafası Görmek

Kahve falında ejderha kafası görmek gelecek için birikim yapmanız gerektiğini işaret eder. Fal baktıran kişinin yakın zamanda başlayacak bir maddi sıkıntısı için şimdiden birikim yaparak hazırlıklı olması gerektiği anlamındadır. Fincan tabağında ejderha kafası görmek yakın zamanda fal sahibinden yüklü bir borç isteneceği anlamına gelir. Bu durum ikili ilişkinize zarar verecek olsa da önceliği kendinize vereceğiniz anlamında yorumlanır.

Falda Ejderha Yavrusu Görmek

Kahve falında ejderha yavrusu görmek fal sahibinin dışarıdan görünenin aksine çok şefkatli bir insan olduğu, sevdiklerini korumak adına güçlü görünmeye çalıştığı anlamında yorumlanır. Falda ejderha çıkması yakın zamanda kendisine duyulacak bir ihtiyaç sonucu sevgi ve şefkat dolu hallerinin herkes tarafından hayretle izleneceği anlamına gelir.

Falda Ejderhanın Ateş Püskürmesi Ne Demek?

Kahve falında ejderhanın ağzından ateş püskürmesi fal baktıran kişinin yakın çevresinden çok sevdiği birisinin hiç beklemediği bir ihanetiyle kaşılacağı anlamına gelir. Fal sahibinin bile kendisini tanıyamayacağı bir öfkeyle dolacağını işaret eder.

Falda İki Başlı Ejderha Görmek

Kahve falında çift başlı ejderha görmek iki yüzlü birisine karşı vermeniz gerekecek mücadeleyi işaret eder. Fal sahibinin bir anda hayatından çıkaramayacağı iki yüzlü bir kişi ile yaşanacak zorlu zamanı anlatan görselin fal sahibine bir uyarı olarak ortaya çıktığı anlamındadır.

Falda Uçan Ejderha Görmek

Kahve falında uçan ejderha görmek fal sahibinin bulunduğu konumdaki görevinin sona ereceğini ve yeni bir göreve terfi edeceğini işaret eder. Fal sahibinin yeteneklerini daha iyi gösterebileceği bir terfinin yakın olduğunu ifade eder.

Falda Ejderha Üstünde İnsan Görmek

Kahve falında ejderha üstünde insan görmek gücü elinde tutmak isteyen birisinin bunu gerçekleştirmek için sizi de kullanmak istediği anlamına gelir. Yeteneklerinizin farkında olan birisinin, başarıya ulaşmak için sizden isteyeceği destekte geri planda kalıp kalmamanın sizin yapacağınız hamle ile belirleneceği anlamındadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.