Falda Geyik Görmek

02.04.2022
Falda Geyik Görmek

Falda geyik hayatınızda bir temizliğe gideceğinizi, size yük olduğunu düşündüğünüz şeylerden arınacağınızı işaret eder. Bu süreç güçlenip olgulgunlaştıran, kişinin hayatına yenilikler katan bir zaman olarak anlamlandırılır.

Kahve falında geyik görmek bir ağacın yanında yer alırsa mevki ya da maddiyat için size yakın duran birilerinin olduğunu işaret eder. Geyik ağacın yanında oturur halde ise kişinin hiçbir şeyden haberi yok anlamındadır. Geyik, ağacın yanında ayakta duruyorsa fal sahibinin durumun farkında olduğunu ifade eder. Derenin yanında bir geyik görseli varsa kişinin ferah bir döneme gireceği, yapmak istediği ertelediği hayallerine odaklanabileceği anlamındadır.

Falda Geyik Kafası Görmek

Kahve falında geyik başı yakın zamanda evinizde gerçekleşecek değişikliği ifade eder. Bu evin dekorasyonu olabileceği gibi hanenize gelecek yeni bir üyeyi de ifade ediyor olabilir. Bunun yorumunda belirleyici olan yanında yer alan diğer görsellerdir.

Fincan Tabağında Geyik Kafası Görmek 

Fincan tabağında boynuzları olan bir geyik kafası, etrafınızda hanenizin huzurunu kaçırmak için sürekli yalanlar söyleyen kişilerin olduğunu işaret eder. Fincan tabağında sadece geyik boynuzu görseli varsa sevdiğiniz bir kişi tarafından hayal kırıklığına uğratılacağınız anlamına gelir.

Kahve Falında Geyik Yavrusu Görmek

Kahve falında geyik yavrusu yakın zamanda iki doğum haberi alacağınızı söyler. Bebeklerin hanenize yakınlık derecesi geyiğin fincanda nerede bulunduğuna göre anlamlandırılır. Fincan tabağında yer alan geyik yavrusu ise uzun zamandır emek verdiğiniz şeyin karşılığının yakın bir zamanda doğacağını simgeler.

Falda Geyik Boynuzu Görmek

Falda geyik boynuzu güçlü bir ilişkiyi temsil eder. Fincandaki bu görsel, yaşadığı deneyimler sonucunda ne istediğini bilen bir kişinin hayatınızın merkezinde yer alacağını ve uzun süren bir birliktelik yaşayacağınızı anlatmak ister.

Kahve Falında Geyik Sürüsü Görmek

Falda görülen topluluk genellikle güçlü bağları işaret eder. Falda görülen geyik sürüsü yapacağınız bir ekip çalışmasının başarı ile sonuçlanacağını, toplu bir kazanım elde edeceğinizi ifade eder.

Kahve Falında Geyik ve Kalp Görmek

Kahve falında geyik görselinin yanında kalp şekli yan yana ise fal sahibinin geride bıraktığı bir kişinin onu unutamadığı anlamına gelir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.