Falda Timsah Görmek

21.04.2022
Falda Timsah Görmek

Kahve falında timsah görmek fal baktıran kişinin yakın zamanda bir hastalık atlatacağını işaret eder. Maddi harcamaların artacağı, bakıma ihtiyaç duyacağınız bir dönem olarak anlamlandırılır. Fal baktıran kişinin uzun sağlıklı bir ömrü olacağına dair yorumlanır.

Falda Timsah Kafası Görmek

Kahve falında timsah kafası size doğru ise karşılaşacağınız bir olumsuzluğun habercisi olarak anlamlandırılır. Bu tehlikenin uzun zamandır size yavaş yavaş yaklaştığı ve sizin bunu hissetmediğiniz yönünde yorumlanır. Falda timsah başı yan bir şekilde ise karşınıza çıkmaya cesaret edemeyen bir düşmanınız olduğu anlamındadır.

Falda Timsah Ağzı Görmek

Kahve falında timsah ağzı kapalı bir şekilde görülüyorsa hakkınızda yapılacak dedikodulara çok önceden cevap niteliğinde bir şeyler yaptığınızı ve hiç kimseye söylenecek bir söz bırakmadığınızı işaret eder. Falda ağzı açık timsah görmek sizin yeteneklerinizden ve başarılarınızdan faydalanan kişilerin olduğunu ifade eder. Ama bu olumsuz bir durum olarak değil aksine sizin bundan da kendinize bir yarar yarattığınız yönünde pozitif bir durum olarak yorumlanır.

Falda Timsah Gözü Görmek

Kahve falında timsah gözü görmek fal baktıran kişinin karamsar bir dönemde olduğuna, hayatın renklerini göremediğine dair bir işaret olarak ifade edilir. Fal sahibinin bu yönünü değiştirip daha pozitif bakmaya yönlendiren bir görsel olarak yorumlanır.

Falda Timsah Yavrusu Görmek

Kahve falında timsah yavrusu yakın zamanda karşınıza çıkacak yardımınıza ihtiyaç duyacak insanın varlığını ifade eder. Manevi olarak kendini çaresiz hisseden bir kişinin sizden yardım isteyeceği anlamında yorumlanır.

Falda Beyaz Timsah Görmek

Kahve falında beyaz timsah görmek fal sahibinin başladığı işte sonuna kadar gideceği ve başarıya ulaşmadan bırakmayacağı anlamındadır. Falda bu görselin çıkması fal sahibinin bu yönünden vazgeçmemesi için bir işaret olarak yorumlanır.

Falda Büyük Timsah Görmek

Kahve falında büyük timsah görmek iş hayatında yaşayacağınız büyük bir mücadelenin sonunda zafer niteliğindeki terfinin habercisi olarak yorumlanır. Fincan tabağında büyük timsah görmek hanenize yaklaşan bir düşmanı ifade eder.

Kahve Falında Timsah Ağzında Balık Görmek

Falda timsah ağzında balık görmek maddi bir kazancın elinize ulaşacağı, ancak bir süre onu değerlendirmek için beklemek zorunda kalacağınız anlamında yorumlanır. Çevrenizde bu kazançta hak iddia edecek kişilerin bir anda ortaya çıkacağı yönünde ifade edilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.