Falda Kertenkele Çıkması Ne Demek?

25.04.2022
Falda Kertenkele Çıkması Ne Demek?

Falda kertenkele görmek, fal sahibinin minimal bir hayat yaşamaya yönelebileceğine dair bir işaret olarak anlamlandırılır. Falda kertenkele, fal baktıran kişinin bir farkındalık yaşayacağına ve hayatında ilerlemesine engel olan fazlalıklardan kurtulacağına dair yorumlanır.

Falda Kertenkele Kafası Görmek

Kahve falında kertenkele kafası, fal baktıran kişinin yakalayacağı yeni fırsatlar olabileceğini ifade eder. Fal sahibinin bir marka olacağı ve iş fırsatlarının artık ayağına geleceği anlamında yorumlanır. Fincan tabağında kertenkele kafası görmek, sözleriyle partnerinizle aranızı bozmaya çalışan biri olabileceğini işaret eder.

Falda Gülen Kertenkele Görmek

Kahve falında gülen kertenkele görmek, fal baktıran kişinin uzun zamandır aklında olan planını uygulayabileceği bir ortamın doğabileceğini işaret eden görseldir. Falda gülen kertenkele, itici bulunan bir kişiye karşı düşünülen sinsi bir plan olduğu anlamında yorumlanır. Fincan tabağında görülen gülen kertenkele ise fal sahibine karşı yapılan sinsi bir planı işaret eder.

Kahve Falında Kertenkele Kuyruğu Görmek

Falda kertenkele kuyruğu görmek, geçmişte bırakılmak istenen bir olayın bir süre daha peşinizden gelebileceği anlamındadır. Fal sahibinin kestirip attığı bir konunun çevresi tarafından sürekli olarak karşısına çıkarılmak istenebileceğine dair yorumlanır. Fincan tabağında kertenkele kuyruğu görmek, iş hayatında ekibinize katılacak yeni kişiler olabileceğini işaret eder.

Falda Kertenkele Yavrusu Görmek

Kahve falında kertenkele yavrusu görmek, fal sahibinin hemen adapte olabileceği yeni bir ortama dahil olacağını ifade eder. Fal baktıran kişinin ilk kez katıldığı ortamlarda dikkat çekmeyi sevmediği, önceliğinin insanları gözlemlemek olduğuna dair yorumlanır. Dikkat çekmeden zaman içerisinde bulunduğu ortama hakim olabildiği anlamındadır.

Falda Beyaz Kertenkele Görmek

Kahve falında beyaz kertenkele görmek, fal sahibinin yenileceğine dair bir işarettir. Hayatında ve kendisinde büyük değişiklikler yapacağı anlamında yorumlanır. Fal sahibinin yapacağı değişikliklerle ruhunun ve bedeninin yenileneceği, çevresinden gençleştiğine dair yorumlar alabileceği anlamındadır.

Fal Tabağında Kertenkele Görmek

Fincan tabağında kertenkele görmek, yaşça sizden büyük kadınların toplandığı bir ortamda bulunabileceğiniz ve hiç beklemediğiniz kadar çok soruya maruz kalabileceğiniz anlamında yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.