Falda Horoz Görmek

27.03.2022
Falda Horoz Görmek

Falda horoz görmek ne anlama gelir sorusu şöyle cevap bulur: Fal baktıran kişi geçmişinde yaşadığı olayların geleceğe etkilerini, gelecekten beklentilerini güçlü bir yorumla falındaki ipuçlarında yakalamak ister. Faldaki ipuçlarının en önemlilerinden biri de hayvan figürleridir. Asırlardır güneşin doğmasının ve yeni bir günün habercisi olarak tasvir edilen horozun falda görülmesi beklenen günlerin geleceğinin habercisidir.

Kahve falında horoz görmek kişinin flört döneminde olduğu kişiyle ilişkiye başlayacağını işaret eder. İlişkisi olan kişiler için ise ilişkide hararetli bir tartışmanın başlayacağını, karşı tarafın içinde tutup söyleyemediklerini dökeceğine yorulur.

Falda Horoz Görmek Ne Demek?

Fincanın kenarında görülen horoz hayırlı işlerin habercisi iken, fincanın tabanında ya da tabağında görülen horoz şekli gelecekte yaşanacak tatsız tartışmaları yansıtır. Bu tartışmanın çok yakın bir aile üyesiyle olacağı, eğer taraflardan biri alttan almazsa uzun süreli bir ayrılığa sebebiyet vereceği kaçınılmazdır anlamındadır.

Falda Horoz Çıkması

İş hayatında beklenilen terfinin yakın olduğu, bunun bir topluluk önünde yapılacak konuşma sırasında duyurulacağını bildirir. Topluluk önünde gelecek haber, yakın çevrenizde ki sizin hakkınızda konuşulan iyi ve kötü şeyleri daha net duymanızı sağlayacak. Hayatınıza dair yeni kararlar almak için iyi bir dönem geliyor anlamındadır.

Fincan tabağında çıkan horoz uzun zamandır büyük bir umutla beklediğiniz sizin güneşiniz olacak haberin gelmeyeceğini, artık ikinci planınızı uygulamaya geçmenizi söyler. Yanlış beklentilerde takılıp kalmak size zaman kaybettirip yaşayacağınız güzelliklerden mahrum bırakabilir anlamındadır. Bir ışık, bir haber beklemek yerine bugün yeni bir yol çizmek sizi başarıya ve mutluluğa götürecektir.

Falda Horoz Ötmesi

Horozun başının dik durması ilk bakışta horozun ötüşünü akla getirir. Ancak bu girilecek bir kavganın habercisi olabilir. Ailedeki bir büyüğün miras konusunda kendini haklı çıkarmak adına saygı sınırlarını zorlayacağını gösterir. Bu üstten tavıra karşı sizin vereceğiniz cevap olayın iyi ya da kötü sonuçlanmasında belirleyici olacaktır.

Kahve Falında Tavuk ve Horoz Görmek

Falınızda erkek – dişi bir çift olarak yüzü birbirine dönük hayvan figürü görmeniz yakın çevrenizden sevdiğiniz bir insanla ilgili hayırlı bir haberin simgesidir. Bu evlilik ya da bebek müjdesi olabilir. Tavuğun ya da horozun ters yöne bakması çiftlerin önceliğinde farklı düşüncelerin olduğunu, bu nedenle araya bir soğukluk gireceğini gösterir. Fincanın başka noktalarında görülen tavuk ve horoz zamansız bir ayrılığa işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.