Falda Fare Görmek Ne Demek?

07.04.2022
Falda Fare Görmek Ne Demek?

Falda fare görmek ilk olarak insanların aklına olumsuz düşünceler getirir. Kahve falında fare görmek fal sahibinin yaşayacağı her zorlukta bir çıkış yolu bulacağına işaret eder. Fal sahibinin yakın zamanda sıkıntılı bir dönem yaşayacağı, herkes tarafından çözülemez olarak görülen bir sorunla karşılacağı ama fal sahibinin kendine yeni bir yol yaratacağı anlamına gelir.

Kahve Falında Tabakta Fare Görmek

Fincan tabağında fare görmek fal sahibini huzursuz edecek bir şeyin habercisidir. Bu şeyin ne olduğu farenin yanındaki görseller ile netlik kazanabilir. Huzursuzluk yatacak olan sizi varlığıyla rahatsız edecek bir kişi, eşya ya da kulağınıza gelecek bir haber olabilir. Fincan tabağında birden fazla fare görseli varsa sevmediğiniz insanların olduğu bir ortama gitmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Falda Beyaz Fare Görmek

Kahve falında beyaz fare kişinin arkadaş ortamına ya da ailesine katılacak yeni bir kişiyi işaret eder. Bu kişinin başlangıçta herkes tarafından önyargıyla karşılanacak biri olacağını, sonrasında ise arkadaş veya aile ortamının vazgeçilmez bir üyesi haline geleceği anlamına gelir. Fincan tabağında görülen beyaz fare sizi mutsuz edecek bir hediyeyi işaret eder. Bu mutsuzluk hediyeyi veren kişiden ya da hediyeden kaynaklanacağı anlamındadır.

Kahve Falında Fare Kafası Görmek

Falda fare kafası görmek iş hayatında beklediğiniz fırsata yakın zamanda ulaşacağınız anlamına gelir. Ancak bu fırsatın sizinle rekabet içinde olanlar tarafından zor duruma düşmeniz için kullanılabileceğine dair yorumlanır. Fal sahibi için bu fırsatın tehlikeli bir oyuna dönüşebileceği anlamına gelir.

Kahve Falında Hamster Görmek

Falda hamster görmek kişinin ilişkide aradığı sıcaklığı, samimiyeti bulacağı anlamına gelir. Fal sahibinin ilişkilerinde sevgisini gösteremeyen insanlara tahammül edemediği, sevgi dolu olduğuna dair yorumlanır.

Falda Fare Kapanı Görmek

Kahve falında fare kapanı görmek kovaladığınız bir iş olduğunu işaret eder. Fincanda sadece fare kapanı var ise hedefinize çok uzak olduğunuz, belki de yanlış yerde beklediğiniz anlamına gelir. Fincanda hem fare kapanı hem fare var ise doğru yolda ilerlediğiniz ve hedefiniz için yeni birkaç şey eklemeniz gerektiğine dair yorumlanır. Fincan tabağında fare kapanı görmek çevrenizde sizi küçük bir hedef olarak gören dost görünümlü bir kişinin olduğu anlamındadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.