Falda Yengeç Görmek

24.04.2022
Falda Yengeç Görmek

Falda yengeç, fal baktıran kişinin tropikal bölgeye yapacağı seyahati işaret eder. Fal sahibinin yeni yerler ve lezzetler keşfedeceği günlerin yakın olduğu anlamında yorumlanır. Unutulmayacak anların yaşanacağı, renkli bir dönem olarak anlamlandırılır.

Fal Tabağında Yengeç Çıkması

Fal tabağında yengeç, fal baktıran kişinin hayatına girecek cimri bir kişiyi temsil eder. Fincan tabağında görülen yengeç, fal sahibinin cimri insanları yancı olarak gördüğü ve hayatında bu karakterde insanların olmasını istemediği için olumsuz bir durum olarak yorumlanır.

Falda Yengeç Kıskacı Görmek

Falda yengeç kıskacı, bir büyüğünüzün yakın zamanda sizinle uyarı niteliğinde bir konuşma yapacağını ifade eder. Fal sahibinin farklı bir karaktere sahip olduğu ve aile içerisinde göze battığı anlamında yorumlanır. Fal tabağında yengeç kıskacı görmek, yakın bir arkadaşınızla gireceğiniz bir iddiayı kazanacağınız anlamındadır.

Falda Yengeç Kolu Görmek

Fal sahibinin tüm iyi niyetiyle yaklaştığı bir kişinin, bu iyi niyeti kullandığına dair bir işaret olarak ortaya çıktığına inanılan görseldir. Fal tabağında yengeç kolu görmek, fal baktıran kişiye tanımadığı bir kişiden gelecek olan yardımı ifade eder. Fal sahibinde şüphe uyandıracak bu durumun hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına dair yorumlanır.

Falda Yengeç Ayağı Görmek

Kahve falında yengeç ayağı görmek, fal sahibinin başladığı işleri bitirmeye yakın işe kendini dahil etmeye çalışan bir insanı temsil eder. Falda yengeç ayağı hazırcı bir insanın işareti olarak yorumlanır.

Kahve Falında Elinde Yengeç Tutmak

Falda elinde yengeç tutmak, fal sahibinin girişimci olduğuna  ve bu sayede yüksek bir kazanç elde edeceğine işaret eder. Fincan tabağında elinde yengeç tuttuğunu görmek ise size çok değer veren ve sizin için her şeyi yapabilecek olan birinin hayatınıza girebileceği anlamına gelir.

Falda Yengeç Sürüsü Görmek

Kahve falında yengeç sürüsü görmek fal baktıran kişi için sağlıklı, uzun bir ömre işaret eder. Fal sahibinin hayatı boyunca hiç yalnız kalmayacağına, sevdikleriyle yaşlanacağına dair yorumlanır. Fincan tabağında yengeç sürüsü görmek, kalabalık bir aile yemeğine işaret eder. Fal sahibinin bir davetle tüm aile bireylerini bir yemekte toplayacağı anlamındadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.