Falda Topuklu Ayakkabı

25.04.2022
Falda Topuklu Ayakkabı

Falda topuklu ayakkabı görmek fal sahibinin bir topluluk önünde yapacağı konuşmayı işaret eder. Fal baktıran kişinin, yapacağı konuşmayla insanların gözünde yükseleceği ve insanları etrafında toplayacağı anlamındadır. Fal sahibinin söyleyeceği sözleri iyi seçmesi gereken bir dönemin yaklaştığına dair yorumlanır. Falda yüksek topuklu ayakkabı görmek ise fal sahibine yukarıdan bakmaya çalışacak bir insanı ifade eder.

Falda Topuklu Ayakkabı Giyen Kadın

Kahve falında topuklu ayakkabı giyen kadın görmek fal baktıran kişiye, yakın zamanda bir evrak ulaşacağını işaret eder. Fal sahibinin gelen evrakla sıkıntılarından kurtulacağına dair yorumlanır. Fincan tabağında topuklu ayakkabı giyen kadın görmek, yakın bir arkadaşınızdan gelecek olan yemek davetini işaret eder.

Falda Ters Topuklu Ayakkabı Görmek

Kahve falında ters topuklu ayakkabı görmek, fal sahibinin bir akrabası ile tamamen iletişimi kesebileceği anlamında yorumlanır. Falda ters topuklu ayakkabının, bir daha hiç gitmeyeceğiniz bir evi temsil eder. Fincan tabağında ters topuklu ayakkabı görmek ise evinize gelmeyecek olan aranıza mesafe giren birisini işaret eder.

Falda Bir Çift Topuklu Ayakkabı Görmek

Fal baktıran kişinin, şehir dışında yapılacak bir aktiviteye davet alacağına işaret eder. Zorlu bir süreç olacağı için fal sahibini ikilemde bırakabileceği ama sonunun hayırlı olabileceğine dair yorumlanır.

Falda Beyaz Topuklu Ayakkabı Görmek

Kahve falında beyaz topuklu ayakkabı görmek fal sahibi bekar ise evliliğe dair bir işaret olarak yorumlanır. Fal baktıran kişi evli ise kız çocuğu olabileceği anlamındadır. Fincan tabağında beyaz topuklu ayakkabı görmek, fal sahibinin hanesine gelecek bir gelini ifade eder.

Falda Yumurta Topuk Ayakkabı Görmek

Kahve falında yumurta topuk ayakkabı görmek, fal sahibinin katılacağı bir dans gösterisini işaret eder. Fincan tabağında yumurta topuk ayakkabı görmek, yakın zamanda bir çocuğa bir çift ayakkabı almanız gerekebileceği anlamına gelir.

Falda Tabakta Topuklu Ayakkabı Görmek

Fincan tabağında topuklu ayakkabı görmek fal sahibinin katılacağı bir organizasyonda yaşayacağı aksiliği işaret eder. Falda, tabakta görülen topuklu ayakkabı bulunduğunuz yerden erken ayrılacağınız anlamında yorumlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.