Falda Salyangoz Görmek Ne Demek?

22.04.2022
Falda Salyangoz Görmek Ne Demek?

Falda salyangoz görmek fal sahibinin sevdiği bahar havalarının hakim olduğu bir bölgeye taşınacağı anlamına gelir. Fal baktıran kişinin uzun zamandır taşınmak istediği ve bunun için uygun zamanı beklediği ifade edilir. Falda salyangoz, bu bekleyişinin istediği gibi sonuçlanacağına işaret eden bir  görseldir.

Falda Büyük Salyangoz Görmez

Kahve falında büyük salyangoz görmek büyük bir bahçeye sahip olacağınız anlamındadır. Fal sahibinin bu bahçede şifa bulacağına ve manevi olarak kazanımlar elde edeceğine dair yorumlanır. Fincan tabağında büyük salyangoz görmek organik ürünlerden oluşan bir hediye paketi alacağınız anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Kabuksuz Salyangoz Görmek

Falda kabuksuz salyangoz görmek, fal sahibinin bir cilt rahatsızlığı geçirebileceğini ve doğada vakit geçirmenin fal sahibine iyi gelebileceği anlamında yorumlanır. Fincan tabağında kabuksuz salyangoz görmek hanenizden uzaklaştırmak istediğiniz kişilerin olduğu anlamındadır.

Falda Salyangoz Kafası Görmek

Kahve falında salyangoz kafası, fal baktıran kişinin küçük dedikodular diye adlandırdığı durumların, ilişkilerini hiç beklemediği bir şekilde zarara uğratabileceği yönünde bir uyarı işareti olarak yorumlanan görseldir.

Falda Tabakta Salyangoz Görmek

Fincan tabağında salyangoz çıkması yağmurlu bir günde gelecek güzel haberi ifade eder. Falda birden fazla salyangoz olması, bu güzel habere çevrenizdeki kaç kişinin sizinle birlikte mutlu olabileceğinin işareti olarak yorumlanır.

Falda Ters Salyangoz Görmek

Fal sahibinin işlerini yoluna koyabilmek için ufak bir desteğe ihtiyaç duyabileceği anlamındadır. Yardım istemekten hoşlanmayan fal sahibi için zor zamanlar geçireceği yönünde yorumlanır.

Falda Tırmanan Salyangoz Görmek

Kahve falında tırmanan salyangoz görmek fal sahibinin yaptığı işlere imzasını bıraktığını işaret eder. Fal sahibinin kendine özgü bir tarzı olduğunu, ortaya çıkardığı ürünlerde farkıyla kendini belli ettiği anlamındadır.

Falda Salyangoz ve Balık Görmek

Kahve falında salyangoz ve balık görmek, fal sahibinin gelecek olan bir kısmeti istemese de başka biriyle bölüşmesi gerekebileceği anlamına gelmektedir. Fincan tabağında balık ve salyangozun bir arada görülmesi iki farklı aileden aynı günde gelecek hediyeleri işaret eder.

Falda Salyangoz Ve Kalp Görmek

Fal baktıran kişinin ilişkide dikkati üzerine çekmeyi sevdiğini işaret eder. Bu durumun ilişkide sürekli nazara gelmesine neden olduğu yönünde yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.