Falda Zürafa Görmek

06.04.2022
Falda Zürafa Görmek

Kahve falında zürafa görmek fal sahibinin vizyon sahibi bir insan olduğu anlamında yorumlanır. Çevresindeki insanlar gibi kısa vadeli değil, uzun vadeli planlar yaptığı için pek anlaşılmadığını işaret eder. Kendisi için yüksek görülen hedeflere kararlı bir şekilde ulaşmaya çalıştığına, bunda da başarılı olacağına işaret eder.

Kahve Falında Zürafa Kafası Görmek

Falda zürafa kafası görmek kişinin sürekli eski konuları ortaya döktüğü, bundan da yine kendisinin zararlı çıktığı anlamındadır. Fal sahibine geçmişte yaşanan olayları geride bırakması, bugüne odaklanıp kendisini mutsuz edecek şeylerden uzak durmasına bi işaret olarak yorumlanır. Falda zürafa başı görmek olumsuz iken, fincan tabağında görülen zürafa kafası ise yakın zamanda iş hayatında gerçekleşecek olan bir yüzleşmenin olumlu sonuçlanacağına işaret eder.

Kahve Falında Zürafa Boynu Görmek

Falda zürafa boynu görmek ilişkinizde kıskançlık nedeniyle çıkacak tartışmanın işareti olarak yorumlanır. Bu dönemde sakin kalıp dengeleri gözeterek hareket etmenizin doğru karar almanızda yardımcı olacağı yönünde yorumlanır. Sevdiğiniz insanlara verdiğiniz değerin sizde mücadeleci bir yön yarattığını işaret eder.

Falda Yavru Zürafa Görmek

Kahve falında yavru zürafa görmek fal sahibinin sorumluluklarını hayatındaki kadına bıraktığı anlamına gelir. Burada bahsedilen kadın, annesi, sevgilisi  ya da yakın bir arkadaşı olabilir. Değer verdiğiniz bu kişiyle aranızın bozulmaması için kendi hayatınızın sorumluluklarını tamamen üzerinize almanız için bir işaret olarak yorumlanır. Falda zürafa ve yavrusunu görmek ise çıkılacak bir yolculuk olduğu anlamına gelir. Hayatınızda yeni bir dönem başlayacağı, huzurlu günlerin geleceği anlamındadır.

Kahve Falında İki Başlı Zürafa Görmek

Kahve falında çift başlı zürafa görmek birbirinden çok farklı iki ayrı hedefe odaklandığınız anlamına gelir. Size verimli bir dönem olarak gelse de çok yorgun düştüğünüz anlamında yorumlanır. Fincan tabağında görülen çift başlı zürafa ise size karşı tavırlarında samimiyetini sorguladığınız bir kişiyle ilgili yakın zamanda bir karar vermeniz gerekecek anlamındadır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.