Falda Tavuk Görmek

08.04.2022
Falda Tavuk Görmek

Kahve falında tavuk görmek tavuğun görselin boyutuna, şekline ve yanında bulunan diğer görsellere göre farklı anlamlara gelir. Fincanda tavuk görselinin yanında masaya benzer bir görsel varsa haneye gelecek olan misafiri işaret eder. Gelecek olan misafirin bolluk ve bereketi beraberinde getireceğine dair yorumlanır.

Falda Oturan Tavuk Görmek

Kahve falında oturan tavuk görmek kişinin zamanı tamamen kendine, kendini geliştirmeye adadığı bir dönemde olduğu anlamına gelir. Dışarıdan durağan bir dönem olarak adlandırılsa da fal sahibinin başkalarının sözlerine aldırış etmeden bu dönemin keyfini çıkarmaya devam edeceğine dair yorumlanır.

Falda Gurk Tavuk Görmek

Kahve falında gurk tavuk görmek kişinin hayatında sürekli söylenen, kafasını karıştırıp huzursuz olmasına neden olan yaşça büyük birisinin olduğu anlamına gelir. Fal sahibi, bu kişiyle açıkça konuşmadığı sürece içindeki huzursuzluğun bitmeyeceği, bu kişinin söyleyeceği sözlerinin her aim içini kemireceği anlamında yorumlanır.

Falda Büyük Tavuk Görmek

Kahve falında büyük tavuk görmek fincanda görüldüğü yere göre farklı yorumlanır. Fincanın tabanında görülen büyük bir tavuk kişi için iyiye işaret iken, fincanın kenarında görülen büyük tavuk fal sahibinin üzerinde olumsuzluk yaratacak, moralini bozacak bir haberin işareti olarak yorumlanır. Fincan tabağında görülen büyük tavuk ise iş hayatınızda gelecek olan terfinin habercisi anlamındadır.

Falda Yumurtlayan Tavuk Görmek

Kahve falında yumurtlayan tavuk görmek yakın zamanda altın yumurtlayan tavuğa denk geleceğiniz anlamında yorumlanır. Bu iş hayatında ya da akademik hayatta çalışmak istediğiniz bir kişiyle yollarınızın kesişeceği anlamındadır. İyi değerlendirirseniz unutamayacağınız bir deneyim süreci olacağına, size çok şey katacağına dair yorumlanır.

Kahve Falında Kuluçkada Tavuk Görmek

Falda kuluçkada tavuk görmek fal sahibinin daha fazla içinde tutamayacağı sırların olduğunu işaret eder. Sırları anlatmasının etrafındaki ilişkileri bozacağını bilse de verdiği karardan dönmeyeceği anlamında yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.