Falda Kuş Görmek

09.04.2022
Falda Kuş Görmek

Kahve falında kuş görmek fal baktıran kişinin kısmetini aramak için farklı bir yere taşınacağı anlamına gelir. Bu yanındaki görsellere göre bazen iş için yapılacak bir yer değişikliği olarak yorumlanır. Bazen ise yanındaki görseller de değerlendirilerek yaşadığı ilişkide mutsuz olduğu ve mutluluğu bulmak için özgürlüğünü eline alarak kendisine yeni bir yol çizeceği anlamında yorumlanır. Kahve falında kuşlar görmek ise fal sahibine özgürlüğe verdiği önemi hatırlatacak bir etkinliğe katılacağını işaret eder.

Falda Uçan Kuş Görmek

Kahve falında uçan kuş görmek aşk hayatında size doğru gelen bir kısmetin habercisi olarak değerlendirilir. Sürekli çabaladığınız dönemi geride bırakıp, durup beklemeye geçtiğiniz zamanda gelecek olan bu kısmetin sizi büyüleyebileceği ifade edilir. Fal baktıran kişi için elinden gelen çabayı gösterdikten sonra kenara çekilip beklemesi, sabretmesi için bir işaret olan görseldir. Fincan tabağında görülen uçan kuş, fal sahibinin ailesinden bir kişinin yakında kendisini ziyarete geleceğini işaret eder.

Kahve Falında Kuşun Ağzında Birşey Görmek

Falda kuşun ağzında bir şey görmek kısmetin yuvanıza  geldiği anlamındadır. Fal baktıran kişinin gelen bu kısmetin farkında olmadığına, hala bekleyişte olduğuna işaret eder. Kendisine gelen kısmetin farkında olmayan fal sahibine bir işaret olarak ortaya çıktığı yorumunda bulunulur. Falda uçan kuşun ağzında bir şey görmek ise fal sahibinin beklediği şeyin gerçekleşmesi için hala vaktin tamamlanmadığını işaret eder. Fincan tabağında kuşun ağzında bir şey görmek ise aile üyelerinden birinin sizin için değerli olan bir eşyayı size ulaştıracağı anlamındadır.

Falda Büyük Kuş Görmek

Kahve falında büyük kuş görmek bulunduğunuz yerde son sözün sizde olacağına işaret eder. Bu kendi işinizi kuracağınıza ve hayal ettiğinizden daha fazlasına ulaşacağınıza dair bir işaret olarak yorumlanır.

Kahve Falında Anka Kuşu Görmek

Arabulucu karakteriniz sayesinde çevrenizin birarada kalabilmesini sağladığınızın bir işareti olan görseldir. Bulunduğunuz ortamda tartışmaların olmasına, tatsızlık yaşanmasına izin vermediğinizi işaret eder.

Kahve Falında Kuşun Üstünde Yük Görmek

Başarıya giden yolda size düşünceleriyle yük olan, ilerlemenizi engelleyen birisinin oladuğunu işaret eder. Kuş görseli özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüzü simgelediği için bu yükün size yakın birisi olduğu yönünde yorumlanır.

Kahve Falında Flamingo Kuşu Görmek

Fal baktıran kişinin yakın zamanda katılacağı bir davette tüm dikkatleri üzerine çekeceği ve büyük beğeni toplayacağı anlamındadır. Bu beğenilerin yanı sıra kıskançlıkla da karşılaşabileceği için dikkatli olması için bir uyarı olarak da yorumlanır.

Kahve Falında Kuşun Üstünde İnsan Görmek

Falda kuşun üstünde insan görmek aileye katılacak yeni bir üyenin habercisi olarak yorumlanır. Hiç beklenmedik bir anda aileye dahil olan kişinin, ailede panik havası yaratabileceği ifade edilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.