Falda Kedi Görmek

01.04.2022
Falda Kedi Görmek

Falda kedi ne demek sorusuna fal baktıran kişinin kendine özgü bir karakteri olduğunu söyleyerek başlamak gerekir. Devamında gelecek olaylar hep bununla bağlantılıdır. Kedinin falda nasıl göründüğü, yanında bulunan görseller merak edilen şeyleri aydınlatacaktır.

Falda Kedi Gözü Görmek Ne Demek?

Kahve falında kedi gözü görmek, bir kişinin çevresi tarafından anlaşılmak istediği bir süreçte yalnız bırakılacağı anlamını taşır. Görülen kedi gözü tek ise bu yaşanılan yalnızlığın sizi güçlendirerek ileri taşıyacağını işaret eder. Fincanda kedinin gözünün yanında küçük şekillerin olması ise kişinin yeni hobiler edinmeye başlayacağı anlamına gelir.

Falda Kedi Kuyruğu Görmek Ne Demek?

Fincanda kedi görseli bir yüksekliğin üzerinde ve kuyruğu yana kıvrımlı bir şekilde oturuyorsa ise kişinin mistik bir yolculuğa çıkacağı anlamına gelir. Fincanın kenarında görülen kedi görseli ilişkide beklediğiniz ilgiyi bulamayacağınızı işaret eder. Fincanda birden fazla kedi görselinin olması hareketli, yorucu zamanların yakın olduğunu anlatır. Fincan tabağında görülmesi ise sevdiğiniz bir eşyayı kaybedeceğiniz anlamına gelir.

Falda Kara Kedi Görmek

Falda kara kedi görmek çevrenizdeki fısıltılara kulak vermeniz gerektiğini işaret eder. Sürekli kulak ardı ettiğiniz söylentilerin doğru olabileceği ve gelecekte çözemeyeceğiniz büyük bir soruna dönüşebileceği anlamına gelir. Fincan tabağında görülen kara kedi yeni insanlarla tanışacağınız yeni bir ortamın habercisidir.

Falda Yavru Kedi Görmek

Yakın bir zamanda sevdiğiniz bir kişinin sorununu çözmek için sizin yardımınıza ihtiyaç duyacağı anlamına gelir. Fincanda birden fazla yavru kedi görselinin olması büyük ailenin yakın zamanda bir araya gelmesini sağlayacak müjdeyi temsil eder. Falda kedi patisi görmek uzatacağınız dostça elin karşı tarafça yanlış anlaşılacağı ve bu kişiyle aranıza soğukluk gireceği anlamına gelir.

Falda Beyaz Kedi Görmek

Falda çıkan beyaz kedi maddi, manevi hedeflerinize ulaşacağınız ve sadece içinize yöneleceğiniz günlerin yakın olduğunu ifade eder. Fincan tabağında çıkan beyaz kedi ise aşkı ve tutkuyu işaret eder. 

Falda Ayakta Kedi Görmek

Falda ayakta bir kedi görseli, kişinin yüzleşmek istediği kişiyle gelecekte karşılaşma fırsatı yakalayacağı ve haklı çıkacağı anlamına gelir. Fincanda ayakta kedi görseli ve insan silüeti bir arada ise iş hayatında beklenilen olumlu gelişmelerin bir süre daha gerçekleşmeyeceği çıkarımını doğurur.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.