Falda Kaplumbağa Ne Demek?

08.04.2022
Falda Kaplumbağa Ne Demek?

Kahve falında kaplumbağa fal sahibinin olgunlaştığı anlamına gelir. Aceleci, sabırsız dönemlerini geride bıraktığına, kendinden emin sabırla ilerlediği bir döneme girdiğine dair yorumlanır. Falda kaplumbağa görmek kişinin bu dönemde dostları tarafından yalnız bırakılacağına dair yorumlanır.

Kahve Falında Büyük Kaplumbağa Görmek

Falda büyük kaplumbağa kişinin iş hayatında kendisine yol gösterecek tecrübeli birisiyle karşılaşacağını işaret eder. Fal sahibinin tez canlılığı nedeniyle bu kişiden zaman zaman sıkılacağı, ama hedeflerine ulaşmak için katlanması gerektiğine dair yorumlanır. Fincan tabağında görülen büyük kaplumbağa kişiye bir taşınmaz malın miras kalacağı anlamına gelir. Kişinin bu mirala büyük bir kaygıdan kurtulacağı ifade edilir.

Falda Ters Kaplumbağa Görmek

Kahve falında ters kaplumbağa görmek rafa kaldırdığınız işleriniz olduğu anlamına gelir. Uzun zamandır erteleyip, vakit ayırmadığınız işlerin hayatınızda çıkan sorunların temelini oluşturduğuna dair yorumlanır. Bir türlü sonuca ulaştıramadığınızı düşündüğünüz şeyler için geçmişte üstünde durmadığınız, ertelediğiniz durumlara tekrar dönüp bakmanız için bir işaret olarak anlamlandırılır. Fincan tabağında ters kaplumbağa görmek ise sevdiğiniz bir yakınınızın işlerinin yolunda gitmediğine ve bunu kimseye açmadığına dair yorumlanır.

Kahve Falında Yürüyen Kaplumbağa

Falda kaplumbağa çıkması yanındaki görsellere bağlı olarak genellikle olumlu anlama gelir. Falda yürüyen kaplumbağa ise yanında negatiflik içeren görsel olsa dahi müjdeler içerir. Tüm olumsuz koşullara rağmen kişinin hayaline ulaşacağı, o zamana kadar verdiği emeklerin boşa gitmediğini göreceği bir sürecin başlayacağı anlamındadır. Fincan tabağında görülen yürüyen kaplumbağa akademik başarının habercisi olarak adlandırılır.

Falda Su Kaplumbağası Görmek

Kahve falında su kaplumbağası görmek başarı ile birlikte gelecek olan bolluğun, bereketin işareti olarak anlamlandırılır. Kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı, emek verdiği işlerin nihayet istediği gibi sonuçlanacağının habercisidir.

Kahve Falında 2 Kaplumbağa Görmek

Falda iki kaplumbağa görmek kişinin ruh eşi ile karşılaşacağını işaret eder. Ruh eşi olarak adlandırılan yıllarca sürecek bir dostluk da olabilir. Yakalanan uyum ve birbirlerine olan bağlılıklarının etraflarındaki insanlarda hayranlık uyandıracağına dair yorumlanır.

Kahve Falında Kabuksuz Kaplumbağa Görmek

Falda kabuksuz kaplumbağa görmek fal sahibinin kendisi için tehlike yaratabilecek ortamlarda dahi olduğu gibi doğal davrandığı ve göründüğü anlamına gelir. Kişinin bu halinin farkında olmadan kendine zarar verdiğine dair yorumlanır.

Kahve Falında Kaplumbağa Üzerinde İnsan Görmek

Falda kaplumbağa üzerinde insan görmek fal sahibinin sürekli olarak kendisinin birilerine yük olduğu düşüncesine kapıldığı anlamındadır. Bu düşüncenin onu yavaşlattığı, bu düşüncelerden kurtulduğunda hızla ilerleyebileceği anlamında yorumlanır.

Kahve Falında Kaplumbağa ve Anahtar Görmek

Fal sahibinin ulaşmak istediği hedef konusunda kararlı olduğu ve planlı-programlı bir şekilde ilerlediği anlamındadır. Bu hedef kariyer için ya da almak istenen bir ev için olabilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.