Falda Tavşan Görmek Ne Demek?

29.03.2022
Falda Tavşan Görmek Ne Demek?

Kahve falında tavşan görmek fal sahibinin asosyal geçirdiği günlerin geride kalacağı, yakın bi zamanda yeni bir çevre edinip sosyalleşeceği anlamına gelir. Bir anlamda kişi için bahar mevsimi olarak yorumlanır.

Falda Beyaz Tavşan Görmek

Fincanda görülen beyaz tavşan kişinin kurtulamadığı takıntıları olduğunu ve bu takıntıların kişinin hayatına odaklanmasını engellediğini işaret eder. Fincan tabağında görülen beyaz tavşan fal sahibinin kaybettiği bir şeyi bulacağı anlamını taşır. Fincanda beyaz tavşanın ayakta durması kişinin yakın zamanda kötü bir haber alacağına dair bir rivayet olarak yorumlanır.

Falda Tavşan Kafası Görmek

Falda kulakları dik bir tavşan başı görmek sevdiği insanla ilgili çevresinden kötü duyumlar alacağına dair yorumlanır. Bu dönemde kişinin çok dikkatli olması, söylenenlerin gerçek olup olmadığına dair araştırmadan bir karara varmaması adına bir uyarı olarak anlamlandırılır. Falda tavşan başının yanında havuç gibi bir yiyecek görseli varsa aldığınız kötü duyumlarla ilgili bir kanıta ulaşacağınız anlamına gelir.

Falda Ayakta Tavşan Görmek

Falda tavşan görmek gelecekle ilgili güzel şeylerin habercisi iken, falda ayakta tavşan görmek kişiye gelecekte olabilecek kötü olayları ya da haberleri işaret eder. Falda ayakta duran tavşan görmek kişinin bulunduğu yerde kendisini huzursuz edecek gelişmeleri temsil eder. Fal sahibinin hayatında yapması gereken değişiklikler olduğuna dair de yorumlanır.

Falda Tavşan Kulağı Görmek

Kahve falında tavşan kulağı hanenize gelecek olan habersiz misafirleri işaret eder. Uzun bir misafirlik olmasa da tadınızı kaçıracak bir misafirlik olacağına dair yorumlanır. Fincan tabağında tavşan kulağı görmek yakın zamanda katılacağınız bir eğlence olacağı anlamına gelir.

Falda Tavşan Yavrusu Görmek

Kahve falında tavşan yavrusu iş hayatınızda geliştirebileceğiniz bir fırsatın elinize doğacağı anlamına gelir. Bu fırsat, değerlendirildiğinde yepyeni kapılar açan bolluk getiren bir fırsat olarak yorumlanır. Alacağınız kararların iş hayatınıza yön vereceği bir dönemi işaret eder.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.