Falda Tavus Kuşu Görmek Ne Demek?

13.04.2022
Falda Tavus Kuşu Görmek Ne Demek?

Falda tavus kuşu fal baktıran kişinin sorunların bir şekilde hep kendisini buluğuna inandığını işaret eder. Bu aslında meraklı, eğlenceli ve farklı ortamlarda bulunmayı seven renkli bir karakter olmasından kaynaklı olarak yorumlanır. Kahve falında tavus kuşu ileriki zamanlarda da fal sahibinin hayatının hareketli geçmeye devam edeceği anlamına gelir.

Falda Tavus Kuşu Çıkması

Kahve falında tavus kuşu çıkması yanındaki işaretlerden bağımsız değerlendirildiğinde olumlu anlamlar taşır. Falda tavus kuşunun yanında yılan gibi soğukkanlı bir hayvan görseli var ise fal sahibinin kendisini ilgilendirmeyen bir konunun peşinden gideceği ve bu yüzden zarar göreceği anlamındadır.

Kahve Falında Açılmamış Tavus Kuşu Görmek

Falda açılmamış tavus kuşu görmek eğitim ya da iş hayatında kendinizi gösteremediğiniz anlamına gelir. Alanınıza yenilik katacak fikirleriniz olsa da dikkatleri üzerinize çekme, eleştirilme gibi korkularınız nedeniyle geri planda kaldığınız yönünde yorumlanır. Fincan tabağında açılmamış tavus kuşu görmek fal baktıran kişinin ilişkide karşı taraftan beklediği yakınlığı göremediği anlamındadır.

Falda Tavus Kuşu Tüyü Görmek

Kahve falında kuş tüyü görmek gerçekleştirmek istediğiniz hayallerinize ulaşmak için gereken son adımın yakında sizi bulacağını işaret eden bir kısmet olarak yorumlanır. Fincan tabağında tavus kuşu tüyü görmek sürpriz bir gezi planına dahil edebileceğiniz anlamındadır.

Falda Tavus Kuşu Kuyruğu Görmek

Kahve falında tavus kuşu kuyruğu görmek yakın zamanda katılacağınız bir düğünü işaret eder. Eğlenceli hallerinizle ortamın enerjisini yükselteceğiniz yönünde yorumlanır.

Falda Küçük Tavus Kuşu Görmek

Kahve falında küçük tavus kuşu yanındaki görsellerle birlikte yorumlanır. Falda küçük tavus kuşu ve kalp yan yana ise haneye katılacak bir bebeği işaret eder. Falda küçük tavus kuşu ve ağaç varsa bir ev hayaliniz olduğu, bunun gerçekleşmesi için bi süre daha sabredip çabalamanız gerektiği anlamına gelir.

Falda Büyük Tavus Kuşu Görmek

Kahve falında büyük tavus kuşu ve kalp görseli yan yana ise sizi her halinizle sevecek birisinin hayatınıza girdiği anlamında yorumlanır. Falda büyük tavus kuşu ve ağaç görselleri var ise hayatınızda, hanenizde huzurlu bir dönemin başlayacağı anlamına gelir. Fincan tabağında büyük tavus kuşu görmek maddi bir kazancın çok yakında hanenizde büyük bir sevinçle karşılanacağı ifade edilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.